Moja kolekcija autića 1:87

ninoantoncic

Član foruma
Pozdrav mojoj ekipi, ja sam oduvijek sakupljao autiće započeo sam sa 1:64, pa sam onda nastavio sakupljati 1:18, pa zbog prostora i drugih interesa zahvaljujući mojem dragom prijatelju Josipu Hermanu koji me je uveo u svijet H0 maketa i maketarstva i jedno veeeeeeeeeliko hvala jednom dragom čovjeku draženzki (Draženu Horvatu) bez kojeg ne bi ni bilo moje makete-nažalost danas diarame pa su s h0 svijetom došli i moji autići 1:87. Počeo sam lagano sa shuco modelima prije par godina točnije 2012 dok s vremenom nisam počeo pratiti autiće ovog mjerila. Pa idem redom....
 

ninoantoncic

Član foruma
Kolega, samo da te ispravim - to je CLK Coupe , a ne SLK !
Hvala kolega, hvala od srca, bio je u jako lošem stanju, bio je zaljepljen na DB-vagonu, nakon što sam ga odljepio (odtrgnuo) promjenio sam mu kotače, metalne osovine ali nažalost nisam mijenjao donji dio autića pa su slova ostala od ljepila. Vidim da piše Mercedes benz i piše _L.K. pa nisam mogao pročitati dali SLK ili CLK
E da kad smo već kod toga krivo sam napisao gore "FIAT UNO" Već je opel corsa moja isprika
 

Miloskalezemun

Član foruma
Odlicna kolekcija,kao i dorama!
Tek kada vidim druge kolekcije(pored svih stvari koje sam sakupio) vidim da ustvar nemam jos nista...samo napred,sve pohvale iz Zemuna!
 

ninoantoncic

Član foruma
Odlicna kolekcija,kao i dorama!
Tek kada vidim druge kolekcije(pored svih stvari koje sam sakupio) vidim da ustvar nemam jos nista...samo napred,sve pohvale iz Zemuna!
Hvala kolega hvala ovo mi je veeeeeeliki podvig i pod pora da nastavim s ovim predivnim hobijem no nažalost vaša kolekcija se ne može mjerit s mojom jer vi kolega imate malo skuplje i rijetke autiće od mene, još uvijek tapkam za svima vama.... još jednom hvala na podpori
 

Miloskalezemun

Član foruma
Hvala kolega hvala ovo mi je veeeeeeliki podvig i pod pora da nastavim s ovim predivnim hobijem no nažalost vaša kolekcija se ne može mjerit s mojom jer vi kolega imate malo skuplje i rijetke autiće od mene, još uvijek tapkam za svima vama.... još jednom hvala na podpori
Nema na cemu.
Samo napred,a sto se tice cija je kakva kolekcija to nema veze,bitno da su interesi svima isti i samo pozitivno...ja sam jos mali za razliku od vecine i taze sam u ovome,tek 2 godine...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh