Modelarske novosti za 2019. godinu

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
I još jedna novost za kraj 2019 od ViTrains - PiRaTa models:
index.php
 

wiggum

Veteran foruma
Kad se podvuce crta iza svih novosti, jedan Roco MAV Eas i ACME CAF MAV modeli kao davno najavljeni artikli s brojevima 5xxx3 i to je to sto se mene tice za 2019.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Evo bolje slike ŽS MSK Zans cisterne.....
Greške na prototipskoj slici ove Zans cisterne od MSK-a je natpis SIRCETNI bez Ć te drška za manevriste je u sivoj boji umjesto da je crna.
Zans.jpg
 

wiggum

Veteran foruma
Kad se podvuce crta iza svih novosti, jedan Roco MAV Eas i ACME CAF MAV modeli kao davno najavljeni artikli s brojevima 5xxx3 i to je to sto se mene tice za 2019.
Jel sam ja nesto pobrkao u najavama iz proslih godina, ali da li u ovim davno najavljivanima (i sad prikazanim na sajmu) MAV CAF modelima nema Bmz-a (H-START + logo)?

I kako samo ACME izbjegava izbaciti singl modele u Nightjet lakiranju... Ako tu ne uleti brzo LS, s obzirom da kasni debelo, tesko da moze ocekivati neki veliki uspjeh tlacno izoliranih modela...
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Jel sam ja nesto pobrkao u najavama iz proslih godina, ali da li u ovim davno najavljivanima (i sad prikazanim na sajmu) MAV CAF modelima nema Bmz-a (H-START + logo)?.
Ovo je već treća godina zaredom kako ACME najavljuje iz CAF serije samo restoran, grossraum 1. i 2. razreda, te prtljažni vagon. Razlika u odnosu na prethodne godine je ta, da su u igri modeli sa novim postoljima...:hmmm:
O Bmz vagonu nije bilo najave...
 

wiggum

Veteran foruma
Ovo je već treća godina zaredom kako ACME najavljuje iz CAF serije samo restoran, grossraum 1. i 2. razreda, te prtljažni vagon. Razlika u odnosu na prethodne godine je ta, da su u igri modeli sa novim postoljima...:hmmm:
O Bmz vagonu nije bilo najave...
Onda moja greska, mogu krizat i te modele s popisa za 2019.
 

1borna

Veteran foruma
Jedna poznata solidna, kvalitetna i cijenjena firma elektronike za naš hobi je prestala sa radom
LDT
No nije sve propalo, druga isto tako kvalitetna firma je preuzela sav njihov asortiman
BUHLER
Sve će se prodavati preko
LS digital shop
 

1borna

Veteran foruma
LGB je napravio 2 vjerne američke lokomotive povodom 150 godina spajanja transkontinentalne pruge
1905_1280.jpg
Napravit će se svega 299 kompleta sa te dvije lokomotive koji će vjerujem biti brzo rasprodani unatoč cijeni
od 8.999 Eura! Lijepi pdf sa brojnim podatcima i slikama je na Linku
 

romi

Član foruma
Šteta stvarno se počinjem brinuti što će biti s našim hobijem,sve manje prodavaonica ,sve manje proizvođača a cijena lagano
lete i lete u visine a mi sve manje kuna
 

nik

Veteran foruma
Šteta stvarno se počinjem brinuti što će biti s našim hobijem,sve manje prodavaonica ,sve manje proizvođača a cijena lagano
lete i lete u visine a mi sve manje kuna
Sve manje proizvođača? Pa nikada ih nije bilo više.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh