Modelarske novosti za 2019. godinu

wiggum

Veteran foruma
Kad se podvuce crta iza svih novosti, jedan Roco MAV Eas i ACME CAF MAV modeli kao davno najavljeni artikli s brojevima 5xxx3 i to je to sto se mene tice za 2019.

Domagoj Vu

Član foruma
Evo bolje slike ŽS MSK Zans cisterne.....
Greške na prototipskoj slici ove Zans cisterne od MSK-a je natpis SIRCETNI bez Ć te drška za manevriste je u sivoj boji umjesto da je crna.
Zans.jpg

wiggum

Veteran foruma
Kad se podvuce crta iza svih novosti, jedan Roco MAV Eas i ACME CAF MAV modeli kao davno najavljeni artikli s brojevima 5xxx3 i to je to sto se mene tice za 2019.
Jel sam ja nesto pobrkao u najavama iz proslih godina, ali da li u ovim davno najavljivanima (i sad prikazanim na sajmu) MAV CAF modelima nema Bmz-a (H-START + logo)?

I kako samo ACME izbjegava izbaciti singl modele u Nightjet lakiranju... Ako tu ne uleti brzo LS, s obzirom da kasni debelo, tesko da moze ocekivati neki veliki uspjeh tlacno izoliranih modela...

Sky

Supporter (2016)
Jel sam ja nesto pobrkao u najavama iz proslih godina, ali da li u ovim davno najavljivanima (i sad prikazanim na sajmu) MAV CAF modelima nema Bmz-a (H-START + logo)?.
Ovo je već treća godina zaredom kako ACME najavljuje iz CAF serije samo restoran, grossraum 1. i 2. razreda, te prtljažni vagon. Razlika u odnosu na prethodne godine je ta, da su u igri modeli sa novim postoljima...:hmmm:
O Bmz vagonu nije bilo najave...

wiggum

Veteran foruma
Ovo je već treća godina zaredom kako ACME najavljuje iz CAF serije samo restoran, grossraum 1. i 2. razreda, te prtljažni vagon. Razlika u odnosu na prethodne godine je ta, da su u igri modeli sa novim postoljima...:hmmm:
O Bmz vagonu nije bilo najave...
Onda moja greska, mogu krizat i te modele s popisa za 2019.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh