Mon - H0 kolekcija

Davor

Veteran foruma
Ostala su crvena s tim što je skaj zamenio crveni pliš. To na modelu ne znači ništa osim ako @Mon -ova gospođa ne želi šiti tapacirung u HO. :)

Identičan enterijer su negde do 2011. imali JŽ ex DB BDms i Bm tzv. Danke Deutschland vagoni.
Mislim da bi ovo trebao biti takav vagon.
12580.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
Dugo sam razmišljao jel da ga nabavim ili ne ali sam ga na kraju nabavio:

1. Блт 240-467 CCCP - Roco 47281 - DSC09157.JPG
... ukoliko su ovo datumi revizije onda su možda CCCP vagoni ovakvog tipa dolazili kod nas pre nego što je Stari Staljinu dao korpu :hihihi: :
1. Блт 240-467 CCCP - Roco 47281 - DSC09157rev.jpg

...to što je u 1:1 samo teoretika, u 1:87 je živa istina; evo ga vučenog od JDŽ 35-159 :cool1: :

1. Блт 240-467 CCCP - Roco 47281 - DSC09168.JPG
 

Bero01

Veteran foruma
Jedna Njujorkšanka se od pre nedelju dana udomila u moju vitrinu. ;)
Lijepa uspomena na izlet u Ameriku!
Novi Bachmann dobro izgleda, vjerojatno dobro i vozi. Jedini detalj koji mi je zapeo za oko,
a da je mogao bolje, su ljestve na tijelu lokomotive, koje nisu napravljeno separirano.
Inače to izgleda jako dobro, a u kombinaciji sa zvukom i cijenom...
sigurno je bila Best Buy.
:palac_gore:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Lijepa uspomena na izlet u Ameriku!
Novi Bachmann dobro izgleda, vjerojatno dobro i vozi. Jedini detalj koji mi je zapeo za oko,
a da je mogao bolje, su ljestve na tijelu lokomotive, koje nisu napravljeno separirano.
Inače to izgleda jako dobro, a u kombinaciji sa zvukom i cijenom...
sigurno je bila Best Buy.
:palac_gore:
Zato sam je i kupio, piše New York; sad mi još fali WCRC vagončić o kojem smo pričali.. ;)
Isprobao sam loksicu u prodavnici, odlično vozi i "pjeva" tako da sam potpuno zadovoljan. :dada:
A Best buy cena je bila 140 za model na izlogu, kojeg ja nisam hteo, pa mi je prodavač iz magacina doneo ovu, novu i neotpakovanu, sa cenom od 180 USD. :palac_gore:
.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh