Moji HO modeli

Aleksandar

Poznati forumaš
Originalno podvozje je zamenjeno , kompletno, jer su se na istom nalazili plastični točkovi sa takvim vencima da je Fleischmann za njih " plitak":dada:. Šine su visine 2,1 mm pa je počela da ore po pragovima samo tako :eek:. Stavljeno je podvozje od Alco RS ( uz manje korekcije poput skraćivanja istog ) i rezultatom sam prezadovoljan. Vozne karakteristike - perfektne:yes.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
I, da li neko zna koji je RALL ove boje lokomotive?
Za ovu crvenu istraži pod Cadmium red, jer je to boja koju je RFFSA koristila.
S obzirom, da je Brazil u pitanju, a tražiš eventualni adekvatan RAL, najbolje i najpraktičnije bi bilo, ukoliko pri ruci imaš (ili netko od kolega) RAL paletu boja, pa da direktno usporediš paletu na modelu, da li i kojem RAL-u odgovara..
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Hvala Sky, probao sam već sa paletom boja , što više gledam boju za koju mislim da odgovara, sve više mi se čini da nije to ta boja:glup. Nijanse su u pitanju :).
Eh...., šteta. Ostaje ti jedino onda googlati pod RFFSA Vermelho (Vermelha) Tinta, brazilci rade takve RFFSA bućkuriše od boja, u nadi (Tamiya možda ?), da netko od renomiranih proizvođača ima tu ekvivalentnu boju.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh