Opcenite diskusije i rasprave o domacim modelima

wiggum

Veteran foruma
INFO: Kako naslov kaze tema je namenjena vodjenju opcenitih i neformalnih diskusija o domacim modelima.
Sva nasa razmisljanja, ideje, misljenja o svemu i svacemu koje se odnosi na domace modele a kojem nije mesto u vec postojecim temama mozemo od sada postirati u ovoj temi.


Thommo kaže:
Eh da nam je jednom dočekati ovakve vijesti, a da je zvijezda programa naša Žutka, Kenedi ili Karavela?! dobar:los

Ako će netko raditi Žutku, onda će to biti ACME (nik je već mnogo puta pojasnio razloge).

90% ljudi koji su željeli dizela je kupilo jednoga od S.J. tako da tu tržišta i nema previše, a jedino ostaje nada u 441. To bi bio potez (lijep za modelare, poguban za firmu)... >8-o: :molitva

Što je s trenutno dostupnim modelima?
Čekamo trenutno žutog SŽ Modpeda od ACME-a (od kojeg mogu izaći dva modela - crveni i žuti), za Roco SŽ Brižitu postoje glasine i priče o mjerenju iste u Ljubljani od strane Rocovih ljudi (mogu izaći SŽ i JŽ varijante u crvenom, žutom i pohorje bojanju). Tu su Roco SŽ Žive (2kom) i RailAd Žive (Mammut, Swarovski, za mjesec dana i Landesausstellung Bayern-Österreich, za kraj godine Coca-cola...). Tu je i SŽ/JŽ 03 parnjača...

Trenutno postoji ili je službeno najavljeno 7 SŽ lokomotiva (Moped, 6 Živa), a možemo očekivati još 2- Brižitu i muzejsku parnjaču. Kolko ljudi u HRV je kupilo aktualnu Roco Živu 541-107? Šačica, a RailAd Žive vjerojatno još manje ljudi čisto zbog načina kupovanja RailAdovih modela. Čemu da se netko trudi raditi nešto za nas, ako to ovako i onako nema tko kupiti (jer modelara je jako malo), a i to što ih ima, polovica ih skuplja mehano ili ameriku ili neko drugo mjerilo ili nema novaca pa te modele neće niti kupiti. Ovo su sve modeli koji su reciklirani više puta za druga tržišta, pa evo mogu biti usput i za naša dobra kad već imamo te mašine u stvarnoj upotrebi.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
90% ljudi koji su željeli dizela je kupilo jednoga od S.J. tako da tu tržišta i nema previše,...
Npr. ja bi želio dizela u HŽ bojama, ali me ovi S.J. ne zanimaju. Cijenim njegov rad i znam da je cijena opravdana, ali ja želim funkcionalne, operativne modele, ne vitrinske. ;)

Misliš da ne bi svi oni, koji imaju rezin model s vrlo malo detalja, na staroj Mehano bazi, kupili još i moderni model od Roca/ACME?!

Ja svakako bi, a vjerujem da bi i mnogi drugi.
 

wiggum

Veteran foruma
Thommo kaže:
90% ljudi koji su željeli dizela je kupilo jednoga od S.J. tako da tu tržišta i nema previše,...
Npr. ja bi želio dizela u HŽ bojama, ali me ovi S.J. ne zanimaju. Cijenim njegov rad i znam da je cijena opravdana, ali ja želim funkcionalne, operativne modele, ne vitrinske. ;)

Misliš da ne bi svi oni, koji imaju rezin model s vrlo malo detalja, na staroj Mehano bazi, kupili još i moderni model od Roca/ACME?!

Ja svakako bi, a vjerujem da bi i mnogi drugi.

Mene isto ovi modeli ne zanimaju ni malo, vidio sam ih uživo i bio sam pozitivno iznenađen izradom, ali definitivno nebih dao 170 EUR za tako nešto (što toliko niti ne vrijedi - što zbog izrade, a što zbog toga jer mislim da su se do danas početni trud i ulaganja vratila već višestruko pa sve u troznamenkastom rangu je pretjerivanje). Ponuda-potražnja, to je ono što drži tu cijenu, ništa drugo.

Teško mogu jednoznačno odgovoriti na ovo. Srce bi im definitivno željelo i tvornički model, ali što onda s ovim modelom koji je koštao 170EUR? Definitivno nebi svi koji su kupili te modele, kupili i serijski. Dali su 170EUR za tu lokomotivu, nije to mali novac. Upravo zbog te cifre, mislim da će mnogi ljudi zazirati od kupovanja još jedne lokomotive jer će ovu onda smatrati svojim lošim ulaganjem od 170EUR. Barem bi ja tako to smatrao... Ili će razmišljati "ćemu kupovati tu lokomotivu, pa takvu već imam". A za stajanje u vitrini će i ta biti više nego dobra.
Da je tu riječ o nekom prerađenom teretnom za 40EUR, kupio bih sigurno i tvornički ako bi takav izašao. Ali samo jer se radi o manjoj cifri.
 

NClight

Hybernated
Ako bolje pogledate, masa novoizašlih modela ex-YU je ili prema prototipu koji je viđan izvan granica bivše nam države pa je zanimljiv strancima, ili se radi o iskorištavanju postojećih modela i prefarbavanju.

Ukratko radi se o održavanju investicije tj. modela što je duže na životu kroz nuđenje alternativnih bojenja, što je malo ulaganje kada imate kalupe za model. Zato se i izbacuju modeli koje koristi mnogo željezničkih uprava ili koji se protežu kroz duži niz epoha... jednim udarcem par muha i veća isplativost modela ;)

Provjerite malo kataloge... naći ćete modele od prije 10 i 20 (pa i više!) godina koji se još štancaju bez izmjene ili samo u drugim bojama i oznakama.

Bilo bi prekrasno vidjeti nove konstrukcije i tvorničke modele ex-JŽ loksi, no bojim se da se to još dugo neće dogoditi. Zato, što imaš, s tim klimaš... pa ako je to i od S.J. dobro je, jer drugoga neće biti još dugo, a možete i sami zasukati rukave >:)
 

nik

Veteran foruma
JŽ 661 lokomotiva 'Kennedy' je ipak legendarna i izvan prostora bivše Jugoslavije pa mislim da bi za nju bilo dovoljno kupaca 'širom svijeta'. Bitno je i to što je vozila ili vozi na čitavom području bivše države, što je vozila ili vozi već preko pola stoljeća a i to da nije bilo puno bitno različitih varijanti niti nekih značajnijih pregradnji. Tako da bi se sa pametno odabranom podserijom i najvažnijim varijacijama nekih detalja moglo pokriti 4 epohe (III, IV, V i VI) kao i 6 država (exYU, SLO, HRV, BiH, SRB i MK).
Upravo trebaju izaći ona 4 SŽ Y vagona i to će onda biti 26. do 29. ACME model Goša vagona u nepune 2 godine. Uz to imamo ona 3 exFS vagona u ep.IV pa je sve zajedno 32. Ako je minimalna edicija po modelu 200 komada (a toliko je navedeno na stranicama LS Models čije modele također radi Modern Gala) onda dolazimo do minimalnih 6400 komada proizvedenih 'domaćih' putničkih vagona u zadnje 3 godine. Znamo da su neki modeli išli u ponovljenu ediciju a vjerojatno nisu svi niti rađeni u minimalnoj količini pa je lako za pretpostaviti da je broj do sada proizvedenih vagona blizu 10000. Ako zanemarimo Živu (koja 'pokriva' tek ep.VI) i Mopeda (koji se još nije niti pojavio u prodaji) jer su vozile samo u Sloveniji onda praktički nemamo lokomotivu za brzi ili ekspresni vlak odnosno nema što vući tih 10000 vagona (osim Moko JŽ Đurica i to u vrlo ograničenim okolnostima) a za njih treba 1000 do 2000 lokomotiva. Osim toga od ACME, Memoba i LS Models je u najavi još 20 'domaćih' vagona (znači još blizu 5000 komada modela) a nisam brojao niti Heris JŽ kušet i vagon za parno grijanje niti Tillig ŽRS vagon (a oni su još blizu 1000 komada). Ako tu pribrojimo i JŽ/HŽ (ep.IV/V) teretne vagone od KMB i Herisa već smo blizu sume od 20000 vagona (i to bez, poprilično brojnih, SŽ teretnih vagona) a bliži se veljača i Nirnberški sajam sa novim najavama.
 

NClight

Hybernated
E da nik... ove brojke i podatke bi trebalo pokazati u tvornicama.
No bojim se da iako ohrabrujuće, ipak još uvijek nisu dovoljne za velikoserijsku proizvodnju nove konstrukcije kvalitetnog modela lokomotive, iako bi isplativost bila u pristojnim granicama. Izrada alata je skupa a u vremenima krize treba imati dobro opravdanje za ovakvu investiciju.

Ne kažem da je nemoguće, ali u slijedećih par godina bojim se još uvijek izvan dohvata... možda se ulaskom HR u EU nešto i pomakne... :molitva

Još je jedan mali nedostatak u cijeloj priči: nismo dovoljno poznati! Masa modelara nije uopće upoznata sa našim prostorom i prototipom jer je sve na temelju malog broja natpisa u stručnim časopisima, s tek ponekom crticom a popularne TV emisije namjenjene modelarima baš nas i ne pokrivaju detaljno, već se osvrću na kuriozitete. Medijski smo loše pokrevini... i to je razlog maloj popularnosti. Više ekipe radi opskurnije željeznice od naše, koja je ipak dio pan-europskih koridora.

U tom dijelu, mi možemo napraviti malo... ali možemo se potruditi ;)
 

nik

Veteran foruma
NClight kaže:
E da nik... ove brojke i podatke bi trebalo pokazati u tvornicama.
No bojim se da iako ohrabrujuće, ipak još uvijek nisu dovoljne za velikoserijsku proizvodnju nove konstrukcije kvalitetnog modela lokomotive, iako bi isplativost bila u pristojnim granicama. Izrada alata je skupa a u vremenima krize treba imati dobro opravdanje za ovakvu investiciju.

Ne kažem da je nemoguće, ali u slijedećih par godina bojim se još uvijek izvan dohvata... možda se ulaskom HR u EU nešto i pomakne... :molitva

Još je jedan mali nedostatak u cijeloj priči: nismo dovoljno poznati! Masa modelara nije uopće upoznata sa našim prostorom i prototipom jer je sve na temelju malog broja natpisa u stručnim časopisima, s tek ponekom crticom a popularne TV emisije namjenjene modelarima baš nas i ne pokrivaju detaljno, već se osvrću na kuriozitete. Medijski smo loše pokrevini... i to je razlog maloj popularnosti. Više ekipe radi opskurnije željeznice od naše, koja je ipak dio pan-europskih koridora.

U tom dijelu, mi možemo napraviti malo... ali možemo se potruditi ;)

I za 'domaće' vagone se tvrdilo da ih nebi imao tko kupovati pa se pokazalo suprotno.
Ja niti ne očekujem 661 'sutra' ali za 3-5 godina bi bilo realno. Koliko vidimo na forumima Roco planira 'Brižitu' a ona ima manji krug potencijalnih kupaca nego 'Kennedy'.
Nismo modelarski 'poznati' jer gotovo nitko ovdje nije niti pokušao napraviti neku prototipnu maketu sa domaćom temom pa se u medijima niti nema što pokazati. Ja sam prije 10 godina u KŽMZ pokušao sa modularnom maketom 'Zabok-Stubica' pa sam prvo 'izletio' ja a onda par godina kasnije i maketa. :D
Evo samo nekoliko primjera za 'eye-catching' makete sa 'domaćom temom'.
H0 Rijeka ep.IV/V
H0/H0e Split ep.III
H0e Dubrovnik ep.III/IV
H0/H0m/H0e Zagreb ep.IV
Od svega toga je samo neki austrijanac napravio sobnu maketu sa nečim što asocira na Rijeku+Opatiju (Luka, Hotel, Palme, more) u ep.IV. Ja, zasad, barem imam skicirane sve gorenavedene modularne makete osim Rijeke.

http://www.bahnforum.info/smf/index.php ... msg1349423
http://www.bahnforum.info/smf/index.php?topic=109838.0
http://www.bahnforum.info/smf/index.php?topic=109809.0

Već smo malo OT...
 

Davor

Veteran foruma
Nik jel imaš info kako se naši modeli prodaju van "ex Yu" zone? Koliko su strani hobisti zainteresovani za njih?
 

nik

Veteran foruma
Davor kaže:
Nik jel imaš info kako se naši modeli prodaju van "ex Yu" zone? Koliko su strani hobisti zainteresovani za njih?

ACME je prvo napravio onih 5 exFS JŽ vagona (3 u ep.III i 2 u ep.IV) koji se 'kod nas' čak i nisu pretjerano dobro prodavali. Nakon toga su se odlučili napraviti GOŠA Y i Z1 vagone (i to odmah alate za 5 potpuno različtih vagona) pa bi se moglo zaključiti da su bili zadovoljni prodajom onih exFS. Ubrzo je slijedila i najava prve lokomotive (342 'Moped') koja doduše još nije izašla ali alati su već manje-više gotovi a u najavi je i još jedan novi vagon (GOŠA Z2) za kojeg tek treba napraviti alate. Ne vjerujem da bi ACME išao u ovakve investicije da početni rezultati nisu bili zadovoljavajući.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Apsolutno se slazem sa nik-om u vezi Kennedija i njegove potraznje po svetu;
mislim da bi bio najbolji poteg ukoliko bi neka firma odlucila da napravi ovu G16-ticu jer bi sigurno to bio trazeni model na sviju 5 kontinenata.
U kakvom obliku i bojanju je druga prica.

Drugo, iz razgovora sa nekim domace-orjentisanim fanovima kao i fanovima zeljeznica nastalih od JZ-a mogu da potvrdim da bi
svi koji imaju Slavkov model 661-ce ite kako i bez ikakvog razmisljanja odresili kesu i kupili (bar) po jos jedan model ove lokomotive
ukoliko bi je neka firma izbacila kao serijski proizvod i ukoliko bi ti modeli bili aj da usporedbe kazem, onakvi kao MoKo-ve 642/643.

Znaci, pored ovolikog broja nasih vagona izlazak jednog Kennedy-modela bi bio pravi pogodak k'o ona Robin Hudova strela u strelu. :palac_gore:

Na kraj, sto se Slavkovih modela tice, daleko od toga da su perfektni.
Ali, kao prvi modeli JZ661 su i oni i Slavko usli u legende i u svakom slucaju ce se spominjati uvjek kad se spomene
zeljeznicko modelarstvo na nasim prostorima.
Jel bi cena njegove 661 mogla biti malo niza? Ili bi kvalitet mogao biti malo visi?
Evo jednog modela G16 koji je bolje napravljen od Slavkovog. Cena? Pogledajte sami >:) :

http://www.alejandromodelismoferroviario.com/
 

Attachments

  • americana7gra.jpg
    americana7gra.jpg
    68.9 KB · Pregleda: 88

wiggum

Veteran foruma
HŽ mimare, ACME 55048 SŽ set WR i AB, ACME 52800 JŽ ABl i ACME 52820 JŽ Bl su bili nekoliko mjeseci na reisezugwagen.eu označeni kao "trenutno nisu dostupni" jer su bili rasprodani, a onda su nakon par mjeseci dobili i novu količinu modela tj. novu seriju. Sada je već neko vrijeme takva situacija ("trenutno nisu dostupni") s ACME 52852 HŽ WL i ACME 52850 JŽ WL. Dakle za očekivati je da će ponovo modeli osvanuti nakon nekog vremenskog perioda, pa se može zaključiti da se čeka nova isporuka tj. serija modela. Drugog objašnjenja za tako dugu vremensku nedostupnost modela nema. Memoba npr. kad rasproda modele na skladištu, odmah naruči i odmah dobije modele ako ih proizvođač ima. Očito ako ih nema, onda se mora čekati nekoliko mjeseci.

O tome je već bilo riječi:
JŽ ABl i Bl nova serija
<a class="postlink-local" href="http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewtopic.php?p=25156#p25156" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?p=25156#p25156</a>

HŽ Mimara (A i B) nova serija
<a class="postlink-local" href="http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewtopic.php?p=45931#p45931" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?p=45931#p45931</a>

SŽ set WR+AB nova serija
<a class="postlink-local" href="http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewtopic.php?p=29831#p29831" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?p=29831#p29831</a>

Dakle 6 vagona je minimalno imalo 2 serije- to dovoljno govori kako su naši vagoni jako tražena roba. Uostalom i ovo što je sve nik naveo dovoljno govori već samo po sebi.
 

Železničar

Poznati forumaš
Danas sam bio u Houtem-u u Holandiji na velikoj berzi minijaturnih železnica i na jednom štandu sam video mnogo ACME robe i izmeđuostalog i jedan set JŽ YU-Ekspres (ovaj sa BGD WLAB) i pitao sam čoveka koji je stajao za štandom šta misli o setu i kako ide prodaja. Kaže da kupaca ipak ima jer su ti vagoni raritet koji je vozio po zapadnoj evropi (čitaj Nemačka) i da je zbog toga ipak tražen. Nisam uspeo da saznam koliko ih imaju na lageru i koliko su ih prodali (nije znao na pamet).
:palac_gore:
 

NClight

Hybernated
Vagoni su lakši slučaj, jer se većinom mogu naći u međunarodnim kompozicijama, i to poznatim, koje su vozile (srećom) kroz najveća modelarska tržišta u evropi, Njemačku i Austriju te Švicu.

Sa loksama je , bojim se malo teže... našu loksu kupiti će prvenstveno:
a) kolekcionari (OK, njih ima nešto više)
b) oni koji modeliraju ex-YU i žele "domaću" maketu (mi "domaći" i svih onih 10 stranaca >:) ) sa našim vučnim sredstvima
c) oni kod kojih loksa zaluta (Slovenci su u prednosti)

661 (kao što je nik napisao) je najrasprostranjeniji primjerak, i na neki način maskota ovog područja, prepoznatljiva svima i opći simbol ex-JŽ-a i nasljednica. Ima najviše potencijala.

Kao poslovni potez koji bi olakšao prodaju i smanjio troškove, nedekorirani model (u bojama ali bez oznaka) bi bio najprihvatljiviji i dobar kompromis, a dekali ili preslikači u pakiranju za razne epohe i uprave olakšali svima i omogućili da svi mogu dobiti model koji žele/trebaju (da ne ostanu "kratkih rukava" ko' sa MOKO Đuricom).

Kretanje tržišta je teško predvidivo... super je da smo konačno dobili neke svoje modele, ali do kada će to trajati? dok se ne nađe neka tržišna niša koju valja pokriti i dok se kod nas ne pokrije najzanimljivije strancima... nakon toga, bojim se da ćemo opet puhati u sviralu.

Ne želim biti zloguki prorok, niti sam pesimist, samo pokušavam nabaciti realne opcije... a kako smo mi modelari većinom nerealni, iznenađenja su uvijek moguća (i poželjna) >:)
 

nik

Veteran foruma
wiggum kaže:
...
Sada je već neko vrijeme takva situacija ("trenutno nisu dostupni") s ACME 52852 HŽ WL i ACME 52850 JŽ WL. Dakle za očekivati je da će ponovo modeli osvanuti nakon nekog vremenskog perioda, pa se može zaključiti da se čeka nova isporuka tj. serija modela.
...

ACME 52852 HŽ WL će se vrlo vjerojatno ponovo pojaviti u prodaji ali ACME 52850 JŽ Zg WL mislim da neće jer ga više nema u katalogu (za 2012.) i 'zamijenio' ga je novi ACME 52853 JŽ Bg WL. Isto tako u katalogu nema više niti JŽ Mimare (set + A + B) niti 3 SŽ Z1 vagona (set + AB) koje 'zamjenjuju' s nova 3 SŽ Z1 (A + B + B).
 

wiggum

Veteran foruma
nik kaže:
ACME 52852 HŽ WL će se vrlo vjerojatno ponovo pojaviti u prodaji ali ACME 52850 JŽ Zg WL mislim da neće jer ga više nema u katalogu (za 2012.) i 'zamijenio' ga je novi ACME 52853 JŽ Bg WL. Isto tako u katalogu nema više niti JŽ Mimare (set + A + B) niti 3 SŽ Z1 vagona (set + AB) koje 'zamjenjuju' s nova 3 SŽ Z1 (A + B + B).

Za SŽ set WR+AB se iskreno ne sjećam ako je bio u katalogu, ali je svejedno izašla nova serija.

JŽ Mimara je još dostupna pa sad niti nema potrebe za novom serijom.
 

nik

Veteran foruma
wiggum kaže:
nik kaže:
ACME 52852 HŽ WL će se vrlo vjerojatno ponovo pojaviti u prodaji ali ACME 52850 JŽ Zg WL mislim da neće jer ga više nema u katalogu (za 2012.) i 'zamijenio' ga je novi ACME 52853 JŽ Bg WL. Isto tako u katalogu nema više niti JŽ Mimare (set + A + B) niti 3 SŽ Z1 vagona (set + AB) koje 'zamjenjuju' s nova 3 SŽ Z1 (A + B + B).

Za SŽ set WR+AB se iskreno ne sjećam ako je bio u katalogu, ali je svejedno izašla nova serija.

JŽ Mimara je još dostupna pa sad niti nema potrebe za novom serijom.

Bio je i set ali u onom prije a u to vrijeme je i ponovljena serija. Stvar je, očigledno, u tome da ACME neke modele ima kao 'stalni program' pa ih neko vrijeme drži u katalogu i po potrebi ponavlja serije a druge modele radi, valjda, kao jednokratne serije i ne ponavlja ih kad se rasprodaju. 'Mimara' se, kako vidimo, nije rasprodala a, s obzirom na krivu boju, vjerojatno niti neće tako skoro ali je svejedno 'napustila' katalog.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Bit će mnogo novih modela! Proizvođači moraju tražiti nova tržišta, ako žele opstati.
Ne mogu stalno vrtiti nove serije već postojećih modela.
Primjećujem da su ovdje kod nas mnogi modelari razmišljanjem zapeli tamo negdje u 80-ima :D
 

Železničar

Poznati forumaš
Evo nekoliko reči o 661.
Ja sam ponosan vlasnik dva model 661 koje je izradio Slavko Jovanović. Prvi model sam kupio bilo mi je 12-13 godina to je negde 2004 godine i bio sam toliko zadovoljan da sam prvom prilikom uzeo još jedan. Pre par nedelja su mi konačno stigle i 663 i 666. I sa njima sam jednakozadovoljan.
Modeli nisu perfektni. Ali tvrdim da uz ove metode izrade ne mogu biti mnogo bolji (makar ne vizuelno) a ni jeftiniji. S time smatram da je Slavko uradio odličan posao i ja samo mogu samo da skinem kapu. I meni ne smeta to što model nije perfektan, uostalom ako mi je stalo do perfekcije onda mi preostaje da kupim neku rashodovanu 661 kao staro gvožđe pa da je stavim u baštu, ali to onda više nije modelarstvo.
Na nama je da odlučimo da li ćemo čekati 'ono pravo' (da roco ili neko drugi napravi serijski model) ili ćemo se zadovoljiti sa Slavkovim modelom makar dok ne izađe neki serijski. Ja spadam u ovu drugu kategoriju i meni ni u jednom momentu nije bilo žao ni jednog centa koji sam dao za taj model. A svojevremeno sam se odrekao svega kako bi uštedeo da mogu da kupim model. I ako me pitate opet bi uradio isto.
E sad, ukoliko bi Roco na primer izbacio 661 i nju bi kupio. Ali se ne bi odrekao Slavkove 661, i meni ni onda ne bi bilo žao što sam dao toliko za taj model.
Isto tako sam pre imao Slavkovu 643 pa sad imam Moko. A nisam ni nju nameravao da prodam, ali sam to ipak uradio jer sam osetio da bi ona mogla nekog drugog da usreći više nego što može mene. Ne znam ni sam koliko sam mehanotehnike jednostavno poklonio poznanicima iz istog razloga.
Dok neki čekaju 10-20 godina da Roco izbaci 661, ja u međuvremenu uživam gledajući kako mi modeli 661 krase maketu i uspešno obavljaju vuču svih vrsta vozova.
 

NClight

Hybernated
Sky kaže:
Primjećujem da su ovdje kod nas mnogi modelari razmišljanjem zapeli tamo negdje u 80-ima :D
Ah, ti su još i "moderni" >:)

Trenutno smo "in" i neka tako ostane... samo koliko dugo?
Oni koji trenutno imaju alate, vjerojatno će ih "crpiti" još godinama, no hoće li tu stati?

Ono što meni ide na jetrica j da uz toliko ekipe koja zna toliko o modelima i prototipu još uvijek nemamo razvijenu vlastitu proizvodnju u resinu ili etchu... a imamo potencijala na bacanje, i uz par (točnije na prste jedne ruke) već ustaljenih imena mogli bi smo uz malo više sloge i akcije nadodati još nekoliko... izadovoljiti sami vlastite " domaće" potrebe, bez čekanja na "velike" igraće.
 

Davor

Veteran foruma
Bora Somborac kaže:
Isto tako sam pre imao Slavkovu 643 pa sad imam Moko. A nisam ni nju nameravao da prodam, ali sam to ipak uradio jer sam osetio da bi ona mogla nekog drugog da usreći više nego što može mene.
4.gif
3.gif
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh