Krađa u Backo Mini Expressu

Dani

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter 2022
Cim on hoda sa ruksakom i vrecom za spavanje ...on je sumljiv tip... :neznam: zbog takvih se moraju ograde od plexiglasa montirati .... Obavezno stavite ovaj film na Facebook i Instagram ...
 

robogovi4

Poznati forumaš
Hm, istu stvar smo imali u Virovitici; jedna loksa sa makete, druga iz vitrine, štetu ću bolje prešutit, prijavili policiji, rezultat: 2:0 za bitangu.
Nadam se da ćete vi bit bolje sreće, videonadzor (kojeg mi još onda nismo imali) će vam možda pomoć.

Uglavnom, mislim da ću u buduće sve sa ruksacima (i debelim kaputima na 20+) tjerat van pa kome krivo kome pravo, na žalost.
 

1borna

Veteran foruma
Ccc Domagoju iza leđa....
Obzirom da je maketa već preko 5 godina otvorena za javnost ovo je i uspjeh (da je tek sada ukradena jedna)
Nisu 2 nego 3 mamlaza (vidi njihov dolazak), znali su po što dolaze!
(vjerojatno su bili i ranije u izvidima)
Jedno rješenje je vezati zajedno cijelu kompoziciju (jeftinije) a drugo bi bila ugradnja rfid čipova i vrata sa senzorom
 

Damir

 
Osoblje foruma
Trebalo bi kao u Arapskim zemljama,ruku na panj i
a085.gif
.
Nažalost ima među našim kolegama i to da daš lokse na digitalizaciju pa ti se nikada ne vrate,ali to je jedna druga priča.
Sam ću to riješiti...
g020.gif



Što se tiče tih maketica kod šjor Backa treba staviti pleksiglas s prednje strane.
 

mikado

Član foruma
Supporter (2016)
Ovo su bitange koje ne znaju šta su modeli, obzirom da ne ume da raskopca loksu od vagona, i kada mu je najzad uspelo, hvata je kao cepanicu.Rekao bih da je neko od kolega naručio lokomotivu A ovi dripci odradili kradju.E sad,da li je ovaj model često na maketi pa je plan bio "uspešan",ne znam,uglavnom imam utisak da je završila u nekoj kolekciji.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Trebalo bi kao u Arapskim zemljama,ruku na panj i
a085.gif
.
Nažalost ima među našim kolegama i to da daš lokse na digitalizaciju pa ti se nikada ne vrate,ali to je jedna druga priča.
Sam ću to riješiti...
g020.gif



Što se tiče tih maketica kod šjor Backa treba staviti pleksiglas s prednje strane.
Da, i njih smo već dobro upoznali ali su ove neke nove face u "bandi lopova";
meni ove face nisu poznate ali se nadam da će ih neko od ostalih kolega prepoznati!
.
 

robogovi4

Poznati forumaš
Ovo su bitange koje ne znaju šta su modeli, obzirom da ne ume da raskopca loksu od vagona, i kada mu je najzad uspelo, hvata je kao cepanicu.Rekao bih da je neko od kolega naručio lokomotivu A ovi dripci odradili kradju.E sad,da li je ovaj model često na maketi pa je plan bio "uspešan",ne znam,uglavnom imam utisak da je završila u nekoj kolekciji.

hm, samo da vidiš glumpavu facu kad je donese naručitelju DC-ašu pa mu ovaj objasni da je to "merklinka" i da mu neće platit "uslugu" .
 

Didy

 
Osoblje foruma
@Domagoj Ja sam upravo posalo email svim clanovima foruma koji na forumu nisu bili do 01.12.2017.g (znaci koji nisu vidjeli ovu poruku). Posto imamo dosta clanova koji nisu mozda aktivni a mogu biti od pomoci.

Poštovani,

Nemamo običaj da Vas uznemiravamo i zatrpavamo inbox sa našim emailovima, ali ovaj put (na žalost) imamo jak razlog da Vas kontaktiramo.

U Backo Mini Expressu dogodila se krađa lokomotive. U želji da pomognemo kolegama da istu poranuđu te da se uhvate kradljivci, šaljemo Vam ovaj email kako bi Vam skrenuli pažnju na taj nemili događaj i pozvali Vas da se uključite u pronalazak lopova.

Više o samom događaju i video na kojem se vide kradljivci možete pogledati na ovom linku: http://forum.malezeljeznice.net/index.php?threads/krađa-u-backo-mini-expressu.11394/


Srdačan pozdrav,
Admin Tim malezeljeznice.net


Svi vi koji ste bili na forumu poslje 01.12 nećete dobiti nikakav email, jer vjerovatno ste već vidjeli ovu temu.

Your email was sent to 1,010 users.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh