Predstavljamo proizvođače cestovnih modela: AWM

Thommo

 
Osoblje foruma
Neki AWM modeli...

q74062.jpg


qfoto1.jpg


term2008_nurn_awm_12.jpg
 

gagy222

Aktivan član
modeli su extra pogotovo SETRA jel mi je naj omiljenija. :aplauz: Ovako nesto bi voleo imati, nema priče.
 

Herbie

Član foruma
Davno sam negdje pronasao AWM katalog gdje se moglo pronaci pojedinacna prodaja kamiona (od svake marke po 5 i vise varijanti), prikolica, poluprikolica i slicnih AWM stvari. Danas sam ponovno preokrenuo njihovu cijelu stranici, ali nisam to nasao. Molim nekog da stavi link ako zna o cemu pricam. Koliko se sjecam da sam to nasao na njihovoj stranici, ali me nemojte drzati za rijec. Hvala
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
E, onda ne znam. Znam doduše da Herpa ima tak po markama modela, ali ja na AWM-u tak nisam nigdar našel... :S:
Oni slažu kataloge onak kak im izlaze modeli na tržište u pojedinom razdoblju (mjesecu).
 

Herbie

Član foruma
Wile E Coyote kaže:
E, onda ne znam. Znam doduše da Herpa ima tak po markama modela, ali ja na AWM-u tak nisam nigdar našel... :S:
Oni slažu kataloge onak kak im izlaze modeli na tržište u pojedinom razdoblju (mjesecu).

Ne znam gdje sam to nasao, ali zao mi je sta nisam spremio u favorite. Bio je ko neki online katalog i islo je prvo par modela Mercedesa pa Mana pa Volvo.... pa prikolice sanducarke, pa kiperice.... Bilo je modela u raznim bojama i izvedbama, a sad ovo sta si ti nasao, a i ja vidim da se modeli nude u raznicitim izvedbama, ali istim bojama. Vidio sam kod njih dobre modele Mercedesa SK i Mana F200 te prikolice, ali nazalost ako se ne sjetim nece ih biti u voznom parku.
 

Killer9990

Poznati forumaš
AWM zapravo, gotovo nikada nisu ni stavljali slike modela. A također to što se vidi na slikama 1:1 modela nema veze sa 1:87
:palac_dolje:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Danas sam nacuo (neprovjerena informacija) da AWM ima probleme i gasi proizvodnju?? Sta god to znacilo vec?
Ima li netko kakav info ??
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh