KkMB nadogradnja za tendere

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
https://www.kkmb.at/product_info.ph...enderaufsatz-sz--slowenische-museumslok-.html


Ätzteile für Tenderaufsatz SZ (Slowenische Museumslok) 22,00 EUR

Der Bausatz besteht aus den Teilen zum Bau eines Aufsatzes für die Umgestaltung eines 3-achsigen KkStB-Tenders nach dem Vorbild der in den sechziger Jahren verwendeten Tender bei den Jugoslawischen Staatsbahnen. Ergänzt wird der Bausatz mit zwei Griffstangen und einer Laterne für die Tenderrückwand und einer Waschluke für die Seitenwand.

Prijevod (veoma loš) s Google Translate:

Urezani dijelovi za privitak natječaja SZ (Slovensko lokomotive Muzeja)

Komplet se sastoji od dijelova za izradu eseja za reorganizaciju 3-osovine KkStB ponude na modelu natječaja koji se upotrebljava u šezdesetim godinama jugoslavenske državne željeznice. Kit se nadopunjuje s dvije ručke i svjetiljkom za prigušenu stražnju stijenku i otvorom za pranje bočnog zida.

Tender SJ2.jpgTenderSJ1.jpgTenderSJ3.jpg
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ova nadogradnja mi je čudna, ove ekstra "daske" su mi nepoznate. Imam neke slike od prošle godine kad je dobila neke dodatne daske ali ne kakve su tu. Inače nadogradnja tih dasaka nije imala.

SZ 25-026, 2007_05.jpg
Slika iz interneta, 2007. Nisam zapisao ko ju je snimio, na žalost!

JZ 25-026, 2017-09-25, Ljubljana-Siska (Matjaz Siard)_06_resize.jpg
Slika s facebooka, 25.sept. 2017, CD Ljubljana-Šiška, foto Matjaž Siard

Na poslijednoj se vidi neki dodatak ali nije na zadnji stranici.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh