Modelarske novosti - 2023.

Thommo

 
Osoblje foruma
Evo link za sva Piko mjerila:
PIKO

Neuheiten 2023, Spur G – PDF, 15,0 MB.
Neuheiten 2023, Spur G (US-Programm) – PDF, 14,1 MB.
Katalog 2023, Spur G – PDF, 78,3 MB.
Neuheiten 2023, Spur H0 – PDF, 51,7 MB.
Katalog 2023, Spur H0 – PDF, 204,0 MB.
Katalog 2023, Spur TT – PDF,22,1 MB.
Katalog 2023, Spur N – PDF, 15,2 MB
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Dečki, nije to sve kod Tilliga. Imate još vagon 77011 SDŽ-CES.

Tillig 77011.PNG

I za ljubitelje TT-a... :)

Tillig 16821.PNG

Ako tražite kataloge od Tilliga, možete ih nači na ovdje.
 

nik

Veteran foruma
Dečki, nije to sve kod Tilliga. Imate još vagon 77011 SDŽ-CES.

View attachment 124641

I za ljubitelje TT-a... :)

View attachment 124642

Ako tražite kataloge od Tilliga, možete ih nači na ovdje.
Naravno da su kod TT modela za HŽ poštu, kao i kod SŽ modela prije par godina, odabrali pogrešnu varijantu odnosno vagon Gredeljeve modifikacije a ne originalne konstrukcij za DDR koja odgovara postojećim alatima...
:wc:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021

Tillig 76812 Gauge H0 Gmv refrigerator car of the JZ, epoch III​


View attachment 124639
Pozdrav svima, samo za informaciju. Danas, 23.2.2023 pojavili su se oglasi na eBayu kao da se mogu nabaviti vagoni hladnjaki od Tilliga. Vidjeo sam 2 oglasa za onoga sa rebrima i jednog sa glatkim stranicama. Ovo je čisti blef. Ovaj sa glatkim stranicama je bio tek najavljen a onaj sa rebrima bi oficijelno morao doći tek u julu 2023. Ovo je konkretna informacija direktno od Tilliga. Prošli tjedan naručivao sam nove hladnjake i pitao kad če doći.
 

nik

Veteran foruma
Pozdrav svima, samo za informaciju. Danas, 23.2.2023 pojavili su se oglasi na eBayu kao da se mogu nabaviti vagoni hladnjaki od Tilliga. Vidjeo sam 2 oglasa za onoga sa rebrima i jednog sa glatkim stranicama. Ovo je čisti blef. Ovaj sa glatkim stranicama je bio tek najavljen a onaj sa rebrima bi oficijelno morao doći tek u julu 2023. Ovo je konkretna informacija direktno od Tilliga. Prošli tjedan naručivao sam nove hladnjake i pitao kad če doći.
https://www.memoba.at/produkt/TILLIG_ti76812_Kühlwagen_Gmv_der_JZ__Epoche_III.html
 

malimiha

Član foruma
Pozdrav svima, samo za informaciju. Danas, 23.2.2023 pojavili su se oglasi na eBayu kao da se mogu nabaviti vagoni hladnjaki od Tilliga. Vidjeo sam 2 oglasa za onoga sa rebrima i jednog sa glatkim stranicama. Ovo je čisti blef. Ovaj sa glatkim stranicama je bio tek najavljen a onaj sa rebrima bi oficijelno morao doći tek u julu 2023. Ovo je konkretna informacija direktno od Tilliga. Prošli tjedan naručivao sam nove hladnjake i pitao kad če doći.
Ne samo na ebayu, ima ih i lippe u ponudi
Također je dostupan u Tilligu
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh