Posjet DBC klubu Graz

željko halambek

Veteran foruma
Apsolutno fantastično!

To što me zadivljuje je strpljenje, bez razlike jel se radi o izgradnji Draženovog tramvaja (za koju smo imali divnu mogućnost da je pratimo na našem forumu) ili one DB 52-ke.
BRAVO, skidam kapu!! :aplauz::naklon:
.
Hvala na komplimentima. :)

Jedan mali ispravak:

Ovaj žuti dubravački tramvaj je moj ali je na njemu radio Dražen te je koncipiran da ima vlastiti pogon.

Draženov tramvaj je maketa zagrebačkog tipa 101 u mjerilu 1:8 koji je također na kolosjeku 5“. Taj tramvaj će za razliku od dubravačkog imati kompletan interjer (djelovi su već napravljeni). Imat će funkcionalna vrata, svjetla, kompresor,.... Pogon za vuću ljudi je smješten u motornoj prikolici koja je već gotova i ispitana u Raki. Sam tramvaj Dražen radi već cca 15 godina ali bi on uskoro bio gotov.

Što se tiče parnjača stvari su mnogo kompleksnije. Samo da se prelista ova opsežna i detaljna dokumentacija koja se nalazi uz frem vrtne JŽ 73 shvati se da za to treba enormnu količinu vremena, znanja pa i novaca.
:citaj: Fasciniran sam bio sa tom papirologijom. U tom registratoru su nacrtani svi djelovi lokomotive te je opisan koncept sa proračunima. Dakle sama priprema i izrada dokumentacije čini jedan ogroman posao.

dsc01820.jpg


Na doljnjem linku su fotografije od Zlaje koje se nalaze na FB.

https://www.facebook.com/zlaya/media_set?set=a.10204981929925377.1155498204&type=3
 

drazenb67

Član foruma
bila je to posljednja ovosezonska vožnja.Dan je bio lijep ali jako hladan, pogotovo u vožnji koje je bilo jako puno. Vozili smo efektivno više od 4 sata i prošli samo sa našim tramvajem, više od 22km.Trebali su doći i kolege iz Slovenije ali nisu mogli. Izlagača je bilo relativno malo, ali posjetioca dosta. Vožnja je bila pravi gušt u ovom jesenskom štihu...
Tehnički sve je bilo oko osim što smo pred kraj imali manji problem sa lancem na jednoj osovini, pa smo sa jednim motorom došli do "werksttat"-a gdje smo na "grabi" popravili stvar.

Inače sada smo prvi puta upotrijebili velike akumulatore, koji doduše zauzmu središnji dio putničkog prostora, ali zato omogućuju puno dulje vrijeme vožnje. Nakon svi pređenih kilometear nismo primjetili znatnije padanje snage pa zaključujemo da je bilo struje za još barem 1-2 sata vožnje.


Na kolodvoru...
img9286.jpg


img9287.jpg


img9268.jpg


jesenska atmosfera u vožnji...
img9309.jpg


img9311.jpg
 

željko halambek

Veteran foruma
Dražen i ja ove subute (12. 09 2015) sudjelovali smo u vožnji na vrtnoj željeznici društva DBC iz Graza. Zanimljivo je bilo što je bilo čak 4 predstavnika iz Slovenije. Vožnja se nastavljala i po noći. Kada smo napuštali park oko 21 sat neki su se još vozili..

 

drazenb67

Član foruma
U subotu i nedjelju 10 i 11. 09. se održava veliki međunarodni susret vrtnih zeljezni(ca)čara u Grazu pa smo prijavili dolazak na jedan dan, a uzeli bi i tramvaj za vožnju...
Problem je što je auto kojim uobičajeno prevozimo vozila trenutno u kvaru, a drugi je premali i nema krovne nosače.
Ako netko ima auto i volje da ide sa nama neka se javi.
Isli bi tako sa 2 auta,a ako nas je u svakom autu bar 2 onda se trošak puta moze podijeliti. Za sad bi isli ja, Željko i mozda Damir ili Filip....
Put je starom cestom do Graza bez vinjeta...
 

drazenb67

Član foruma
Zadnji vlak toga dana bio je spoj 2 kompozicije ali sa jednom parnjačom i bez problema je prošao cijelu trasu sa 87 putnika od kojih su oko 70 bili odrasli !
Vidi se na kraju videa...
 

drazenb67

Član foruma
da naravno...brojimo ture i kilometre za svako pojedino vozilo...tramvaj i neke prikollice su presle oko 200 km...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh