Moji HO modeli

Aleksandar

Poznati forumaš
Iskreno se nadam da više neću biti brisan sa foruma pa, iz toga razloga, sve sam ponovo fotografisao. Za početak, pozdrav svim forumašima. Ovo su moji HO modeli:Za početak, legendarna 661, moja ljubimica koja ima i svoju uspavanku.
dscn5637_Q1.jpg
441ASEA Švedjankadscn5638_Q1.jpg Herkulesdscn5640_Q1.jpg Taurusdscn5639_Q1.jpg Thalysdscn5641_Q1.jpg Parnjača serije 01dscn5642_Q1.jpg Serija 52, naša 33dscn5643_Q1.jpg Baltimor Ohajodscn5644_Q1.jpg Sledeći modeli su modeli putničkih vagona sa uradjenom rasvetom led diodama a uskoro stižu 100 komada putnika koji će se ukrcati u njimadscn5653_Q1.jpg View attachment 34813
 
Last edited by a moderator:

1borna

Veteran foruma
Bio je Španjolski Maerklin dok ga nije preuzeo Hornby.....radio je "domaće" varijante lokomotiva i vagona, a imao je i poneke modele
kojih nije bilo u Maerklina.(šteta što to nije ostalo)
 

Aleksandar

Poznati forumaš
Nije AC.Nije Marklinov sistem a Španski Marklin je dobio ime po izuzetno dobrim detaljima koji je imao na modelima, kao Marklin.
 

1borna

Veteran foruma
Firma Electrotren se osnovala 1951 godine (kad sam i ja došao na ovaj svijet) te je u početku radila "0". Od 1954 je ušla u koperaciju sa Maerklinom
te je proizvodila AC. (ako uspijem pronaći koji stari katalog stavit ću pod stare kataloge). Kada je prestala proizvodnja Ac te počela Dc neznam,
Od 2004 godine se uklopila u Hornby grupu.
 

1borna

Veteran foruma
Evo par sličica starih kataloga
038_001.jpg
$(KGrHqF,!qcFC51U0uORBQ4dliD,v!~~60_3.JPG
$T2eC16Z,!)cE9s4PucpvBRQJi!LdO!~~60_3.JPG
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Malo nju jos doradi,ukloni kabinu i ubaci od SD 40 na celo.
I na duzu stranu se lijepo uklope dijelovi od GP 18 modela(za one manje zahtjevnije(tu sam i ja)).
Jos je kolega Sini spomenuo(negdje u razgovoru) da je nijansa boje Revell 62,i to je to.
Naravno za americku loksu i americka nijansa boje(olive drab)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh