Modelarske novosti za 2021

borna

Član foruma
Da, jako zanimljivo. Bude valjda neka JŽ/SŽ/HŽ varijanta.
Također, na proljeće izlazi i knjiga od četvorice Poljaka na temu EN57. Knjiga će biti objavljena i na engleskom jeziku. Naslov knjige je: Radical Passion!
 

Michal

Član foruma
Postovani, za mene cijene OK, ali nemogu si pomoci, bolja Laminatka od TI Techimage, u drugom mjesicu 2021 isto ponavljaju CD Cargo - malo skuplji model od Piko ali bolji sound i sve ove koje izasli ovu godinu imali bojle boje nego od Piko. Ja sam roden u Slovackoj ali nemogu na zalost imati na kolodvoru dvije razlicite laminatki (mislim dimensie i boje), tako moram birati bolju variantu a to - TI
 

romi

Član foruma
Michal kad bi se ostvarila želja da rade i za AC gdje bi im bio kraj, možda na mojoj maketi. Probaj ih nagovoriti da počnu razmišljati i o nama AC dečkima. Ako imaš model kod sebe vidi , izmjeri ,dali ima mjesta da se montira skija na podvozje jer sve ostalo je Tip-Top. Ako je netko na kojem Slovačkom forumu za vlakiće izvršio preradu u AC digi verziju molim da nas uputiš u to.
 

Michal

Član foruma
Michal kad bi se ostvarila želja da rade i za AC gdje bi im bio kraj, možda na mojoj maketi. Probaj ih nagovoriti da počnu razmišljati i o nama AC dečkima. Ako imaš model kod sebe vidi , izmjeri ,dali ima mjesta da se montira skija na podvozje jer sve ostalo je Tip-Top. Ako je netko na kojem Slovačkom forumu za vlakiće izvršio preradu u AC digi verziju molim da nas uputiš u to.
Ciao Romi, vec sam imao email komunikaciju sa TI i nazalost necu raditi AC verzije. Ponedeljak cu pitat jednog lika, koji se zivi preradami iz DC na DCC sound + el. kuplung i sve ostale sto je do sad moguce. Vjerujem da on ce znati u ovaj teme nesto vise. Imam dvije TI laminatki ali nisam kuci, do kraja prvoga mjesica sam u DU ili ST. Javim se ovdje odma kad cu nesto znati oko AC teme sa TI. Sretna nova svima, Michal
 

romi

Član foruma
Bok Michal, hvala na brzom odgovoru. mislim da bi odgovor tvog frenda koji se bavi svim mogucim carolijama pomogo ne samo meni nego mnogim Marklinistima a i prodaji TI. Sretno ti u novoj godini, Čiči
 

romi

Član foruma
Merklinaši spremajte novce!! Stižu dvije ljepotice!!! Ima još puno iznenađenja.
 

Attachments

  • FrecciaRossaDoppia.jpg
    FrecciaRossaDoppia.jpg
    101.6 KB · Pregleda: 42
  • OBB-X-1189-05-GZug-Bad-Goisern-WS-X-800-517.jpg
    OBB-X-1189-05-GZug-Bad-Goisern-WS-X-800-517.jpg
    181.4 KB · Pregleda: 42

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Izmjenili su najavu za austrijske 'pred-X' vagone. Sad su i Am i Bm iste generacije, sa vratima prema unutra. Prvobitno su Bm bili najavljeni sa preklopnim vratima.
Ovako prema grafici najave, opet miriše na neki dizajnerski poluproizvod... Tko njima dade da rade ove vrijedne modele...:(
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh