On30

volkun

Član foruma
Hi, Narrow Gauge Railroad Modelers!
Pročitao sam par tema u mapi "Ostala mjerila", pa nisam zapazio, da netko izrađuje maketu ili dioramu u NG (bilokojem). Znam da Željko radi na vrtnoj željeznici. To je za mene preveliko. Zanima me sistem u razmjeri 1:48, dakle On30 i 16.5mm tračnice. Naime imam dosta pruge od firme Atlas - code 100, što odgovara uskotračnim vozilima. Pa sam odlučio, da napravim malu dioramu On30. Neču kupovati nove tračnice (prilično su skupe za taj sistem), nego ču iskoristit nove Atlasove, koje su kod mene na "lageru". Ali . . .
1. dali još netko parvi maketu NG (naroww gauge), recimo u američkom, azijskom ili australskom stilu?
2. kako se snalazite kod njihovih nacrta za zgrade, koji su dosta komplikovani za čitanje
3. ima li tko več razradene standare / gabarite za zragde (npr.: visina i širina varata, ograde, stepenica . . . .)
4. koji vozni park je na vašim tračnicama / ili če biti
Zanima me to radi usporedbe. Ja sada radim na planu i mjerama veličine diorame. Bit če to vrlo malih dimenzija, jedva A4. Za početak sasvim dovoljno, da se dobro upoznam time sistemu, čitanju njihovih nacrta i naravno, da uživam u smaogradnjama ;)
Ali pre no što počnem sa radom moram preraditi i tračnice. Pragovi (?) su previše skupa i plastični !?. To svakako ne ide:
ng1a.JPG

Preračunavanja i pokusi i puno češljanja po NG web stranicama, su pokazala sledeči rezultat, prvo na papiru:
ng1b.JPG

dakle pragovi od pravog drveča (smreka) 5 x 2 mm, dužine od 37 do 40 mm. Dolje desno je orientaciona shema - tlocrt diorame. I početak pipanja plastike sa tračnica i provizorično stavljanje drvenih, koje sam več pripremio:
ng1c.JPG

Na prugu sam stavio i dva kmpleta kotača, koji če biti na On30 vagonu - naravno u samoizgradnji. Gore ljevo su kvake za buduču lokomotivu. I desno još ostali pragovi. Plastični originali su ostali privremeno, samo zbog uzdržavanja distance 16.5mm!
E sada pazi! Dobro pogledajte priloženi nacrt, mjere zgrade i u srvenoj slipsi razmjeru:
ng1d.JPG

Znači ,da su sve mjere objekata originalne 1:1. Čita se po sistemu da je jedna četvrtina inča jednako jedmo futu (30,48 cm). Blesavo da padneš na leđa . . . I našao sam USA sistem za čitanje tih mjera, ali je za to potreban poseban razmjernik (tako ga zovemo u Sloveniji) koji ima u prosjeku oblik trokuta pa ima na njemu šest (6) različith skala. Imam ja takav razmjernik, ali sa metričkim sistemom :cool:.
2783_IMG_0690-01.jpg

Znači nije mi ama baš od nikakve pomoči. I sada pitanje za forumaše: kako vi rješavate taj problem čitanja USA nacrta?
Hvala na sugestijama i lp.
 

nik

Veteran foruma
Ima toga i tu ali uglavnom kao 0e (1:45) što je europski pandan također na 16,5mm. Željko Halambek ima 'Ćiru' (zbirka vozila) a HRKLJUŽ pionirsku prugu u Dubravi (moduli).
 

volkun

Član foruma
Jedan do dva puta godišnje ozbiljnije "pogledam u lager" maketarsko željezničkog materiala. I vidi, našla su se dva vagončiča, koja sasvim odgovaraju temi 0n30, koju polaka razrađujem. To su vagoni dobrog starog Mehana. Čak su još originalno pakirani, samo što sam ih davno toga malo obojio:
v1a.JPG

Sada vagoni izgledaju ovako, a biče nešto prerade na njima, i svakako drugačije bojenje:
v1c.JPG
Po pruzi dobro kotrljaju iako imaju par duuugih godina iza sebe. Sada se vidi dobra odluka: svi željeznički modeli su zapakovani, kada nisu u upotrebi :)
 

Bero01

Veteran foruma
Pozdrav @volkun :papa:!!!

Sa zanimanjem pratim Vaše postove i kao veliki pristalica i zagovornik maketa na policama,
aka Shelf Layouts, jako me veseli da je netko odlučio sagraditi pa makar i europsku maketu na taj način.
Osobno sam radio neke eksperimente, i napravio sam neke početne konstrukcije, međutim zbog cijelog niza
ekonomsko-društvenih razloga, nisu odmakli dalje od početne faze.
1. dali još netko pravi maketu NG (narrow gauge), recimo u američkom, azijskom ili australskom stilu?
Dapače, kao veliki ljubitelj uskotračnih željeznica, iz čiste zafrkancije, započeo sam jednu malu vježbovnu maketu
u tom mjerilu, ali kao i prethodne idejne projekte, stjecajem životnih okolnosti, do sada je nisam bio u mogućnosti završiti.
Uz nju, započeo sam još jednu malu 0e maketu za ''ispod bora'', a slike su objavljene na ovom Forumu.
No situacija se promijenila, i nadam se da ću se uskoro moći posvetiti ovom hobiju u jednom širem obimu,
jer sam riješio pitanje prostora u kojem ću se njime baviti. To uključuje ne samo izgradnju NOVIH maketa,
već i završetak postojećih započetih projekata, a imam ih (preko) nekoliko.
http://forum.malezeljeznice.net/index.php?threads/0n30-mala-daska.9785/
2. kako se snalazite kod njihovih nacrta za zgrade, koji su dosta komplikovani za čitanje
Nabavio sam nešto Bachmannovih objekata, i materijal za izgradnju rudnika od JB Models, te još par zgrada,
no na žalost u potpunosti sam nezadovoljan pristupom tematici, jer su nacrti očajno neprecizni i loši, a dobiveni
materijal ne vrijedi cijenu koju oni traže za to, znači :palac_dolje:.
3. ima li tko več razradene standare / gabarite za zragde (npr.: visina i širina varata, ograde, stepenica . . . .)
Ne, no nisam siguran na što točno mislite? Koliko sam vidio takve objekte u živo, a jesam tijekom posjete
McLean Mill, kod Port Albernija, te još par šumskih muzeja i lokacija u Britanskoj Kolumbiji, nije mi se učinilo
da su pretjerano standardizirani, no možda griješim. Fotke sam također objavio na ovom Forumu u rubrici:
http://forum.malezeljeznice.net/index.php?threads/naše-viđene-zanimljivosti-iz-svakodnevnoga-života-samo-vlastite-fotografije-i-događaji.9030/page-41
Također, imam i nešto knjiga o toj industriji, i biti će mi drago da imam sa nekime prodiskutirati o toj tematici.
4. koji vozni park je na vašim tračnicama / ili če biti
Moja uskotračna kolekcija za sada još nije bila previše spominjana na ovom Forumu, iako je imam,
a može se podijeliti u dvije osnovne pod-kolekcije:
a) Europska, kao Fleischmann Magic Train u 0e, sa 20+ lokomotiva i ca 50 vagona, manje više kompletirano
te
b) Američka, kao Bachmann u 0n30, sa ca 10+ lokomotiva, ca 10+ vagona te 20+ vagoneta
u procesu širenja i novih nabavki

Također, imam i stanoviti broj uskotračnih modela u H0e, ali to nije tema ovog posta, pa da ne idem OT,
doći će i oni na red.
:)
 

volkun

Član foruma
Hoj @Bero01
ja hvala na iscrpnom referatu. I naravno posetio sam linkove na tvoju maketu. Mislim, da možemo biti na ti - tu negde smo u generaciji, ali ja ne kompliciram. Pa više manje bavimo se istim hobijem i mi je lakše ovako - ako može?
Dobro, dkale ima i 0n30 lokomotivi i vozova, odlično. I barem jedan koji se ozbiljnije bavi tim sistemom. Ja planiram van europski sistem (1:48). A danas sam i proširio osnovnu ploču na sitnicu veču dimenzijo od A4. Mislim se, što da kasnije proširavam 0n30 experiment iz A4 na veči, pa sem več na samom početku izrezo veču ploču 100 x 26 cm. To je za 0n30 svakako mikro varianta, pa ču možda napravit mogučnost produžavanja..... ne znam još.
Kada pričamo o gabaritima objekata mislim na osnovne dimenzije, koje su potrebne za samogradnju zgradi. Naime nikok neču kupovati KIT objekte, jer jim je cijena astronomska - kao što več sam dobro znaš. Imam materiala za samogradnju dosta na lageru pa neče biti problema napraviti što šta interesantno, a i uživam u samogradnji :)
Osnova je kod mene 15mm debela šper ploča. Ovolika debljina je za pritvrđivanje na zid odlična i dosta kompaktna.
I na diorami če biti polu-okretnica (?), sljedeč tri fotografije:ng2b.JPG

ng2c.JPG
Kut okretanja če biti otprilike 35 stepeni:
ng2d.JPG
Tračnice su Atlas, code 100, dakle dosta visoke i još ih moram preraditi, lp.
 

volkun

Član foruma
Vani kiša i snjeg. Idelano da se malo motam oko novog projekta 0n30. Prespavana noč, novi dan i nove ideje. Diorama če dobiti novu dimenziju po širini. Bit če za 2 cm šira, a osnova od šperploče ostaje ista. Znači stirodur debljine 2 cm na kome če sve stati, segne preko ruba osnove:
4b.JPG

Posle više pokušaja složio sam tračnice i konačni izgled je takav:
4d.JPG
sa ljeve strane je pomični most (sector plate), sa kojim biramo kolosijek.
Promenio sam drvene i pragove za prugu. Smreka otpada, a na njeno mesto stavljam balsu 5 x 5 dužine od 36 do 41 mm:
ng2e.JPG

To je več druga pjesma. Oko sat vremena je trebalo da sam ručno izrezao svih 97 pragova i lagano ih obrusio - rezultat:
5b.JPGPragove ispod skretnica napraviču naknadno, kad budu skretnice več fiksirane. I trenutno radim čavlove za pričvrščivanje šine na balsu - mukotrpan posao i bit če ih više nego 200 komada :cool:
A posle fizičkog rada i malo umskog: prelistavam USA revije sa tematikom Narrow Gauge, da pronađem odgovarajuči koncept diorame i naziv . . .

lp svim uskotračnim
 

volkun

Član foruma
Hi @Bero01,
imam jednu molbu, ako može? zapazio sam, da imaš i nekoliko vagončiča pored lokomotiva, u 0n30 sistemu. Dali bih mogao pomoči sa dimenzijama tih vagončiča. Trebaju mi gabariti, koji su označeni na sledečoj slici. b = ukipna širina, h = visina od tračnica, ne od poda (!), c = visina transportnog platoa u vagonu (od tračnica):
gabariti vagona.jpg
Stvarno bi mi to puno pomoglo, kod crtanja zgrada i transportnih rampi na maloj diorami 0n30.
Hvala i lp!
 

volkun

Član foruma
Pošto je još jedan ozbiljan 0n30-tovac (@Bora01) na forumu - možemo jedan drugoga pobuđivati u zabavi i gubidanštini oko naših specialnih maketa i diorama - super! Dakle radovi idu dalje, polako ali sigurno, kako i treba, kod željeznice :) Stirodir sam izrezao, kako treba. Ide to vrlo dobro sa vrlo dobrim olfa nožičem i vrlo dobrom rukom uz malu pomoč vrlo dobrog metalnog linijera. Režem dodatnu traku za proširenje diorame:6a.JPG

To su sada sastavni elementi osnove ploče, a nosiva ploča je od 15 mm špera , kao što več znamo - nosivost!
6c.JPG

Ljepilo na sve strane, gde je potrebno i tu je izgled sastavljene gole ploče sa otovrenom prostorom za pokretni most:
6d.JPG

Trebalo je nekoliko sati, da sve osuši i onda sam stavio tračnice na ploču i uz njih te na njih nove pragove od balse. Sa flomasterom napravio sam oznake, gde če ležati pragovi i to je to, za jučer (več je prešlo 24:00) :cool:
6e.JPG
 

Bero01

Veteran foruma
Trebaju mi gabariti, koji su označeni na sledečoj slici. b = ukipna širina, h = visina od tračnica, ne od poda (!), c = visina transportnog platoa u vagonu (od tračnica):
h= 63 mm
b= 47,5 mm ; bez bočnih ljestava
c= 21 mm
Vagon koji je poslužio za mjerenje je ovaj Bachmann 27099:
20210316_093839.jpg
Bachmannovi modeli u tom mjerilu, 0n30 su upravo izvanredni, i jedino što mogu reći je to, da mi je žao što ih nemam više...
polako, biti će. Da kolegi @volkun ne spamam temu, veseli me da ima još ljudi koji ne samo da znaju za to mjerilo, već imaju
modele i rade makete u njemu.
:aplauz::respect:
 

volkun

Član foruma
@Bero01,
odlično i puno hvala na trudu kolega! Sada se mogu baciti na nacrte 1:48 i bit če ih nešto: sva minimala odstojanja od pruge, visina rampe, širina drvenih mostova preko pruge, . . .
Vidim ima vagončič kadee kvačila - odlično. Ja imam takva na svim N modelima SR (Southern Railway) željeznice, ali o tome možda nekada . . .
lp
 
Last edited:

volkun

Član foruma
Puno posla je sa tim "railroad tie" ( tirni pragovi), ali ide polako. Sve što zaljepim, ostavim preko noči da se osuši i sledeči dan mogu sigurno nastaviti sa radom. Za pokus dio pričvrščenih pragova sa željeznicom, koja je privremeno položena i "referencom", za izgled i pravi razmak:
6ii.JPG

Pa i ne izgleda tako loše :cool: Dakle nstavljam sa tim poslom i kada budu svi pragovi na mestu, sljedi farbanje i staranje, tek onda polaganje tračnica i ponovno farbanje. Za to vrijeme na redu je pokretni most, koji još manjka (vidi gore ljevo). Napravio sam i osnovu za pokretnu "kazetu". To je komad drva sa tračnicama, koji se privremeno, na jedan ili drugi kraj makete, uključi u scenu za dodavnje ili oduzimanje vlakova. Material je šperploča 15 mm i veličene 30,5 x 80 mm - za sada, a možda ču napraviti i jedan duži, od pola metra . . .
 

volkun

Član foruma
Stvaram, umim, crtam, probam i to sve oko pokretnog mosta. Kao osnova služi šperploča 15 mm. A bit če i nadgradnje pored tračnice u dužini 9". Malo sam se poigrao i privremeno složio pokretnu "salatu" od stirodura, izoflora, drva i tračnice:
7bb.JPG
Također moraju biti između oba dvije tračnice složene daske, kada bude sve pričvrščeno na šperploču. Pripremio sam i rupe za dviju žica - dovod struje na most. Za to vrijeme su balsa pragovi osušili i izgled je na sledečoj slici. Ispod skretnica poležem drvo na kraju:
7f.JPG

I sljedi prvo osnovno bojenje. To je u tom slučaju akrilna bjela boja za beton, koja treba par sati da se osuši. I za to vrijeme opet se igram mostom i režem tračnice. Na red je došla i izrada čavla za pritvrščivanje tračnica na pragove:
7h.JPG

Znači, posla koliko hočem, pa čak i više. Ponekad u kontrolu dođe i naš dlakavi prijatelj, bez koga nema ništa!
20.103.JPG
 

volkun

Član foruma
Za ljubitelje uskotračnih željeznica, naročito van europskih, možda u malu pomoč ili ideju. Prije 11 godina sa ženom smo otkrivali "divlji zapad". Pa se skupilo nekoliko fotografija na tu tematiku. Iz Las Vegasa smo vozili do 150 milja udaljeni Ghost Town u Kaliforniji - Calico, koji je malo dalje od čuvene Mojave dessert. Interesantan kraj, da se u njemu "izgubiš" za ceo dan, bez problema. Kopali su tu pretežno srebro, bilo je nebroj malenih rudnika i kratkih rovova, dakle velike želje i snovi, a kruta realnost u suvoj zemlji sa vrlo malo vode (vidi sliku)
ca1.JPG

Sjeli smo na vlak sa drvenim vagončičima:
ca2.JPG

I polako odkotrljali po prugi. Okolina je pusta, divlja i suha, puna sa ostacima zgrada srebrokopa:
ca3.JPG

Vozimo dalje i susrečemo par kratkih rovova iz kojih dolazi još uža pruga za izvoz iskopane jalovine:
ca5.JPG

Za neko vreme iza ugla pojavljuje se drvena zgrada - mala separacija:
ca7.JPG
 

volkun

Član foruma
Vlak ide dalje i mi njime :). sa desne nam nasuprot dolazi drveni rezvoar za voduca9.JPG

Posle toga stižemo na most pred samu stanicu:
ca10.JPG

I konačno nazad na stanici, gde več čekaju novi putnici na 15-tak minuta dugu vožnju:
ca12.JPG

Cjena vožnje? 1$ na osobu!
Kolosijek na stanici i RR Office sa desne strane:
ca17.JPG

Vijugava pruga od stanice prema istoku:
ca18.JPG
. . .
 

volkun

Član foruma
Lokomotiva na čelu uskotračnih vagončiča je opremljena sa dizel motorom:
ca15.JPG

A pored uskotračne pruge je još i uskotračna uskotračnica ;), koja vodi u zgradu i dalje u rovove Maggie Mining Co.
ca19.JPG

Ulaz u rudnik Maggie ....
ca22.JPG

ista zgrada s druge strane - vid krov, na kojem je konstrukcija sa prugom za izvoz jalovine:
ca23.JPG

I još druga vrsta pruge za odvoz jalovine:
ca24.JPG
. . .
 

volkun

Član foruma
I još jedna pruga sa specialnim vagonom za prjevoz jalovine iz rudnika:
ca25.JPG

Maleni rudnik u pozadini, sa drvenim liftom za dizanje materiala za separaciju:
ca26.JPG

Još jedna drvena dizalica materiala iz rovova:
ca27.JPG

Artefakt pored uskotračnog mosta:
ca31.JPG

I na kraju naše novodobno micalo od Las Vegasa do Ghost Towna i nazad. Mustang GT (rentakar):
m1.JPG
lp
 

volkun

Član foruma
Današnji dan bio je doslovce prepin posla. Prerada tračnica uzela mi je gotovo 6 sati i još nije sasvim gotovo. Da osiguram točan položaj tračnica po X i Y osovini, ispod tračnica sam na nekim mjestima zalemio tanke čavlove:
8b.JPG

I tračnice su međusobno zalemljene sa donje strane. Napajanje če biti na jednome kraju i jednom još za pokretni most. Znači upravljanje je u tom slučaju DCC. Probno polaganje i zabadanje tračnica u stirodur:
8c.JPG

u pozadini gornje slike je i pokretni most, koji je također pola gotov. Ide taj posao dosta sporo, jer je sve podvrgnuto preradi. Ali to je i svrha i največa zabava željezničkog modelarstva - bar kod mene :cool:
Poseban izazov če biti prerada skretnica, več imam par ideja, pa ču videti, koja je najbolja . . .
 

volkun

Član foruma
Idemo dalje. lemljenje žica na donju stranu tračnica, lemljenje još nekoliko čavla ispod tračnica:
9a.JPG

otstranjivanje PVC pragova - ostalo ih je još samo nekoliko, a ni ti neče dugo :). Prerada skretnice i stavljanje "podmetača" (crveni krug) za lakšu funkciju prebacivanja skretnice. Material je 3 mm izoflor i na njemu 1,5 mm debeli komad drva:
9b.JPG
svi prijašnji PVC djelovi su otkinuti - ostao je samo okvir sa polugom.
Neka sve osuši i za to vrjeme prebacivam se na pokretni most. Na 15mm drvenu osnovu sam priljepio 5 mm izoflor i na njega još 3 mm, kojega sam polako tanjio s šmirglom, da dobijem isti nivo tračnica, koje dolaze do mosta:
9d.JPG

Privremeno stavljanje tračnice na most i priprema bočnih podova (izoflor 3 mm). Upotrebljavam ljepilo za drvo:
9f.JPG

Sljedi priprema dasaka za most, koje če biti stavljene sa svake strane pruge na mostu i na kraju još u sredini, između tračnica:
9j.JPG

Potražio sam i pomčnu literaturu, nacrte zgrada (koji su svi u 1:1!?). I sve to ču morati prilagoditi mojim dimenzijama diorame. Dakle biče zanimljivog posla sa puno izazova i dapače kompromisa . . .
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh