Model HŽ 2132

thomcro

Aktivan član
Osnova na kojoj ću dalje radit HŽ 2132, "frem" na koji će se lijepiti svi vidljivi djelovi.

P3280013.jpg
 

dvlase4

Poznati forumaš
Javi mi se da ti mogu dati priličan broj kotača i još nekih dijelova lok. Znam da če to biti korisno iskorišteno.
 

thomcro

Aktivan član
Malo sam se opet pokrenuo. Svo nadgrađe nije zaljepljeno već sam tako stoji! Naravno, na lokomotivi treba još jako puno raditi!

100_6445.jpg


100_6446.jpg


100_6447.jpg


100_6448.jpg
 

thomcro

Aktivan član
Ne vidim tu neki problem :D ... neki to rade iz livene plastike a ja iz kartona. Rezultat je skoro indentičan. Skoro :D . Jedina mala razlika je što se plastični mogu i pokrenut a moji ne jer nisu za to ni predviđeni :D . Mada ni to nebi bio problem. Imam ja i lokomotiva koje su prepravljene, dole je frem sa motorom a gore ... :D . Ni to neka vel'ka tlaka napravit, treba samo strpljenja, vremena i volje.
 
A

Anonymous

Guest
dear thomcro, isti zakljucak ka i kod "sorela" - MESING, pobogu covjece daj barem probaj :molitva , garant nece bit modelara koji ti nece zaviditi na tim modelima i jos tome voznim. :razz:
 
A

Anonymous

Guest
junta875.jpg


Thomcro - tvoji bi modeli bili malo jednostavniji za izraditi klopa
 

thomcro

Aktivan član
Sorry ali uzaludan ti trud! Ništa od toga!

I molim Te, ne navaljuj više! Jasno sam napisao da nemam vremena baviti se time jer ovo što radim mi nije glavna preokupacija već bavljenje simulatorom, ovo radim kad se želim odmoriti od simulatora.

Ima toga još! Ja imam otvorena dva 4uma i bavljenje njima također oduzima prilično vremena. To ti može potvrditi bilo koji admin koliko vremena treba za voditi jedan 4uma a kamoli 2 (ili više kao što sam ja do malo imao čak 4)
 

Davor

Veteran foruma
Thomcro, svaka cast. :aplauz: I ja sam pokusavao da napravim nesto od kartona ali mi nije islo. Ne mogu jos da pronadjem pravu formulu. :S: :(
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh