Modelarske novosti za 2017. godinu

Thommo

 
Osoblje foruma
Roco Autumn News 2016/17
0001_0.png


Većina modela je upravo izašla ili najavljena za 1/2017

http://www.roco.cc/uploads/dportal/doc/downloads/de/Kataloge/20160824_Roco_Herbstneuheiten.pdf
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Evo i slike.
158753001224253777669342.jpg

Kod Marklina je sve lako. Nitko se ne sekira šta če napraviti novo. Prihvataju sve samo da je Marklin. I da naprave isto kao što su pravili u 60 tim ljudi kupuju. Kako da prihvatim tu religiju. ;). Inače koliko gledam šta če napraviti osim Vectrona in SF kao da igram u filmu Groundhug day. Tamo svaki dan isto tu svake godine isto.:papa:
 

wiggum

Veteran foruma
Zbilja lose za mene. Osim 76723 RCH Eaos-a, ni jedan model me vise ne zanima. Eventualno cisterna 76697 DEC-KVG PKP, ali vec imam maloserijsku GECONvvm G100-49201 DEC PKP u ep.Vb koja mislim da mi ipak vise odgovara od Rocove cisterne u ep.VI. Morat cu malo slike stare pogledati..
 

Davor

Veteran foruma
Meni je paznju privukao set PKP Eanos vagona. Njih veoma cesto vidjam. Osim toga Roco najavljuje dva seta Meridian expresa sto me je veoma obradovalo ali i razocaralo jer Roco nebi bio Roco kad nebi zeznuo pa stavio vagon koji odudara od svih ostalih.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh