Modeli iz Virovitice

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Dečki kuća je na brdu , pretprosle godine smo sve zazidali i napravili dodatna protukišna osiguranja inače je kroz podrum tekla voda kod jakih kiša, oko kuće kao da teku slapovi ali po kući ništa
Sad je sve suho, one stvari što se na slikama vide još idu van ( kolica, kutije it...), ide tepison na pod , stol i stolice za kavu, i naravno frižider kao što je primijetio draženzki da nedostaje
Borna završava nacrt makete ( detalji preko pp-a) a na ovoj šta je unutra maketi to se vježbam za ono pravo ( kao nekad kad smo nosili smokvin list u wc-e...;-))
 

dejan

Član foruma
Supporter (2016)
...stvarno ga pretjeraše...
;)

Ima Roco flexice sa betonskim pragovima!
Kad si toliko nabrojao za vitrinu, može i Roco flexice?
Koji kataloski broj je tih Roco flexica?

Gorane, kolekcija je impresivna, kao i polica. Kolika je visina police od 3,30 m?
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
7+loksa je sasvim ok!
:respect:
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Ako Vam kažem svi ćete navaliti na dućan
Ne znam jel igra slučaja ili njihova greška , ili popust na ljepotu , možda odbijaju po mojoj kilaži ali Sve što vidite na slici sa poštarinom je ispalo nevjerojatnih

437 eura

POTVRDA DA NE LAŽEM
smanjeno račun.jpg
 
Last edited:

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mislim ja je samo greska u razradi PDV-a na racunu u ispisu..
Cijena je 416.. s pdv-om.. (inkl. 20%)
Samo se na ispisu pobrkalo kad je "izbijao" PDV iz ukupne sume..
Al naravno sve to ukazuje na mozebitnu gresku u kalkulaciji cije robe..mada nemora bit nuzno..sve ovisi kako izdaje ove racune..
Ako je automatika neki je "zbaljato" ako kuca onda je tip feler..

Ps. Mocni modeli svakako ;)
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
I nakon skoro dva mjeseca, carine , PDV-a i natezanja stigli su Trixovi modeli brzih vlakova

TGV POS i TGV PBKA

DSCF0312_zps3fcfeb37.jpg

DSCF0313_zps4d2cd378.jpg




 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh