Modeli jednog penzića

Stanley

Poznati forumaš
PIKO 59987 - dizel lokomotiva Siemens Vectron:

yl5Wyoe.jpg


tGFtHpr.jpg


Roco 76930:

Z5XZkIl.jpg
 

Stanley

Poznati forumaš
Hvala momci na primjedbama i sugestijama. Ja sam svjestan da fotografije nisu baš prva liga, ali je meni najvažnije da je slika podnošljiva i model prepoznatljiv.
Ne znam kako bi izgledalo da svoju kolekciju iznesem sa četvrtog kata u park i slikam je na klupi, a sa druge klupe slušam komentare lokalnih pijanaca i usput buljim naokolo hoće li me napasti kakva vrana :vrag: (lani su me napale dva puta). Beštije su se upravo počele gnijezditi i pun ih je park.
Nažalost nemam vlastitu maketu ni u blizini nekog gostoljubivog modelara s odgovarajućim ambijentom, stoga koristim najprikladnije raspoloživo mjesto za slikanje. Uskoro će modeli protrčati klupskom maketom KŽMZ pa će i ljepše izgledati u ''prirodnom ambijentu''.
 

Stanley

Poznati forumaš
FXvE4dV.jpg


gSNkAsJ.jpg


Zatim je zapregnuta na brzi vlak od 4 vagona (A.C.M.E JŽ WL, A,C.M.E JŽ Bc, A.C.M.E JŽ ABl i Roco SNCF):

QRQ5gGM.jpg


0VUwceG.jpg


jsEdO5f.jpg


Obje lokomotive su vozile besprijekorno, ali je bilo problema s iskakanjem vagona na jednoj skretnici. Uz to je bilo problemčića i s kopčama,a to nije do makete već do moje pogreške. Hvala članu Upravnog odbora KŽMZ Vjekoslavu Sutonu jer mi je omogućio ovaj lijep doživljaj.
 

Stanley

Poznati forumaš
Jedna kopča na WL-u je bila krivo usađena ili iskrivljena (to ću provjeriti kad izvadim modele iz torbe i vrećice jer su još unutra) što je dovelo do iskakanja vagona u zavoju.
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Jedna kopča na WL-u je bila krivo usađena ili iskrivljena (to ću provjeriti kad izvadim modele iz torbe i vrećice jer su još unutra) što je dovelo do iskakanja vagona u zavoju.
Možda je premali mali radijus, S zavoj ili lom izlazne krivulje zavoja :cool_2:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh