Modeli iz Virovitice

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Da, police su impresivne. Uopće nemaju pojačanje po sredini, kao što konvencionalne police obično imaju. To je ono ružna okomita daska sa tunelom za svaku pojedinu policu. Ovdje toga nema i pogled na kompoziciju od 10 dijelova je bez prekida. Vrlo lijepo i uredno. A vjerojatno je i cijena bila dobra !

Točno 1720 kn
 

damir661

Veteran foruma
Dakle, ako sam dobro razumeo, pozadina je isto od medijapana one standardne debljine od 18mm?
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Dakle, ako sam dobro razumeo, pozadina je isto od medijapana one standardne debljine od 18mm?
Jeste
Prvobitna je ideja bila zbog težine sa staklima da bude iz dva dijela sa tunelima , međutim ovo je puno ljepše za vidjet
Sve bi bilo jednostavnije da je umjesto stakla Plexiglas ali to diže cijenu police za skoro 1000 kn a ljepše nije ništa samo je lakše i jednostavnije

No napravljeno je još 4 manje vitrine koje još nisu slikane jer se upotpunjuju sa HOe kompozicijama ( dimenzije 1 m dužine a visina kao i sve ostale), a za to mi treba dosta vremena jer sam još u nabavci tračnica , podloga itd...
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
...stvarno ga pretjeraše...
;)

Ima Roco flexice sa betonskim pragovima!
Kad si toliko nabrojao za vitrinu, može i Roco flexice?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Koliko vlage u podrumu!
A gdi je frižider!?
Oćito ti je dosadno bilo danas, i daj onaj mav sa diorame stavi na sigurno.
;)
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Ima ima, poslat ću ti link i kontakt , samo da nađem
Međuvagone sam kupio na francuskom ebay-u za 75 eura trodijelni set , uzeo 2 seta za duplex i 2 seta za thalys doduše sad su im cijene od 180 eura do 330 eura po trodjelnom setu
Saljem pa vidi ako se nisu predomislili
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh