Maerklin TV

1borna

Veteran foruma
Kao uvijek ima zanimljivih prikaza sa prave željeznice, u prvom o Gotthard pruzi u Švicarskoj a u drugom je Semmering u Austriji!
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
1borna kaže:
YouTube VideoYouTube Video Kao uvijek ima zanimljivih prikaza sa prave željeznice, u prvom o Gotthard pruzi u Švicarskoj a u drugom je Semmering u Austriji!
A ja sam mislio da je Mon zabranio priloge o pravoj željeznici pošto je određenim članovima brisao priloge sa pravom željeznicom..
 

Mon

 
Osoblje foruma
A ja sam mislio da je Mon zabranio priloge o pravoj željeznici pošto je određenim članovima brisao priloge sa pravom željeznicom..
Nije Mon ništa zabranio već samo sprovodi pravila koja su donešena još pre nego što se je on i učlanio na ovaj Forum !

Hajde da po ko zna koji put ponovimo da:

na Male Željeznice možemo postirati materijale pravih železnica ukoliko je taj materijal tesno povezan sa nekim modelom,
materijal koji pomaže u sastavljanju neke kompozicije u nekom od modelarskih merila,
ili materijal koji je poslužio kao osnova prilikom izgradnje neke od naših maketa/diorama i sličnih modelarskih potreba.

.
 

1borna

Veteran foruma
Prvi video nam prikazuje lijepe nagrađene diarame, početak rada tvornice u Gyoru i još dosta toga
Drugi prikazuje obnovu jedne parne lokomotive u Meiningenu i pripreme za dane Maerklina
 

1borna

Veteran foruma
Već dugo godina Maerklin ima dan otvorenih vrata početkom 9.mjeseca. Tisuće zainteresiranih modelara iz cijelog
svijeta imaju priliku upoznati tvornicu iznutra i vidjeti sve radne procese
Uz taj video dobro paše i slijedeći iz redovne produkcije filmova
 

1borna

Veteran foruma
Lijepi filmić o novom modelu poznate E 103 sa još više detalja, funkcija....tu ima i detalja iz proizvodnje...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh