Moj mali vozni park

ivek

Član foruma
Evo u ovoj temi bi prezentirao svoj skromni vozni parkić...
Pozdrav, ivek.
1.) Roco 47631
 

Attachments

  • IMG_6244.jpg
    IMG_6244.jpg
    105.9 KB · Pregleda: 376
A

Anonymous

Guest
OOOOooo, pa bok ivek, i dobro nam dosel, al ti toga imas jos, >:) kaj ne
 
A

Anonymous

Guest
teretnjaci, teretnjaci, ljepo ljepo, njam njam i jos tome cetveroosovinci :palci_gore:
 

nikola

Član foruma
Bok Ivek!
Eto kolko vidim,jos jedan,nadam se,ljubitelj teretnog programa!
Ima li kakvih cisterni u ''voznom parku''??!
 

ivek

Član foruma
4.) Roco 66467
5.) Roco 67742
 

Attachments

  • Roco 66467.jpg
    Roco 66467.jpg
    199.1 KB · Pregleda: 164
  • Roco 67742.jpg
    Roco 67742.jpg
    207.7 KB · Pregleda: 162

ivek

Član foruma
Ne ne...
Nikako amerika, moj vozni park sačinajvaju većinom vagoni SBB i DB, ima i nekaj HŽ i SŽ, a lokomotivski DB i ostale koje vozepo mreži DB-a. Konverzija nebi bila ekonomski opravdana :)
 

Mon

 
Osoblje foruma
Ne daj se ivek, ameri imaju samo pustinje i kaktuse a mi evropljani svega i svacega! :D
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
ivek kaže:
Ne ne...
Nikako amerika, moj vozni park sačinajvaju većinom vagoni SBB i DB, ima i nekaj HŽ i SŽ, a lokomotivski DB i ostale koje vozepo mreži DB-a. Konverzija nebi bila ekonomski opravdana :)

:palac_gore:
Dobre vagone imaš! Samo ti nama dalje slikaj i stavljaj europske modele :palci_gore:
Imaš li možda takvog SBB Cargo četveroosovinca (Habbillns)?
 

cisalpino

Aktivan član
ivek kaže:
Na ovoga misliš?
7.) Maerklin 48055
Prekrasan vagon!!! vidim da imamo slične interese :palci_gore: baš mi je drago da "izvire" još jedan SBB-ovac, da nisam usamljen :zvizdi: ...vozni park nam je dosta sličan! u očekivanju još fotografija istog...pozdrav CIS
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh