Tillig JŽ Gmv hladnjače ep.III

Izidor

Član foruma
Tillig danas najavio novosti za jesen 2022.
U HO merilu konačno dolazi prva JŽ hladnjača. Termin za isporuku je kraj ove Godine.

 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
To je prva hladnjača a koji mjesec kasnije dolazi još jedna. Inače konstrukcija je slična kao kod ostalih PKP/ČSD... hladnjača i sa nekoliko kompromisa.
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Kompromis je pretpostavljam, da neće davati uslugu hlađenja, al hoće veselja za domaće teme. Dal je drugi model da UIC numeracijom kola?
 

Mon

 
Osoblje foruma
:sef:
Pozdrav svima, samo za informaciju. Danas, 23.2.2023 pojavili su se oglasi na eBayu kao da se mogu nabaviti vagoni hladnjaki od Tilliga. Vidjeo sam 2 oglasa za onoga sa rebrima i jednog sa glatkim stranicama. Ovo je čisti blef. Ovaj sa glatkim stranicama je bio tek najavljen a onaj sa rebrima bi oficijelno morao doći tek u julu 2023. Ovo je konkretna informacija direktno od Tilliga. Prošli tjedan naručivao sam nove hladnjake i pitao kad če doći.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ne znam kaj su zamutili u mejlu ali da, od prošlog tjedna su hladnjače slali u dučane. Važi za vagone sa rebrima i bez njih, na lageru u Tilligu ih više nema tako da ja ne mogu više nabaviti vagone kod njih. Kaj sam naručio, to ču dobaviti.
 

malimiha

Član foruma
Ne znam kaj su zamutili u mejlu ali da, od prošlog tjedna su hladnjače slali u dučane. Važi za vagone sa rebrima i bez njih, na lageru u Tilligu ih više nema tako da ja ne mogu više nabaviti vagone kod njih. Kaj sam naručio, to ču dobaviti.
Tillig još uvijek ima na skladištu dostupne modele JŽ hladnjaka br: 77040
modele JŽ hladnjaka br: 76812 koliko vidim, u Tilligu su rasprodani.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh