Modelarske novosti za 2018. godinu

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Malo mi je čudna ona oznaka SŽ na kontejneru. Morao bi pogledati koju fotografiju pravog.
Inaće u ovom katalogu od B-models ima nekoliko zanimljivih vagona koje se vidi svakodnevno na prugama u Sloveniji...
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Još nisam pogledao fotografije pravih vagona, ali me vrlo smeta da su navodno svi modeli ove vrste vagona zbog, pretpostavljam, pogreške u proizvodnji, konkavno zakrivljeni, mislim da ih neki na stranim forumima zbog toga čak označavaju za banane.

Ako ih kupim onda ću vjerojatno kupiti samo jedan set, samo za vitrinu.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Hornby-Neuheiten-2018.pdf
rivarossi.png
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mozda glupo pitanje.. no slabo sam pratio..
Ovaj ACME Memoba Croatia JŽ restoran je reizdanje ili ???
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Mozda glupo pitanje.. no slabo sam pratio..
Ovaj ACME Memoba Croatia JŽ restoran je reizdanje ili ???
Nikada nije niti izašao, samo ga već nekoliko godina povlače po katalogu. Jednoga dana valjda hoće i to izrealizirati...
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Od nasih novosti za mene - jedno veliko nista. Od stranih vagona - mozda model ili dva.
Sve u svemu za mene:prd:
Šteta i pomalo nerazumljivo da onaj kušet nije najavljen kao ŽS, nego još jedan JŽ.....:neznam:
 

damir661

Veteran foruma
Šteta i pomalo nerazumljivo da onaj kušet nije najavljen kao ŽS, nego još jedan JŽ.....:neznam:
Primećujem da nema natpise iznad prozora i da dole ima natpis Voiture Couchettes za razliku od svog predhodnika. No, možda se na kraju i pojavi kao ŽS.
Za BDŽ Bcm i dalje stoji ŽS logo. :crazy:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Primećujem da nema natpise iznad prozora i da dole ima natpis Voiture Couchettes za razliku od svog predhodnika. No, možda se na kraju i pojavi kao ŽS.
Da, plus to što za razliku od prethodnika nema više niti krovno plavo svjetlo. Ja se iskreno nadam da je ipak ŽS...
 

1borna

Veteran foruma
Ova 2018 je zadna godina Fleischmanna u H0!
Vidi PDF
Radi racionalizacije proizvodnje grupe Modelleisenbahn Holding GmbH Roco će raditi H0 a Fleischmann
N modele (Roco i ostale veličine)
Pored toga dio Eu proizvodnje sele u Slovačku a glavnina će biti u Vietnamu?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh