Mehano/Mehanotehnika šine/tračnice

ilijevski

Član foruma
Mislim da je pitanje iz naslova jasno.... Dakle, da li se negde može naći katalog svih (ili barem nekih) šina/tračnica ove firme?

Hvala :)
 

ilijevski

Član foruma
Može li neko da mi objasni jednu stvar....

Naziv MEHANO izveden je iz nekadašnjeg MEHANOTEHNIKA i to je jasno kao dan :djed . Međutim, nalazim često natpise MEHANOTENIKA - TEMPO ili samo TEMPO.... Pa me zanima da li je Tempo druga, partnerska, firma koja je sarađivala sa Mehanotehnikom ili je nešto treće u pitanju :crvenilo:

Voleo bih čisto da znam.... :citaj:
 

ilijevski

Član foruma
Jasno....

Isto kao što ja imam baterijske lampe. Potpuno su iste. Na jednoj pise LIGHT, a na drugoj HOROZ :slinim:slinim:
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Jedna donacija koja će biti proslijeđena @Goran u Viroviticu u Subotu.
Radi se o super novom novcatom Mehanotehnikinom transformatoru
Ovaj konretan model je F270 N ili takozvani "Zeleni" koji je uglavnom namijenjen za N lokomotive.
Žica mu je potpuno bijela nikad korištena.

Transformator je kupljen 23.07.1979 g. u Zagrebu. Dakle stariji je od 39g.

Kutija je u OK stanju
F270N.jpg

Uputa
IMG_4057.JPG
U knjižici je i shema transformatora s shemom ispravljanja i regulacije
IMG_4058.JPG

Garancija
IMG_4060.JPG

Račun. Tada nije bilo PDV-a i ostalih budalaština
IMG_4059.JPG

306,90 YU Dinara iz tog vremena prema tečaju iz 7mj. 1977 bilo je 24,17 DEM u toj godini.
Prema inflacijskom konverteru za 1977 to bi danas vrijedilo oko 28,77 EUR ali bez poreza!!!
 

Martin

Poznati forumaš
HM, ja, a i nekoliko drugih, mojih prijatelja (svi su se tada igrali time - komponenti Mehanotehnike je bilo čak u Robnoj kući u Ogulinu, a kompleta po kisocima) smo ga koristili redovito za H0.
Osim ove zelene, bila je i crna varijanta, s bijelom ručkom, i bijela (slonova kost) s nekakvom crvenosmeđom ručkom.
(Doduše, ovaj bijeli je dovučen iz USA, i imao je dodatak onaj njihov tada standardni, plavi adapter za 220/110)
Imao je AC i DC izlaze; regulacija je bila klizačem po na keramički valjak namotanom cekasu.
Glavni problem tog transformatora je bilo pregrijavanje; dvije lokomotive gotovo uopće nije mogao podnijeti. Zato je ugrađen bimetal, koji je stalno izbacivao, pa, nakon što ga prebrikaš, crknu namotaji.....i, pa, pa...……..
(Ali je zato cekas koristio za varenje najlonskih vrečica………..)
 

IvanM.

Član foruma
minitrains
 

Attachments

  • 1964_15.jpg
    1964_15.jpg
    54.7 KB · Pregleda: 31
  • 1964_16.jpg
    1964_16.jpg
    51.2 KB · Pregleda: 33
  • 1964_17.jpg
    1964_17.jpg
    50.7 KB · Pregleda: 32
  • 1964_21.jpg
    1964_21.jpg
    37.4 KB · Pregleda: 32
  • 1964_18.jpg
    1964_18.jpg
    39.3 KB · Pregleda: 31

ilijevski

Član foruma
Ako sam dobro razumeo, ovaj transformator se uglavnom koristi za N, ali na garanciji vidim da piše ''H0/N''. Znači da može da se koristi i za H0?
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ako sam dobro razumeo, ovaj transformator se uglavnom koristi za N, ali na garanciji vidim da piše ''H0/N''. Znači da može da se koristi i za H0?
da koristi se i za H0 i sigurno može tjerati barem dvije lokomotive sa novijim motorom jer ima 0,6 A.
 

Martin

Poznati forumaš
Naravno da može, cijeli prvi dio života gonio sam H0 samo s tim transformatorom. I, da, kako Prle kaže, može voziti dvije lokomotive novije generacije motora. Mogao je i sa starim, ali samo one koje su imale motore s kardanima, aksijalno u smjeru vožnje (pogon na oba postolja). Lokomotive koje su imale, po meni, puno bolji motor (neusporedivo nježniji start i vožnju); onaj koji je okomito preko puža pogonio samo jedno postolje, nije mogao pogoniti (mislim, ne dvije).
Jednostavno je; probajte tjerati GG1 s tim transformatorom; ona ima dva takva motora, i nakon dvije minute bimetal razdvaja.
(Možda su i tu pod zadnje stavljani drugačiji motori....moje iskustvo je pred dvadesetak i kusur godina).
 

ilijevski

Član foruma
Danas mi je stigao transformator. Ispravan je, to sam proverio. E sad... Zanima me (pošto se slabije snalazim sa strujom, žicama...) na koji način povezati transformator sa tračnicama? Znam da idu dve žice, ali kakve i u koje ulaze na transformatoru? Pretpostavljam da nije ništa posebno komplikovano, ali rekoh da pitam.... :cuska:

Bila bi poželjna i neka sličica kao primer, ako nije problem ? :papa:

20181020_164733.jpg
20181020_164717.jpg
20181020_164751.jpg
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
kad gledaš u zadnju fotografiju prva i druga lijeva iznad kojih je zak = ti idu svaka na jednu tračnicu, neovisno kako ih okreneš. Dvije desne služe za skretnice.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh