Krađa u Backo Mini Expressu

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Bili su nam iz krim policije maloprije, poznate su im face, no loksa je već promijenila ruke tako da i taj dio treba odraditi.
Napomenuo sam policajcima da pogledaju mogu li naći neku poveznicu s događajem iz Virovitice, no to je još otvoreno.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Kad se sve ovo sredi bilo bi zgodno da se fotografije sa imenima i prezimenima ove bagre (možda i forumskh nickovi)
podele svim našim hobby-udruženjima da ih isti imaju u vidu
pa da kada organizuju svoje aktivnosti ove propalice nikako ne puste u prostorije!
:stop_policija:
 

robogovi4

Poznati forumaš
Hm, iskreno rečeno, ja se tih likova ne sječam da sam ih vidio ikad kod nas u Virovitici ali............. :hmmm: tko bi to sve popratio.
No, svakako ću ih upamtit i, ako nitko još nije letio van, oni su idealni kandidati za to.

Btw, kod nas su uskotračni modeli dobili noge; krokodilka sa zvukom sa makete i mali "traktor" iz vitrine.
 

Domagoj

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Hm, iskreno rečeno, ja se tih likova ne sječam da sam ih vidio ikad kod nas u Virovitici ali............. :hmmm: tko bi to sve popratio.
No, svakako ću ih upamtit i, ako nitko još nije letio van, oni su idealni kandidati za to.

Btw, kod nas su uskotračni modeli dobili noge; krokodilka sa zvukom sa makete i mali "traktor" iz vitrine.
Kod nas su se zadržali samo 10 minuta, tako da je lako da su prošli neopaženo, odnosno da ste se mimoišli, naravno pod pretpostavkom da su to oni.
U svakom slučaju, lako moguće da će vas posjetiti virovitička ekipa policije. Bilo bi zanimljivo ispipati situaciju.
Nego, jel možda kolodvorska zgrada / kafić ima neki video nadzor koji je pohranjen (teško da nije pregažen novijim snimkama, ali vrijedi pitati).
 

wasa pelagic

Član foruma
Bili su nam iz krim policije maloprije, poznate su im face, no loksa je već promijenila ruke tako da i taj dio treba odraditi.
Napomenuo sam policajcima da pogledaju mogu li naći neku poveznicu s događajem iz Virovitice, no to je još otvoreno.
Znači postoji ozbiljna šansa da jake snage mupa nesto riješe u ovoj godini iako se Nova godina opasno bliži...?? Svasta...bravo za inspektora Broka.
 

Miloskalezemun

Član foruma
Da li je moguće da ima ovakvih slepac?....dok su silazili niz stepenice sumnja mi je pala na onu prvu dvojicu...ja negde mislim da je ovaj ćelavi marnuo za ovog "gospodina" sa kapicom...jer kada je ovaj dolazio u prostoriju ovo ćelavom je to bio dobar znak...
 

1borna

Veteran foruma
I treći je bio dio igre, on je zabavljao i privlačio pažnju Domagoju i dugom zaposleniku Bme. na Roco maketi!
/ulični đepari također znaju operirati u troje- jedan se sudari sa vama, drugi vam izvuče novčanik a treći bježi
sa plijenom/
 

AMERICAN train

Član foruma
Nego, jel možda kolodvorska zgrada / kafić ima neki video nadzor koji je pohranjen (teško da nije pregažen novijim snimkama, ali vrijedi pitati).
nemaju kamere imaju jedino kamere preko puta u zgradi policije ali ni jedna kamera ne gleda na prostor izložbe
 

Killer9990

Poznati forumaš
Prikazan je video na kojemu se vidi kako je netko (pretpostavljam, u subotu) iskoristio priliku i uzeo 1 lokomotivu (rekli su da vrijedi 1400 kuna), strpao ju u džep i otišao.
RTL ili Nova , sinoć u dnevniku ili vijestima, između 18.30 i 19 sati
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Prikazan je video na kojemu se vidi kako je netko (pretpostavljam, u subotu) iskoristio priliku i uzeo 1 lokomotivu (rekli su da vrijedi 1400 kuna), strpao ju u džep i otišao.
RTL ili Nova , sinoć u dnevniku ili vijestima, između 18.30 i 19 sati
:palci_gore:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh