Lokomotive "Kombinovani Prevoz" Beograd

Davor

Veteran foruma
koje rade (kako sam čuo) tamo gde se Železnicama Srbije to ne isplati.

Ne isplati im se ako na manevru pošalju Kenedija pa nemaju čime da otpreme vozove na neelektrifikovanim prugama. Dakle problem je što Srbija Kargo boluje od nedostatka lokomotiva za tešku manevru poput 642/643 pa ispušta brojne klijente.
Svojevremeno je KP iznajmljivao neke lokomotive tadašnjem ŽTP Beograd (mislim da još nisu postojale ŽS). Nakačiću fotografiju kada dođem kući.
Inače KP je preuzeo i posao u Zastavi odnosno "Fiat automobili Srbija".
 

Mon

 
Osoblje foruma
Na net-u mogu da se pronađu informacije i fotografije ovih lokomotiva kako vuku tamo-vamo
ali bi bilo dobro ukoliko se pronađu kvalitetne fotografije ovih loksi (sa svih strana) koje bi olakšale eventualne prerade.
Možda neki kolega koji je u mogućnosti bi mogao da skokne i :fotic:ih detaljno, sa svih strana. :palac_gore:
.
 

Politikolog

Član foruma
Evo jos i ova fotka 770 (tj. KP 667 danas) ako pomogne nekom ;)
33312805660_c1f5b49b06_b.jpg
 

Davor

Veteran foruma
1.KP 185 673, Resnik, 21.9.2020. godine. Foto: Danijel Obradović
2.Bombardier Traxx 185 673 1, privatnog operatera "Kombinovani prevoz" na teretnom vozu iz Lazarevca za Šid.
Lazarevac, 25.9.2020.
Foto: Mladen Žarković
FB_IMG_1601055917546.jpgFB_IMG_1601055950075.jpg
Isti voz video nešto kasnije a iza FS Eaosa bili su oldtimer FS Gbs vagoni.
 

Mladen86

Novi član
Pozz

Razmisljao sam na toj temi i kontaktirao sam MTB kompaniju za KP 740 seriju.
Nazalost nisam uspeo da dodjem do informacije kolko bih mogao toga da se proda. pa nismo dosli do broja kolko bih mogao da se naoravi. inace imaju sve slike za izradu modella!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh