Modelarske novosti za 2017. godinu

damir661

Veteran foruma
Meni je paznju privukao set PKP Eanos vagona. Njih veoma cesto vidjam. Osim toga Roco najavljuje dva seta Meridian expresa sto me je veoma obradovalo ali i razocaralo jer Roco nebi bio Roco kad nebi zeznuo pa stavio vagon koji odudara od svih ostalih.
Bolje da su stavili jedan krem-zeleni DR i BDŽ WLAB za koji imaju alat, umesto MAV Bm u ep IVa.
Ah Roco.

Privukla mi je pažnju još i NACCO cisterna 76536 i već spomenuti RCH Eaos
 

Domagoj Vu

Aktivan član
I ja sam se nadao da će Roco izbaciti neki domaći model. Jedino su mi zanimljivi ČD AWT Eaos i OBB Rnoos i drugi vagoni. A ona KVG / DEC cisterna je ulegnuta a ne ravna i definitivno ju ne treba kupiti... :palac_dolje: :mamurluk:
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
novi Roco line sa betungom :yes:yes:yes!!
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Jesi li siguran da je to "Knickkesselwagen" ? Meni izgleda kao obicna cisterna.
Vidi se da je ta PKP-ova Zas cisterna malo ulegnuta...
2yoy5wn.jpg

Autor fotke: Anton Kendall, Tosh Railways

Srdačan pozdrav, Domagoj
 

1borna

Veteran foruma
Nikad se ne kaže nikad, možda ćeš jednog dana zabijati i spajati čavle na sredini svoje pruge? :hahahaha:
Doduše elektre možeš voziti i preko pantografa, bez skije i srednje šine, jedino će ti tada DC biti
u kratkom spoju :hihihi:
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Šta ima tu da se lajka osim linka. Neuheiten 2017 najavljen je još 2015 a još nije izašao. /parnjača serija 55 npr/ Opet prave več napravljene modele. Piko i Roco najavljuju istu 1010 Obb čak sa istim brojem. Nekako se ne uklapam u opštu filozofiju ljubitelja modelnih železnica.Pa da padam na rečenicu neuheiten i novu godinu pored. Ko tu koga ...bava. Na nekom stranom forumu neko je na novo formulirao Neuheiten u Farbheiten Po mome ima pravo. Dobro da imam još dosta posla sa mesing 28. Šta mogu kad zavisnot od austrijskih parnjača je popušta. Nema leka odnosno neče ga napraviti.
pozz
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Upravo gledam Novitete 2017 od ESU. Pa zar ima toliko ..io.a da kupuju svakih nekoliko godina iste lokse. Dobro da sam počeo samogradnjom inače bi i ja postao ...ot.
pozz
 
  • Like
Reactions: 81i

malimiha

Član foruma
Za one, koji imaju jedan puta veću skalu od moje:
Exact-train objavljuje za 2017 godinu u svom arsenalu "JZ Ex20237 Oppeln (Blechdach/ Bremserhaus) JZ Epoche 3"
Ako netko ode na Međunarodan sajam igračaka u Nürnberg, će biti Exact-train u hali 4A na štantu A-240
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh