Modeli i diorame by Damirić!

Damir

 
Osoblje foruma
Borna vodi prihvatilište penzioniranih i zlostavljenih modela, znam da ta nema skije no možda bi ju iznimno uzeo.:vrag:
Borna voli štošta,ali ovaj model do jučer nije imao montirane ogradice,a kamoli da je vožen i zlostavljan. Unatoč starosti (tj. god proizvodnje modela) na tračnicama je proveo jedva 5 minuta.
Postavljene ledice i ESU dekoder (pobrinuo se kolega @draženzki )! :papa:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Prodaš DRG 'kramu' i pređeš na J(D)Ž, HŽ, štoveć ali sa naglašenom temom Rijeke...:D
Nije loša ideja,ali znaš i sam da tvorničkih modela nema.
Neda mi se recimo za Žutku kupovati bazu Roco E 636 pa onda nekome davati da mi napravi odljeve kabina pa zatim dekali... previše para i gubljenja živaca.
Na kraju krajeva i da tako nešto učinim i onda mi ti nađeš neku manu na modelu...pojeo bih ga...:dada:
 

nik

Veteran foruma
Nije loša ideja,ali znaš i sam da tvorničkih modela nema.
Neda mi se recimo za Žutku kupovati bazu Roco E 636 pa onda nekome davati da mi napravi odljeve kabina pa zatim dekali... previše para i gubljenja živaca.
Na kraju krajeva i da tako nešto učinim i onda mi ti nađeš neku manu na modelu...pojeo bih ga...:dada:
Nema ih puno ali ih ima a biti će ih vjerojatno i više. Za epohu 4 već ima dosta vagona (exFS putnički, Goša Y, Baat, Gomulka, poneki teretni) a vjerojatno će se jednom pojaviti i ACME Moped u JŽ verziji (a nadajmo se konačno i Žutka kad se sredi 'kriza' oko Modern Galinog stečaja). Sa te tri lokomotive (361, 362 i 342) te Gomulkom (3- i 4-djelnom) fali još samo Jenbach (731 i/ili 732) za napraviti Rijeku 70-ih i 80-ih. Međunarodnih vlakova u Rijeci nije bilo puno ali ih je bilo tako da se i stranih putničkih vagona (DB, OBB, MAV, ČSD i PKP) viđalo u dovoljnom broju, pogotovo u ljetnoj sezoni. Kreneš raditi maketu a dok ju završiš pojaviti će se i modeli lokomotiva; u stvari fali ti 'samo' Žutka dok Mopeda možeš relativno lako preurediti iz SŽ modela bez klime (onaj limitirani Moko model) a Jenbacha može privremeno 'zamijeniti' Moko Đurica.
 

1borna

Veteran foruma
Dok Damir napravi maketu (kad dočeka slobodu iliti mirovinu poput mene) bit će puuno odgovarajućih modela! :hahahaha:
(a do tada se možda i obrati na pravu skujašku vjeru?);)
 

Davor

Veteran foruma
Uz ukus koji su pokazao svojom DRG kolekcijom mislim da sa temom "Rijeka" možemo očekivati podizanje na jedan viši nivo.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Roco DR 18 201 DCC+Sound

Model je fotkan na maketi KŽMZ prilikom isprobavanja zvuka,ali i iz razloga da protrči kotače. Eto je u društvu JŽ 33 i DB 52 :yes
Za fotke su zaduženi autori: Daco,Robert Š. i Siniša.D

11048628_1569496553327853_6896428088279435372_n.jpg

7089_1569496613327847_8484197018886062547_n.jpg

10402954_1569496529994522_824773970973998027_n.jpg

 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh