Moja kolekcija autića 1:87

ninoantoncic

Član foruma
Rietze Model
Ford transit kombi-BUS
To mi je bio prvi model od R.M.-a bio sam jako skeptičan kakvi su njihovi modeli,a kad sam ga konačno dobio sve recenzije s našeg foruma su me ugodno iznenadile. Toliko sam bio očarani ovim modelom da sam mu stavio i ljepio figurice, figurice su preisser, pokušati ću vam ih što bolje zoomirati20180813_162947.jpg20180813_163041.jpg20180813_163134.jpg1534170888918.jpg
 

Miloskalezemun

Član foruma
Budem kasnije rastavio kombija da vidiš od prilike figure malo su manji omjer nego klasika 1:87 h0
Ma sta ima da se maltretiras.nece da stanu.sl put im odcvikari noge pa ce nadam se da stanu...ja imam preko 100 sedecih figura sto Noch sto preisers,ali nemam vremena da ih postavljam...jednog dana kada budem imao vise vremena...
 

ninoantoncic

Član foruma
Sjetio sam se jednog posta na našem forumu koji je bio namjene za figurice i stavljanje figura u vagone, vlakove i autiće i prateći navedeni post kupim ja jedan "lima" putnički vagon četveroosovinski DB-ov vagon od dragog kolege Josipa Hermana, i on ga prefarbao, po lakiranje LED-rasvjetu stavio ,a ja ko'Mujo hoću figure hoću hoću pa hoću i ok ja naručio figure od backo-mini-expres donesem ja te figure kod josipa i počinje lagano san koji se pretvarao lagano u probleme te figure noch figurice su u tom vagonu izgledali divovski izgledali su dosta NErealno, a kad je stavio figure 1:100 izgledale su aman-taman..... e sad ide priča da dok im izrežemo noge pa još nekako izgledaju ali kad jednostavno izgledaju nerealno kao da nisu u vinklu
 

ninoantoncic

Član foruma
Evo samo za primjer da vam pokažem, figurica je od NOCH-a sjedeća odvojio sam noge i fino zaljepio na autić, imao sam neku ideju kao faca zavodi komade na plaži ili još bolje komad u badiću pere prednje staklo, no..... odustao sam
Shuco
Alfa Romeo spider 1300 junior 1972 20180814_012646.jpg
E sad koliko god da sam se trudio da nekako to bude unutra.... nema šanse morao bi je pola izmasakrivati, baš se vidi koliko mu glava stoji vani izvan vjetrobranskog stakla20180814_012703.jpg
20180814_012725.jpg
Došao sam do zaključka da jednostavno nema teorije, za autiće u toj mjeri bi trebalo staviti figurice 1:100 dok ljudići u 1:87 fenomenalnom pašu u autiće 1:64, mogu vam i to prikazati mada mislim i smatram da nije za ovaj forum jer su znatno veći
 
Last edited:

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Evo samo za primjer da vam pokažem, figurica je od NOCH-a sjedeća odvojio sam noge i fino zaljepio na autić, imao sam neku ideju kao faca zavodi komade na plaži ili još bolje komad u badiću pere prednje staklo, no..... odustao sam
Shuco
Alfa Romeo spider 1300 junior 1972 View attachment 100324
E sad koliko god da sam se trudio da nekako to bude unutra.... nema šanse morao bi je pola izmasakrivati, baš se vidi koliko mu glava stoji vani izvan vjetrobranskog staklaView attachment 100325
View attachment 100326
Došao sam do zaključka da jednostavno nema teorije, za autiće u toj mjeri bi trebalo staviti figurice 1:100 dok ljudići u 1:87 fenomenalnom pašu u autiće 1:64, mogu vam i to prikazati mada mislim i smatram da nije za ovaj forum jer su znatno veći
pokaži :)))
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh