"Naši" modeli HO buseva

Thommo

 
Osoblje foruma
Modularna maketa na zagrebačkom susretu je obilovala modelima pravih buseva s naših prostora, a možda neki i ne znaju da postoji dosta HO modela autobusa u bojama naših prijevozničkih firmi:

Autotrans, Rijeka

dc002_3.jpg


dc001_2.jpg


http://hobipoint.com/rec/bdcm_index.html
 

Thommo

 
Osoblje foruma
"Croatia-Bus", Zagreb

Rietze Neoplan-Skyliner
dc008_1.jpg


Rietze Neoplan-Starliner
dc006_1.jpg


Mercedes O404 RHD
dc005_1.jpg


Neoplan Cityliner N 116
dc007_1.jpg


Neoplan Megaliner
dc009_1.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Nadam se da će forumaš Willie Coyote staviti slike svojih lijepih prerada "Presečki" i "Panturist" buseva!
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Ja bih vrlo rado, ali svaki put kad napišem poruku i stavim slike javi mi SQL grešku i sve ode u nepovrat.
Zakaj to?
 

Thommo

 
Osoblje foruma
I meni je danas tako radilo, popi***o sam! :evil:
Mislim da je Didy nešto danas nadograđivao stranicu, pa je možda povezano s time.

Ako ne ide, probaj sa "browse" dodati sliku kao attachment u svoj post!
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Evo ih:
Na žalost nisam uspio uploadati klasičnim načinom već ovako preko "Browse" opcije, a tu ne mogu više od tri. Nastavak slijedi
presecki eurolineri.jpg presecki guzice.jpg zl kzmz 070505 dstanicic_6370_resize.jpg
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Malo te zbunio onaj novi Rietze Starliner «Eurolines Bosnia and Herzegovina», ha?
Eurolines je u stvari alliance firma koja održava autobusne linije uzduž i poprijeko Europe, od Rusije do Portugala, od Norveške do Turske. Koliko znam, Eurolines koristi buseve partnerskih firmi za održavanje tih linija, pa se tako u Eurolines bojama mogu naći busevi svih registarskih tablica. U BiH, partner je Centrotrans Sarajevo, u Hrvatskoj je to Autotrans Rijeka, Presečki bus i tako to. Mislim da je to to. Nek me ispravi neko ko zna bolje. Mogao bih još trkeljati, ali to bi onda bilo waaaay off topic. Npr, Presečki bus održava u kooperaciji s Eurolinesom redovnu liniju Zagreb - Paris, a ta je linija prije pripadala Zlatarskom Croatiatransu

Evo Autotransove Bove s Eurolines bojanjem. Slika Tomekova s autobusi.hr


Bok.
 

NClight

Hybernated
Thommo, ako ovako nastaviš, neće biti za kahlicu/nošu i dude/cucle.
Ja bih počeo skupljati lovu za sef... da mališan nebi krenuo ručicama prema "slatkim" autobusićima >:)

Zanimljiv model...
Pitanjce za sve ovdje...tko ima policijsko vozilo, Ford ako se ne varam u bojanju Hrvatske policije, i dali netko zna za druge slične modele službenih vozila sa ex-yu prostora? (Vatrogasci, hitna pomoć, policija... itd...)

BTW,dvije aukcije za ovo čudo gore:
http://cgi.ebay.de/Veltins-Arena-WM-Bus ... Z52167QQss
http://cgi.ebay.de/Veltins-WM-Bus-Editi ... Z52167QQss

Šalje samo u Njemačku... :(
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh