Logiranja i ostali problemi oko Foruma

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Interesantno..
Kod mene je stalo upaljen i na mobu i laptopu.. (naravno komp. gasim pa se sve gasi i brovser dok je laptop na spavanju pa sve ostane)
Uvjek je isti ritual i na mobu i laptopu ka udjem kliknem "Andrejev link" koji odmah u djwlicu sekunde refresa i ucita najnovije postove..i sve radi bezprijekorno..

Mislim da su svi gorenavedeni problemi vezani za masine ili internet konekcije..i kombinacije i varijacije istih zajedno..
 

mr.0

Član foruma
Zaboravio sam reći da je moj mobitel simbyan, a sad sam uzeo android za probu, i s njim radi sve odlično :)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Meni pretraga foruma ne radi ni na mob. ni na tabletu ni na kompu.. nema sanse nista da mi izadje sto sam trazio nego sasvim nesto drugo! To vec traje oko godinu dana..
 

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
Danas mi je katastrofa, svaki dan sam bez problema gledao sve a danas nikako ujutro nekoliko pokušaja ući u bilo koji pod forum pa popodne pa sad navečer jedva nekako sam uspio otvoriti ovo ovdje da kmečim :D
 

Mon

 
Osoblje foruma
Kolege, sa serverom hostinga je sve u redu kao i sa postavkama foruma tako da sa nase strane je sve OK.
 

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
a neznam baš zašto mi onda samo ova stranica najednom danas ima problema.... bilo koju temu da kliknem učitava najmanje pol minute i onda su mi šanse 50% da učita bjelu stranicu pa onda moram natrag pa ponovo i tako mi je od danas ujutro! Valjd ce nadoći nekako hehe
 

wiggum

Veteran foruma
a neznam baš zašto mi onda samo ova stranica najednom danas ima problema.... bilo koju temu da kliknem učitava najmanje pol minute i onda su mi šanse 50% da učita bjelu stranicu pa onda moram natrag pa ponovo i tako mi je od danas ujutro! Valjd ce nadoći nekako hehe
Procitaj na prethodnoj strani moj post, tako je i meni ako surfam preko kucne mreze, dok je preko mobilne sve u redu.
 

Drazen

Aktivan član
Supporter 2023
Procitaj na prethodnoj strani moj post, tako je i meni ako surfam preko kucne mreze, dok je preko mobilne sve u redu.

ali ja samo i surfam preko kučne mreže :) nikad nisam forume ni koristio preko nečeg drugoga, godinama isto al evo sad je konačno opet mi ok valjd je neka crna mačka mi prešla preko konekcije danas :D
 

wiggum

Veteran foruma
Opet danas ista priča, preko kućne mreže (Hrvatski telekom) NE radi, a preko mobilne bez problema.

Ali kako objasniti onda ovo ako se ništa ne događa?

problemi.jpg


Cisalpinov post, kojim je odgovorio meni je sada dio kenkijevog posta. Također dolje sliku mi preko kućne mreže ne otvara, a preko mobilne bez problema.
 

Mon

 
Osoblje foruma
To je keniki7 pokušao da citira cisalpina ali je ili koristio copy-paste ili je prilikom citiranja obrisao zagrade pa je tako ostao samo cisalpinov tekst bez podatke ko je taj tekst napisao.
Hajd' ispravit ću da te ne buni. :hihihi:

PS: otvaranje slika ide teže kod sporijih i nestabilnih konekcija, tu nemožemo ništa da uradimo.
Zato, više puta smo napomenuli da je najbolje da se u jednom postu postiraju najviše 5 slika (@Aca 33 :spank: ;))
mada i jedna slika u postu će teško da se otvori kod nestabilnih konekcija.
 

Davor

Veteran foruma
Ne, ne...to nisu PP.

Svaki član ima svoju stranicu profila na kojoj može da napiše neki status (komentar, zapažanje, pozdrav) kao na društvenim mrežama, sličnije Twiteru.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Zbilja nisu?
Evo:

ninoantoncicVedi poštovanje Vedi, s druge strane Nino iz Čakovca, drago mi je da sam našao nekoga bliže sebi praktički suseda. . . .
drago mi je da imam u svojoj blizini još modelara

Molim da se to poslije briše.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Je,je Davore! Forum je povukao prilikom updatea razne stvari i smjestio ih kamo ne treba. Većina njih je iz arhive koju ne vide članovi samo Mi osoblje,a nešto je i iz PP-a.

Bilo bi dobro da SVI članovi počiste svoje PP da nebi opet nešto izbilo na površinu što svi ostali ne trebaju znati.
 

wiggum

Veteran foruma
Zbilja nisu?
Evo:

ninoantoncicVedi poštovanje Vedi, s druge strane Nino iz Čakovca, drago mi je da sam našao nekoga bliže sebi praktički suseda. . . .
drago mi je da imam u svojoj blizini još modelara

Molim da se to poslije briše.
Ovo nije PP za Vedija. To stoji na Vedijevom profilu već neko duže vrijeme.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh