London Ontario elektro motive division G26 Hrvatske Zeleznice

grujic cvetko

Član foruma
Supporter 2022
P1000317.JPG
prva loks je gotova , veliki tehnicki izazov , zahvaljujuci iskustvu u projektu 661 malo je bilo lakse normalono ovo je prva loks ovoga tipa lokomotiva je teska ovako gotova ravno 400gr sve loks koje sam napravio bile su naprobnoj voznji iz prve funktioniraju sve odlicno (mene iznenadilo ) filmovi sa probne voznje ce doc kasnije , normalno da ima dosta mana ali ovakva kakva je meni se dopada , a mozda ce se i nekom drugom svideti ,
Moje mame vise nema i ja ne idem vise u Ludbreg ali zato imam ovu lokomotivu ,i ne trebam vise da cekam na rampi u Ludbregu da ona prodje ,
P1000319.JPG
P1000320.JPG
P1000324.JPG
P1000323.JPG
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ako nije problem,predstaviti i samu maketu?Izgleda zanimljivo.
 

grujic cvetko

Član foruma
Supporter 2022
P1000351.JPG
lokomotive su sve definitivno gotove isprobane u voznji i sa vagonima par filmova sto imam doci ce ovih dana ,
od ove 4 lokomotive nekoliko je predvidjeno za export a neke cu da zadrzim u mojoj kolekciji lokomotive izgledaju zaista super kad se gleda sa prostim okom mogu da kazem da je ovaj projekt ZAVRSEN (za one modelare koji su bili malo skepticni ) ja se nadam da ce mozda poneki i da uzivaju malo u svemu tome sto sam napravio......
P1000352.JPG
P1000350.JPG
P1000349.JPG
pa to je sasvim normalo da su kritike dobro dosle ......
 

grujic cvetko

Član foruma
Supporter 2022

ROTATING DISPLY



neki dan sam bio u zeleznickom klubu Maastrichtu pa sam poneo turner sa par vagona i 661 bez vagona sve se to vrtelo vise od 1 sat bez problema mnogi Holandjani su bili odusevljeni mojim proizvodima , bilo je pravo uzivanje te veceri , ....
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh