Posipi - trava, zeleniš

Mon

 
Osoblje foruma
Samo ga ostavi da se dobro osusi, trebalo bi da uspe.
Ne radi nista na tom delu danas.
 

Jevra

Poznati forumaš
Neznam da li je boja dobra,tako da očekujem mišljenje drugih.
 

Attachments

  • Picture 003.jpg
    Picture 003.jpg
    349.7 KB · Pregleda: 175

Jevra

Poznati forumaš
Kolege,da li je već neko od vas koristio mleveni sundjer kao imitaciju trave.Sinoć sam samleo malu količinu sundjera čisto radi provere kako to ide.Ono što sam u startu primetio je to da se mnogo lepše boji sundjer od piljevine.Čak je i boja mnogo svetlija kod sundjera i ako sam koristio istu boju kod oba postupka.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
jjevra kaže:
Kolege,da li je već neko od vas koristio mleveni sundjer kao imitaciju trave.Sinoć sam samleo malu količinu sundjera čisto radi provere kako to ide.Ono što sam u startu primetio je to da se mnogo lepše boji sundjer od piljevine.Čak je i boja mnogo svetlija kod sundjera i ako sam koristio istu boju kod oba postupka.
Jeste malo piljevina bolja sto se tice nijansi boja,ja sam imao dosta problema da nadjem nijansu sa nitro farbom i sundjerom pa sam se odlucio za posip iskljucivo piljevinu a za sitno zbunje sundjer i nitro!
 

Jevra

Poznati forumaš
Ono što me zanima je sledeće:Razredjeni tutkal posle nanošenja i sušenja jel ostavlja neku boju ili je bezbojan
 

vule

Poznati forumaš
bezbojan,i deblji nanos postaje lagano žučkast nakon dužeg sušenja,sad neznam možda zavisi od poizvođača, ja koristim DrvoFix
 

Jevra

Poznati forumaš
Hvala Vule,lepio sam imiticaju trave i neko sitno žbunje.Zbog toga sam i pitao da li ostavlja boju,jer nisam znao kako se ponaša kasnije.Ja koristim DrvoStik
 

Jevra

Poznati forumaš
Slike moje prve imitacije trave,još je malo vlažno pa izgleda tamnije.Kritike su dobrodošle....

Još jedno pitanje,da li i na donjem delu staviti travu ili ostaviti ovako kakvo je sad :??:
 

Attachments

  • Picture 011.jpg
    Picture 011.jpg
    329.9 KB · Pregleda: 210
  • Picture 012.jpg
    Picture 012.jpg
    380.2 KB · Pregleda: 208
  • Picture 010.jpg
    Picture 010.jpg
    339.9 KB · Pregleda: 195
Last edited by a moderator:

Mon

 
Osoblje foruma
Slazem se sa fladom...
a i nevidi se gde zavrsava taj deo, mozda bi i neki puteljak mogao da fino dodje... :palac_gore:
 

Jevra

Poznati forumaš
Ovaj donji deo se zavrršava kod most.Nešto sam juče radio možda ostavim ovako a možda ubacim ponegde i malo tamniju nijansu.Evo par slika...
 

Attachments

  • Picture 015.jpg
    Picture 015.jpg
    306.1 KB · Pregleda: 145
  • Picture 014.jpg
    Picture 014.jpg
    292.2 KB · Pregleda: 144

zdaki

Aktivan član
Po meni tamnije je neizostavno. Moras da imas kontrast i odmah izgleda dinamicnije :)
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Svakako lupi i malo tamnije. Jednoličnu travu nećeš nigdje u stvarnosti naći (osim na golf igralištu). Razbij malo slobodno...
 

flado

Član foruma
Noch posip.
maketadrvonoch.jpg

By vladic7 at 2012-06-17
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh