Modelarske epohe na području exYU

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Kod teretnih vagona su važne malo drugačije godine nego kot putničkih, npr. 1977 i 1980, ali mi je jasno, da su za veliku većinu modelara značajniji putnički vagoni od teretnih i da će zbog toga i ev. JŽ podepohe prije slijediti promjenama na putničkim nego na teretnim vagonima, iako je teretnih uvijek bilo mnogo više nego putničkih.
 

nik

Veteran foruma
Zašto 1990.?
Inače, ta podepoha IVd je za neke ex Yu republike i nebitna, pa ju ne treba preslikavati na sve ŽTO/ŽTP-e.
Za hrvatsku bi ona bila recimo bila interesantna u razdoblju od 1991. do 1992. godine....
HŽP je osnovan već 1990. a 1991. nije bilo bitnih promjena oznaka u Hrvatskoj (osim što su se krajem '91. počeli uklanjati JŽ natpisi na vozilima za unutarnji promet) tako da je epoha upravo ta '90-'92. Negdje oko 1990. su se i u Srbiji pojavili ćirilični bočni natpisi. Također oko 1990. su u sloveniji počeli pisati UIC oznake na lokomotive i motorne vlakove. Kao što sam već napisao cca od 1990. su se svi ('S-H-S') već počeli 'spremati za razlaz'.

Npr. 'Mimara', 'Croatia' i 'Avala' su tipični vlakovi iz epohe IVd s tim da 'Avala' zadire i u epVa (ali i na njoj se restoran ubrzo promijenio pa je već djelomično drugi sastav za novu epohu). ACME TCDD vagoni iz Hellas-Istanbula su također epIVd s tim da kušet ulazi i u Va. Svi ostali ACME JŽ Goša Y vagoni su prvenstveno epIVc s tim da ulaze i u epIVd a beogradski i u Va. Jedino je zagrebački spavaći u stvari IVb. Oni beogradski ACME exFS JŽ sa UIC numeracijom su svi epIVa.
 
Last edited:

nik

Veteran foruma
Kod teretnih vagona su važne malo drugačije godine nego kot putničkih, npr. 1977 i 1980, ali mi je jasno, da su za veliku većinu modelara značajniji putnički vagoni od teretnih i da će zbog toga i ev. JŽ podepohe prije slijediti promjenama na putničkim nego na teretnim vagonima, iako je teretnih uvijek bilo mnogo više nego putničkih.
U opisu 'podepohe' se lako napiše da npr. za teretne vagone u stvari počinje ili završava malo ranije ili kasnije ali opet imamo neke 'skokove' u slično vrijeme.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
HŽP je osnovan već 1990. a 1991. nije bilo bitnih promjena oznaka u Hrvatskoj (osim što su se krajem '91. počeli uklanjati JŽ natpisi na vozilima za unutarnji promet) tako da je epoha upravo ta '90-'92. Negdje oko 1990. su se i u Srbiji pojavili ćirilični bočni natpisi. Također oko 1990. su u sloveniji počeli pisati UIC oznake na lokomotive i motorne vlakove. Kao što sam već napisao cca od 1990. su se svi ('S-H-S') već počeli 'spremati za razlaz'.

Npr. 'Mimara', 'Croatia' i 'Avala' su tipični vlakovi iz epohe IVd s tim da 'Avala' zadire i u epVa (ali i na njoj se restoran ubrzo promijenio pa je već djelomično drugi sastav za novu epohu). ACME TCDD vagoni iz Hellas-Istanbula su također epIVd s tim da kušet ulazi i u Va. Svi ostali ACME JŽ Goša Y vagoni su prvenstveno epIVc s tim da ulaze i u epIVd a beogradski i u Va. Jedino je zagrebački spavaći u stvari IVb. Oni beogradski ACME exFS JŽ sa UIC numeracijom su svi epIVa.

... a koliko su ti 'tipični IVd vlakovi' ('Mimara', 'Croatia', 'Avala'), bitni za 1990. godinu?
HŽP možda jest osnovan 1990. i pripreme za raspad YU su se svakako dešavale, ali koliko se to uistinu odrazilo te 1990.godine po pitanju preobilježavanja voznog parka ŽTP-a ZG?
Da skratim priču, meni ta 1990. godina komotno spada u epohu IVc! Tako koristim i modele za sastavljanje vlakova...
 

nik

Veteran foruma
... a koliko su ti 'tipični IVd vlakovi' ('Mimara', 'Croatia', 'Avala'), bitni za 1990. godinu?
HŽP možda jest osnovan 1990. i pripreme za raspad YU su se svakako dešavale, ali koliko se to uistinu odrazilo te 1990.godine po pitanju preobilježavanja voznog parka ŽTP-a ZG?
Da skratim priču, meni ta 1990. godina komotno spada u epohu IVc! Tako koristim i modele za sastavljanje vlakova...
Obično se promjene dogode tokom godine pa je onda uvijek diskutabilno gdje odijeliti epohe. Kad neka epoha počinje neke godine onda to ne znači od 1.1. nego tijekom te godine; nije to nikada strogo odijeljeno. Što se tiče priprema za razlaz i njegovog izvršenja to u principu obuhvaća period od sredine 1990. do sredine 1992. pa sam napisao te godine kao godine promjena epohe. U ŽTP Zg (HŽP) su npr. 1990. naprasno nestali Goša X vagoni a najkasnije početkom 1991. su počeli nestajati i bočni natpisi na dizel-lokomotivama.
Što se ŽG Lb i ŽTP Bd tiče kada je točno u Sloveniji uvedena UIC numeracija na lokomotivama i motornim vlakovima i kada su u Srbiji osvanuli ćirilični bočni natpisi ne elektrolokomotivama? To, zajedno sa natpisom HŽP umjesto ŽTP Zg, obilježava te promjene oko 1990. Moguće da promjena naziva ima veze i sa novim zakonima Ante Markovića iz tog vremena.
Nije ta epoha IVd modelarski pretjerano bitna ali smo kao modele, igrom slučaja, dobili nekoliko vlakova baš iz te ere.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Obično se promjene dogode tokom godine pa je onda uvijek diskutabilno gdje odijeliti epohe. Kad neka epoha počinje neke godine onda to ne znači od 1.1. nego tijekom te godine; nije to nikada strogo odijeljeno. .....To, zajedno sa natpisom HŽP umjesto ŽTP Zg, obilježava te promjene oko 1990. Moguće da promjena naziva ima veze i sa novim zakonima Ante Markovića iz tog vremena.
Nije ta epoha IVd modelarski pretjerano bitna ali smo kao modele, igrom slučaja, dobili nekoliko vlakova baš iz te ere.
Jest, tu se potpuno slažem! Ne gleda se to kalendarski od 1.1., naravno! Iz tog razloga baš i razmišljam gdje daje prevagu ta 1990.
Uzmimo u obzir da su u 8-9. mjesecu te godine zagrebački vagoni još uvijek nosili oznake ŽTP Zg. Promet u YU je još normalno funkcionirao, pa tako i tadašnji međunarodni vlakovi, ne?
S druge strane, modele JŽ Mimare, a niti ACME Croatie, ne možemo baš ugurati u 1990. godinu. Ipak ti vagoni obilježavaju 1991. godinu, (iako je HŽP osnovan 1990).
 

nik

Veteran foruma
Jest, tu se potpuno slažem! Ne gleda se to kalendarski od 1.1., naravno! Iz tog razloga baš i razmišljam gdje daje prevagu ta 1990.
Uzmimo u obzir da su u 8-9. mjesecu te godine zagrebački vagoni još uvijek nosili oznake ŽTP Zg. Promet u YU je još normalno funkcionirao, pa tako i tadašnji međunarodni vlakovi, ne?
S druge strane, modele JŽ Mimare, a niti ACME Croatie, ne možemo baš ugurati u 1990. godinu. Ipak ti vagoni obilježavaju 1991. godinu, (iako je HŽP osnovan 1990).
I da i ne. Od '90. je ŽTP Zg postao HŽP, PTT Zagreb HPT, Milicija Policija, izmjenjena je hrvatska republička zastava, skinuta petokraka sa zagrebačkih tramvaja; cijela 'slika' se počela mijenjati; u 1:1 pa onda to vrijedi i za 1:87. Ja bi ipak taj period 'nekomunističke zajedničke Jugoslavije' nekako izdvojio; to više nije bilo ono što je postojalo prethodnih desetljeća a već od 1992. je došlo 'novo doba'. Kao što nam je WW2 bio epIIc tako i ove predratno-ratne godine od '90. do '92. trebaju biti nekako postrani.
 

nik

Veteran foruma
Da se sada ne zamaramo detaljima; treba još točno utvrditi/korigirati godine promjena 'podepoha' za epohe II...IV i smisliti što i kako sa epV. I još ponešto oko 0/I.

Ako napišemo da je epIVc do 1990. a epVd od 1990. on da smo najmanje pogriješili. Pa si tu godinu svatko po želji 'priljepi' uz jednu ili drugu podepohu. Isto vrijedi i za 1945. ili 1992. itd. U stranim podjelama često recimo epoha III završava 1970. a epoha IV počinje 1965. i tu je 'preklapanje' od čak 6 godina!

Ove epohe su samo gruba podjela 'za neznalice' odnosno za one koji ne poznaju detaljno povijest željeznice, da se nekako mogu snaći; tako je i u drugim zemljama i to je dovoljno.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Mon

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
I da i ne. Od '90. je ŽTP Zg postao HŽP, PTT Zagreb HPT, Milicija Policija, izmjenjena je hrvatska republička zastava, skinuta petokraka sa zagrebačkih tramvaja; cijela 'slika' se počela mijenjati; u 1:1
... ali znaš da željeznica uvijek kaska za promjenama he he...
 

nik

Veteran foruma
... ali znaš da željeznica uvijek kaska za promjenama he he...
Mislim da je najbolje da iskoristimo ovu mogućnost 'preklapanja epoha' kroz jednu ili više godina kao što je to obično slučaj kod prelaska epIII na epIV. Ja sam kod one moje podjele na podepohe napisao kada koja počinje ali ipak ne i kada koja završava pa tu još imamo 'manevarskog prostora'.
 

nik

Veteran foruma
Zgodan primjer modela iz epIVd je Memobin bosanski kušet. Iako izgleda kao tipičan vagon iz epIVc osim što ima reviziju iz '91. ima napisanu dom. stanicu PLOČE dok bi model iz epIVc imao KARDELJEVO. Naravno da ćemo svi taj model bez grižnje savjesti koristiti i u sastavima iz epIVc (a po potrebi također i u epIVb).
 

nik

Veteran foruma
Evo prijedloga podjele epoha i podepoha za Hrvatsku (nakon 1992.).

Hrvatska epoha V.
Epoha Va; od 1992. (nastanak HŽ, nova sivoplava shema bojenja, IC vlakovi zamjenjuju poslovne vlakove) do 1995.
Epoha Vb; od 1995. (prestanak rata u Hrvatskoj i BiH, uspostava prometa kroz Slavoniju i prema Dalmaciji, nova bijelotirkizna shema bojenja) do 2003.
Epoha Vc; od 2003. (nova bijela shema bojenja, masovna modernizacija putničkih vagona, dolazak nagibnih vlakova) do 200?.

Gdje bi bilo najzgodnije vremenski smjestiti prelaz iz epohe V u VI?

Hrvatska epoha VI.
Epoha VIa; od 200?. (novo UIC označavanje prema zemlji a ne željeznici, interna podjela na VV, PP i Cargo) do 2012.
Epoha VIb; od 2013. (ukidanje 3kV mreže, konačna podjela HŽ-a na PP, Cargo i Infrastrukturu), epoha još traje.

Da li sam kod ove podjele na podepohe epoha V i VI propustio nešto bitno?
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Ja lično bi radije imao sistem, kod kojeg bi se u pojedinim epohama odredilo neku godinu otprilike u sredini epohe (i ne bi bilo bitno, zašto baš ta godina i ne neka druga, jer se uvijek o tome može diskutovati u nedogled), i da bi se svi modeli izradili točno u izgledu, kojeg su imali u toj godini. No to su samo želje jednog hardcore-ovca, koji več tako dugo, da ne pamti više od kada, zagovara koncept jedinstva prostora i vrijemena na maketi, dakle da se na maketi prezentira isječak jednog realnog prostora iz jednog vrijemena, i da na maketi voze samo modeli vozila, koja su u stvarnosti vozila kroz taj prostor u to vrijeme (npr. kao kod jedne makete sa motivom jednog mosta iz Švice, sada je ne mogu više pronaći), i koji uzima u obzir, da kod tog koncepta neki modeli nikada ne bi bili izrađeni. Ali mi je jasno, da kao ja razmišlja možda samo još koji procent modelara, a drugi bi željeli imati svega i svačega što više, i da je dobra svaka isprika za to, ako tko uopšte traži isprike. Dakle za mene je »dosadna« maketa, na kojoj nema skoro ničega, i po kojoj samo na svake pola sata protrči jedan vlak, nešto najuzbudljivije, jer pretstavlja realnost. I još jednom, to je samo moje lično stajalište, i znam sve moguće prigovore protiv toga, od kojih je još najbolji ta, da nemamo i nikada nećemo imati dovoljno dokumentarnog materiala, da bi se mogao striktno sprovesti taj koncept, a pogotovo ne kad se radi o več dugo prošlim epohama.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
He he TV Slo nećeš naći ovdje puno istomišljenika, više prolazi filozofija "ako se meni sviđa onda to i kupim!". :D:djed

Meni se puno više sviđa realno prikazivanje željezničkog sustava, nego da Big Boy vuče HŽ Eanoss :glup, ali mi je OK da nas deset ima deset različitih pogleda na hobi - to je OK sve dok jedan drugom ne guraju svoje. :peace

Da se vratimo na epohe, kad je počelo označavanje HR-HŽ umjesto HŽ na teretnim vagonima? 2006?
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
He he TV Slo nećeš naći ovdje puno istomišljenika, više prolazi filozofija "ako se meni sviđa onda to i kupim!". :D:djed

Meni se puno više sviđa realno prikazivanje željezničkog sustava, nego da Big Boy vuče HŽ Eanoss :glup, ali mi je OK da nas deset ima deset različitih pogleda na hobi - to je OK sve dok jedan drugom ne guraju svoje. :peace

Da, rekao sam, da mi je to jasno. Ali mi je žalostno, kad vidim, da ljudi ne žele raditi na svom razvoju. Evo, dosta o tome.

Da se vratimo na epohe, kad je počelo označavanje HR-HŽ umjesto HŽ na teretnim vagonima? 2006?

UIC-Kodex 4 3 8 – 2:
Die ab 01.07.2003 in Betrieb genommenen Neubauwagen erhalten die Identifizierungskennzeichnung gemäß diesem Merkblatt.
Die Kennzeichnung der anderen Güterwagen, die den Bestimmungen des vorliegenden Merkblatts nicht entspricht, wird angepasst, sobald sich eine günstige Gelegenheit hierfür ergibt. Diese Anpassung muss bis spätestens 31.12.2010 abgeschlossen sein.

Google prevod:
UIC Kod 4 8-2 ožujka:
Učinak od 01.07.2003, staviti u službu novih vozila dobiti identifikaciju obilježavanja prema ovoj uputi.
Označavanje ostalih teretnih vozila koja nisu u skladu s odredbama ovoga letka je podložna promjenama, kao rezultat ove povoljne prilike. Ova prilagodba mora biti završen do 31.12.2010.
 
Last edited by a moderator:

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Zgodan primjer modela iz epIVd je Memobin bosanski kušet. Iako izgleda kao tipičan vagon iz epIVc osim što ima reviziju iz '91. ima napisanu dom. stanicu PLOČE dok bi model iz epIVc imao KARDELJEVO. Naravno da ćemo svi taj model bez grižnje savjesti koristiti i u sastavima iz epIVc (a po potrebi također i u epIVb).
Iz tog razloga je meni ovaj model primjer onoga što sam par postova prije napisao, da je recimo za ŽTO Sa epoha IVd upravo nebitna.
 
Last edited:

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Da se vratimo na epohe, kad je počelo označavanje HR-HŽ umjesto HŽ na teretnim vagonima? 2006?

2006. godina je interesantna po tome što su u ljeto 2006. osnovana nova trgovačka društva unutar HŽ-a:
HŽ infrastruktura, HŽ Putnički prijevoz, HŽ Cargo i HŽ Vuča vlakova.
Krajem 2006. je počelo lagano preobilježavanje teretnih vagona u HR-HŽ.
Za motorne garniture i lokomotive preobilježavanja sa natpisima vuče vlakova krenula su 2007-2008.
Za putničke vagone i njihovo preobilježavanje značajna je 2008.
No, kod putničkih vagona interesantna je 2006. godina iz razloga što je recimo, neovisno o moderniziranim klimatiziranim Y vagonima i njihovoj
bijelo-sivoj shemi bojanja, HŽ počeo tu shemu primjenjivati i na ostale Y neklimatizirane vagone...

Tako, da ako bi išli u neku okvirnu godinu prelaska iz epoha V u VI za HR, to bi onda mogla biti ta 2006. Moje mišljenje!
 

nik

Veteran foruma
2006. godina je interesantna po tome što su u ljeto 2006. osnovana nova trgovačka društva unutar HŽ-a:
HŽ infrastruktura, HŽ Putnički prijevoz, HŽ Cargo i HŽ Vuča vlakova.
Krajem 2006. je počelo lagano preobilježavanje teretnih vagona u HR-HŽ.
Za motorne garniture i lokomotive preobilježavanja sa natpisima vuče vlakova krenula su 2007-2008.
Za putničke vagone i njihovo preobilježavanje značajna je 2008.
No, kod putničkih vagona interesantna je 2006. godina iz razloga što je recimo, neovisno o moderniziranim klimatiziranim Y vagonima i njihovoj
bijelo-sivoj shemi bojanja, HŽ počeo tu shemu primjenjivati i na ostale Y neklimatizirane vagone...

Tako, da ako bi išli u neku okvirnu godinu prelaska iz epoha V u VI za HR, to bi onda mogla biti ta 2006. Moje mišljenje!
U svakom slučaju onda 2006. ili 2007.
 

damir661

Veteran foruma
U Srbiji je taj prelazak iz ep V u ep VI razvučen od 2005 do 2009.
Sredinom 2005. ŽTP Beograd menja naziv u "JP Železnice Srbije", iako je još uvek postojala državna zajednica sa Crnom Gorom, koje su godinu pre "JPŽ Crne Gore", preimenovali u "Željeznice Crne Gorne AD".

Tih godina su još uvek izlazili vagoni sa JŽ televizorom ili "JIR"-om, ali ako me sećanje dobro služi prvi vagoni sa oznakama "ŽS" su bili sivi kušeti (izašli 2006) koji su vozili uglavnom za Veneciju. Takodje su posle njih odmah preobeleženi Z1 vagoni, dok se na običnim X,Z2 i Y vagonima uklanjao JŽ logo, a štampao ŽS sa leve strane. Jako je malo vagona u staroj papagaj boji je izlazilo sa revizije sa ŽS logom, ali ih je bilo. Krajem 2009. su izašli prvi vagoni u sivoj boji (kao u ŽS setu) i od tada su vagoni uglavnom izlazili u toj boji, ali je ostao stari sistem numeracije 6xx,5xx,7xx, da bi se i on promenio od negde 2010/2011. Isto je važno napomenuti da su 2010 počeli da izlaze Z1 vagoni sa inverznim sivim bojenjem, koje j e posle pratilo sve ostale vagone, a takodje su i dobijali novu numeraciju od 000 i 100.

Da ne zaboravim, što se tiče lokomotiva, prve lokomotive u crvenoj ŽS boji su se pojavile početkom 2004. ako se ne varam, ali su i dalje bile sa "JIR"-om i JŽ-JŽ tablama, ali su imale natpis "Železnice Srbije" :glup:sutim

Tako da zaključimo prelazak iz ep V u VI u SRB može da se uzme 2005, osnivanje ŽS, ili pojava prvih sivih vagona ili crvenih lokomotiva.

Ovde se može ep VI rasčlaniti na par podepoha
VIa - prelazni period, paralelne JŽ i ŽS oznake (2005-2007 u širem smislu i 2005-2009, ali bi tu potpala i ep VIb)
VIb - pojava prvih sivih vagona
VIc - pojava konačne boje i nove numeracije

Ne znam šta predstavlja ep VII uopšte, to prvi put čujem?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh