Modelarske epohe na području exYU

nik

Veteran foruma
Poznata je i točno propisana (NEM) podjela modelarskih epoha za većinu 'važnijih' europskih zemalja. Službeno epohe idu od I do VI ili sad već i VII. Neslužbeno se koristi i oznaka epoha 0 za prve početke željeznice.

Naime ova podjela po epohama je namijenjena prvenstveno modelarima odnosno proizvođačima modela kako bi se modeli grupirali po vizuelno kompatibilnim skupinama. Granice epoha su obično neki veći tehnički, ekonomski ili politički skokovi odnosno lomovi. Kako je prije 40-ak godina, kada je ovo označavanje i uvedeno, bilo izuzetno malo modela sa temom od prije WW1 tako su svi ti modeli ubačeni u vrlo rastegnutu epohu I (koja je tada označavala više od polovice vremena postojanja željeznice). Kasnije su se pojavili u većem broju i razni modeli iz tog vremena pa se pojavila potreba za jasnijom definicijom; došlo se do pojma epohe 0 koji, doduše, još nije 'formaliziran'.

Što se tiče 'naših prostora' definirano (još) nije ništa osim što, djelomično, možemo koristiti austrijsku podjelu podepoha za epohu I (koja podjela mi baš i nije 'sjela') u zapadnom dijelu exYu. Mislim da bismo trebali ovdje na forumu zajednički odrediti 'naše' epohe (I,II,III...) i podepohe (a,b,c...) i onda to promovirati dalje kao neki neobavezujući standard.

Ja bi obavezno krenuo s epohom 0 a ne sa I i broj podepoha bi ograničio na maksimalno 3-4 jer inače sve gubi smisao prevelikim ulaženjem u detalje. Također bi napomenuo da su za modelarsku podjelu po epohama prvenstveno bitne oznake i bojenja a ne npr. elektrifikacija ili dizelizacija itd.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Pozdravljam ovu ideju; i ranije smo započinjali diskusiju oko podele i označavanje domaćih epoha ali nikad tu diskusiju nismo dovodili do kraja...

Kao i sa modelima tako i sa ovim epohama mi smo "out of space" za razliku od ostalih zemalja.

Zato ih ja jednostavno delim na:

- modeli pre SHS željeznica
- modeli SHS željeznice
- modeli JDŽ
- modeli JŽ - YU
- modeli JŽ - SCG
- modeli današnjih uprava ex-JŽ - YU

E sad, jel bi tu bilo nekih pod-epoha je pitanje kao i koliko je jedna vakva podjela ekvivalentna (sumnjam da je) sa epohama ostalih zemalja.
 

nik

Veteran foruma
Početi ću sa podjelom na osnovne epohe i to za područje zapadnog dijela exYU (koje je bilo pod A-U). Za istočni dio exYU (države Srbija i Crna Gora te ono pod Turskom) će netko trebati to još razraditi (mislim da tamo i nije bilo epohe 0).

Epoha 0
od 1849. (gradnja državne željeznice Beč-Trst u tada još Habsburškoj monarhiji)

Epoha I
od 1867. (stvaranje A-U monarhije, privatizacija državnih pruga, stvaranje novih državnih željeznica; kkStB i MAV)

Epoha II
od 1919. (kraj WW1, stvaranje kraljevine SHS)

Epoha III
od 1945. (kraj WW2, stvaranje socijalističke Jugoslavije)

Epoha IV
od 1965. (uvođenje jedinstvena UIC numeracije, ista godina za cijelu Europu)

Epoha V
od 1992. (raspad Jugoslavije i primanje država-nasljednica u UIC; SŽ, HŽ itd.)

Epoha VI
od 200?. (modificirana UIC numeracija; umjesto željeznica primarno se označavaju zemlje)

Ovo je ugrubo; treba još točno definirati prelaz epohe 0 na I kao i podepohe za sve epohe (također sa godinama).
 

nik

Veteran foruma
Primarno bi nam bilo definirati podepohe za epohe II, III i IV jer to obuhvaća zajedničku državu. Također bi bilo zgodno regionalno razraditi podjelu unutar epohe V, po mogućnosti koliko-toliko unificirano za sve. Epoha VI je već svugdje ista i 'svačija'.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Od 1945 do 1965 imamo "dve uprave" ako mogu tako da kažem: JDŽ koja kasnije prelazi u JŽ... jel odgovara da su u jednoj epohi?
 

nik

Veteran foruma
Ajmo onda u podepohe.

Epoha II
IIa od 1919. (kraj WW1, stvaranje kraljevine SHS)
IIb od 1933. (preimenovanje u Jugoslaviju odnosno u JDŽ, novo označavanje lokomotiva)
IIc od 1941. (početak WW2, okupacija ili stvaranje raznih kratkotrajnih država i željeznica)

Epoha III
IIIa od 1945. (kraj WW2, stvaranje socijalističke Jugoslavije)
IIIb od 1956. (JDŽ postaje JŽ, ukidanje 3. razreda)
IIIc od 1960. (novo označavanje lokomotiva i motornih vlakova)

Epoha IV
IVa od 1965. (uvođenje jedinstvene UIC numeracije, ista godina za cijelu Europu)
IVb od 1975. (promjena UIC numeracije; kraće slovne oznake putničkih vagona, uveden JŽ logo)
IVc od 1985. (ponovna promjena UIC numeracije; bez 'm' na Y vagonima, dolaze šareni putnički vagoni)
IVd od 1990. ('pripreme za razlaz'; HŽP u Hrvatskoj, ćirlični bočni natpisi na srpskim lokomotivama itd.)

Opet ugrubo; možda treba malo korigirati pokoju godinu...

Napomena: epohe IIIc i IVa se preklapaju u drugoj polovini 60-ih ali to je tako i drugdje; nema 'oštrog' prelaza (i svi znaju o čemu je riječ).
 
Last edited:

Davor

Veteran foruma
O ovoj tematici sam razmišljao kada sam radio sistematičan pregled parnih lokomotiva Železnica SHS tj. JDŽ/JŽ no smatrao sam da tada nije bio trenutak za pokretanje tako ozbiljne diskusije koja zahteva filigransku analizu epoha, utvrđivanje momenata koji se mogu označiti vododelnicama u razvoju železnice kako bi se utvrdile jasne granice među epohama i podepohama.

Nik, apsolutno si u pravu za period turske uprave "jugoslovenskim" krajevima. Tamo ne nalazimo epohu 0 jer prva koncesija za izgradnju železnice u evropskoj Turskoj potiće iz 1869. godine kada je Moric Hirš dobio koncesiju za izgradnju 2400 km duge linije Carigrad - Jedrene - Plovdiv - Sofija - Niš - Priština - (Kosovska) Mitrovica - Sarajevo.
Taj plan je kasnije sveden na 1300 km različitih i nepovezanih sektora. Do izbijanja Velike istočne krize izgrađene su linije: Carigrad - Jedrene - Belova; Dedeagač - Jedrene; Trnovo Sejmen - Jambol, Solun - Skoplje - Mitrovica i Banja Luka - Doberlin.

Sve to, kao i izgradnja pruge Beograd - Niš koja je postala obaveza Srbije odredbama Berlinskog kongresa svrstava se u epohu I.
 
  • Like
Reactions: Mon

nik

Veteran foruma
O ovoj tematici sam razmišljao kada sam radio sistematičan pregled parnih lokomotiva Železnica SHS tj. JDŽ/JŽ no smatrao sam da tada nije bio trenutak za pokretanje tako ozbiljne diskusije koja zahteva filigransku analizu epoha, utvrđivanje momenata koji se mogu označiti vododelnicama u razvoju železnice kako bi se utvrdile jasne granice među epohama i podepohama.

Nik, apsolutno si u pravu za period turske uprave "jugoslovenskim" krajevima. Tamo ne nalazimo epohu 0 jer prva koncesija za izgradnju železnice u evropskoj Turskoj potiće iz 1869. godine kada je Moric Hirš dobio koncesiju za izgradnju 2400 km duge linije Carigrad - Jedrene - Plovdiv - Sofija - Niš - Priština - (Kosovska) Mitrovica - Sarajevo.
Taj plan je kasnije sveden na 1300 km različitih i nepovezanih sektora. Do izbijanja Velike istočne krize izgrađene su linije: Carigrad - Jedrene - Belova; Dedeagač - Jedrene; Trnovo Sejmen - Jambol, Solun - Skoplje - Mitrovica i Banja Luka - Doberlin.

Sve to, kao i izgradnja pruge Beograd - Niš koja je postala obaveza Srbije odredbama Berlinskog kongresa svrstava se u epohu I.
Naravno, mogli bi sve 'ubaciti' i u epohu I pa onda imati a, b, c, d, e, f, g a li to mislim da nema smisla (iako NEM tako 'propisuje') jer je zgodnije da ono malo tadašnje željeznice u Sloveniji i Hrvatskoj (i Vojvodini?) stavimo 'sastrane' u epohu 0.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Sjećam se ove debate prije nekoliko godina, možda je originalna tema još tu negdje i još uvijek mislim da bi bilo dobro da barem kao forumaši obradio NEM-ove i epohe su baš jedna od njih (800 pa nadalje do 900) - http://www.morop.eu/de/normes/index.html
Da ih obradimo za cijelu (ex)Jugoslaviju do recimo 2013 i šaljemo na MOROP? Možda kao ujedinjena akcija KŽMZ + DLŽ (iako nisam član poslednje)?
 

Mon

 
Osoblje foruma
U Makedoniji je prvi voz krenuo 1873 (pravac Bitolj-Solun) tako da i ovo područje otpada za E0.
 

nik

Veteran foruma
Sjećam se ove debate prije nekoliko godina, možda je originalna tema još tu negdje i još uvijek mislim da bi bilo dobro da barem kao forumaši obradio NEM-ove i epohe su baš jedna od njih (800 pa nadalje do 900) - http://www.morop.eu/de/normes/index.html
Da ih obradimo za cijelu (ex)Jugoslaviju do recimo 2013 i šaljemo na MOROP? Možda kao ujedinjena akcija KŽMZ + DLŽ (iako nisam član poslednje)?
Da, bilo bi zgodno to onda i 'formalizirati' ali opet nebi volio raditi po onoj standardnoj šabloni 'bez epohe 0'. Doduše te stare epohe (0 i I) nisu ovdašnjim modelarima previše bitne pa je i to relativno svejedno. A za koje sve države to onda napraviti? Ima smisla 'formalno' samo za Sloveniju, Hrvatsku i Srbiju... Obavezno bi na sva ta tri NEM standarda trebale biti identične podjele samo sa malim razlikama na početku (0 i I) i kraju (V i VI); i to više u opisu nego u godinama.
 

Davor

Veteran foruma
ali to mislim da nema smisla (iako NEM tako 'propisuje') jer je zgodnije da ono malo tadašnje željeznice u Sloveniji i Hrvatskoj (i Vojvodini?) stavimo 'sastrane' u epohu 0.

Slažem se. Ne treba tu previše komplikovati jer ćemo se zapetljati oko podataka koji nisu bitni za modelarstvo.
Prva pruga u Vojvodini izgrađena je 1854. od Oravice preko Bele Crkve za Bazjaš. Tu bi se npr. mogli zapetljati oko perioda upravljanja tom železnicom. Od početka pa do 1891. njome upravlja akcionarsko društvo STEG a te godine prelazi pod upravu Mađarskih državnih železnica (MAV). Što znači da bi STEG bio podepoha u epohama 0 i I a onda bi morali za MAV praviti podepohu unutar ep. I. Nepotrebno.
 

nik

Veteran foruma
Slažem se. Ne treba tu previše komplikovati jer ćemo se zapetljati oko podataka koji nisu bitni za modelarstvo.
Prva pruga u Vojvodini izgrađena je 1854. od Oravice preko Bele Crkve za Bazjaš. Tu bi se npr. mogli zapetljati oko perioda upravljanja tom železnicom. Od početka pa do 1891. njome upravlja akcionarsko društvo STEG a te godine prelazi pod upravu Mađarskih državnih železnica (MAV). Što znači da bi STEG bio podepoha u epohama 0 i I a onda bi morali za MAV praviti podepohu unutar ep. I. Nepotrebno.
Nemaju ti detalji veze; podepohe za epohu I još nismo definirali ali trebati će i to. StEG spada ovdje u epohu 0 (i možda neku Ia) a MAV u I (recimo od Ib nadalje). Treba pogledati i mađarski NEM stanard za epohe ali ga se nebi držao...
 

Davor

Veteran foruma
Nik nam je dao više nego preciznu podelu na epohe i podepohe a sledeći posao je razrada materije odnosno lokomotive i vagone razvrstati po epohama.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Ajmo onda u podepohe.

IVd od 1990. ('pripreme za razlaz'; HŽP u Hrvatskoj, ćirlični bočni natpisi na srpskim lokomotivama itd.)

Zašto 1990.?
Inače, ta podepoha IVd je za neke ex Yu republike i nebitna, pa ju ne treba preslikavati na sve ŽTO/ŽTP-e.
Za hrvatsku bi ona bila recimo bila interesantna u razdoblju od 1991. do 1992. godine....
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh