N-ovci i HO-ovci, pozor: Taurusi u bojama EP 2008!

Thommo

 
Osoblje foruma
Tvrtka Hobbytrain ima vrlo aktualnu novost, ÖBB 1116 električne lokomotive (Taurus) u tri specijalna bojanja!

hobbytrain_ht2752.jpg


hobbytrain_ht2753.jpg


hobbytrain_ht2755.jpg


Cijena je ispod 100€! :plaza:
 

NClight

Hybernated
Re: N-ovci, pozor: Taurusi u bojama EP 2008!

Možda, kada i ako dođe u bojanju "Vatrenih"... ;)
 

Didy

 
Osoblje foruma
Re: N-ovci, pozor: Taurusi u bojama EP 2008!

E vala bas je ovaj Grcki uslovno receno ruzan :twisted:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Bogme, izgleda su preprodavači nanjušili profit kod ovih limitiranih serija! ebay.de ih ima nekoliko, a ova je na 161€ 3 dana prije kraja!
 

Attachments

  • 3.jpg
    3.jpg
    320.6 KB · Pregleda: 60

NClight

Hybernated
Jeza... brrrrrrrrrr :evil: no ne čudi me... malo sranje od Trixove vagon-loksice L.A.G bio je nekada 60 DEM, sada ide po 200 Eura ako se ima sreće!
Pažljivo na bayu, i najveće :wc: koje je rađeno u milijardu primjeraka nazivaju raritetom... pfuj teufel! :evil:
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Već sam puno ovih speciajlnih loksi video ali konačna cijena im je od 220-250 EUR :shock: :shock: :shock:
Za Sloveniju više vrijedi najava Roco Taurusa SŽ541-008 koji je planiran kraj oktobra, početkom novembra. U pretplati neka bi bio 160 EUR, a kasnije 180 EUR za DC (225 AC verzija). Ali ovo će biti limitirana serija 500 DC, 500 AC modela...
 

robogovi4

Poznati forumaš
Hm,
inace se veli da se o ukusima ne treba raspravljat ali, :eek: kaj je prevec je prevec
(osim mozda kupit, bacit nekam v donju ladicu da ju niko ne vidi, pa za koju godinu mozda masno utopit)
 

NClight

Hybernated
Tja, tko voli nek' izvoli... :hmmm: i ja bih bio sretan da netko kupi staru PIKo loksu u N za 300+ Eurića, makar bih je trebao zamotati u 10€ da je netko pokupi sa ceste... C'est la vie... :plaza:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh