Posip / tucanik / balast - vrste, veličine itd

Skretnicar62

Član foruma
Čini se da je upravo na granici tih parametara. Proizvođač nije označio granulaciju. U najgorem slučaju može poslužiti za prostor između kolosijeka.Balast.jpg
 

Martin

Poznati forumaš
Koliko vidim, upravo je u ovom tutorialu koristio ove rolere….
No, ne mogu prešutjeti;
da odmah razjasnim; njegovi uradci su bolji od mojih, tako da tu ne bude zabune. Ali, ujedno, mislim da nijednu stvar nije napravio do kraja dobro. Ima na raspolaganju svu opremu svijeta bijeloga, ali, rezultat je poprilično daleko od onog što se da vidjeti na internetu. Gledao sam podosta njegovih tutoriala, i nigdje baš ništa nije napravljeno briljantno......
Možda griješim, ali znam da se može puno bolje...….
 

matija

Član foruma
Bas ocaravajuce izgleda..kao da gledam fotografiju pravih koloseka:eek:
Razmisljam kako li je dobio ovaj efekat??:hmmm:
Po kamenju se ne primecuje nikakav tretman pigmentima ili sa AB ili je kamen minimalno postaren!
Sine kao da su pre postavljanja obojene sa AB pa se po lepljenju balasta dodao malo pigment..nemam pojma predpostavljam sve ovo:dada:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh