Najljepši modeli - po vašem mišljenju

Michal

Član foruma
Romi, provjerit cu kad se vratim “gore”. Valjda iducu sedmicu. Isto tako smatram da ne moze biti problem prerada za AC ali iskreno tocno ne znam i bolje je se pitati.

isto pozdravljam, isto iz vruceg grada ali iz Splita;)

Michal
 

romi

Član foruma
Puno hvala i uživaj u kupanju.Ako sam dobro shvatio ti živiš "gore";). Super ako je tako onda imam informacije iz prve ruke
o modelima i savjetima oko njih.Iskreno da ti kažem već su mi dosadili ovi zapadni "noviteti".
pozdrav
Čiči
 

Michal

Član foruma
Puno hvala i uživaj u kupanju.Ako sam dobro shvatio ti živiš "gore";). Super ako je tako onda imam informacije iz prve ruke
o modelima i savjetima oko njih.Iskreno da ti kažem već su mi dosadili ovi zapadni "noviteti".
pozdrav
Čiči
Ciao Cici, zivim pola pola, mozda vise u Pragi ali imam curu/zenu u Splita i nekako kombiniramo zivot. Slobodno se javi kad nesto treba obaviti u Ceski, nema problema pomoc kolegima.
Pozdrav, Michal
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh