Moj mali vozni park

damir661

Veteran foruma
cisalpino kaže:
ivek kaže:
Na ovoga misliš?
7.) Maerklin 48055
Prekrasan vagon!!! vidim da imamo slične interese :palci_gore: baš mi je drago da "izvire" još jedan SBB-ovac, da nisam usamljen :zvizdi: ...vozni park nam je dosta sličan! u očekivanju još fotografija istog...pozdrav CIS

Pozdrav svim. Evo nešto i od mene, Roco Habbillns SBB-Cargo 66309. Nadam se da se neljutite što sam se umešao u temu.
IMG_3540.jpg

IMG_3542.jpg

IMG_3543.jpg


ukusi su različiti, ali imao sam prilike susresti se sa Marklin Habis vagonom "transwaggon", i imao sam loša iskustva s nim, jer mi je kaputaža redovno ostajala u rukama. Nije dobro rešeno njeno učvršćivanje za frem, a ceo model mi deluje nekako previše "plastično"
 

wiggum

Veteran foruma
Pa svi se hvalite s tim SBB Habbillns-om, pa valjda budem ga i ja jednom konačno upecal. :D
 

ivek

Član foruma
cisalpino kaže:
ivek kaže:
Na ovoga misliš?
7.) Maerklin 48055
Prekrasan vagon!!! vidim da imamo slične interese :palci_gore: baš mi je drago da "izvire" još jedan SBB-ovac, da nisam usamljen :zvizdi: ...vozni park nam je dosta sličan! u očekivanju još fotografija istog...pozdrav CIS

Kaj se tiće vagonskog voznog parka, tu imam najviše Švicarske jer mi je za vagone zakon, dok mi je za infru i lokomotive najbolja Njemačka, tak da kod mene budu vozili Crossborder vlakovi :D
A plan mi je složiti jedan čisti Hupacov vlak sa cca 12-15 vagona i napred već čeka Roco 185 Lokomotiva.
 

ivek

Član foruma
Nema ljutnje damire, samo pokazuj vagone.

8.) Roco 46201
 

Attachments

  • Roco 46201.jpg
    Roco 46201.jpg
    176.4 KB · Pregleda: 119

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
ivek kaže:
A plan mi je složiti jedan čisti Hupacov vlak sa cca 12-15 vagona i napred već čeka Roco 185 Lokomotiva.
Osim ova tri Roco HUPAC vagona sa prve strane, koje još modele planiraš za taj vlak?
 

ivek

Član foruma
Uvijek se naleti na nekog Hupaca, bude ih za kupit.
Sam kaj sad ulažem u Infrastrukturu, tu mi se srce plače :(
Pa je vozni park zakinut.

9.) Roco 46371
 

Attachments

  • Roco 46371.jpg
    Roco 46371.jpg
    197.3 KB · Pregleda: 90

ivek

Član foruma
Teška konjica se tek formira....

Da ove 3 su Roco, ova zadnja moja prva i zadnja piko lokomotiva.
 

ivek

Član foruma
A nije zbog vožnje već kak da velim zbog finesa tj. detalja.
Nikako se nemože mjeriti s Rocom, ali zato je roco i bolji udar po navčanaiku :)
 

ivek

Član foruma
Hvala cisalpino...

Evo mu brata...
12.) Fleischmann 5241
 

Attachments

  • Fleischmann 5241.jpg
    Fleischmann 5241.jpg
    225.8 KB · Pregleda: 130

wiggum

Veteran foruma
Može li jedna tlocrtna fotografija (bez kontenjera) oba modela?

S kojim si zadovoljniji?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh