Promotivni kamion DPŽ-a "Štacion"! ;-)

speed2

Član foruma
Thommo, prešao je i prošao još u međuvremenu Split- Zagreb- Brno (CZ) i natrag= 1774km
Danas ti ga donosim i u Rijeku! Pa dodaj i Split- Zagreb- Rijeka= 525km
 

hyperion

Veteran foruma
Thommo kaže:
09.06.2009. Veliko Trgovišće - Zagreb - Dallas, U.S.A. (44 + 8992 km)
* * * * *
12.11.2009. Garland, USA - Dallas, USA - Zagreb - Veliko Trgovišće (8966 + 44 km)
5 mjeseci si bio u SAD-u? I dobra ideja, klubski kamion. :palac_gore:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Evo samo da kratko ostavim info da je kamion sretno stigao prošli tjedan u Mostar i da je odmah krenuo na put nije se dugo tu zadržao al brzo ćemo nazad pa stavljam fotke dok još i u Mostaru uslikamo ponešto :)
Hvala kolegi Speedu a Mon čujemo se preko pp kad da kamion dalje nastavi pošto vidim da si ti sljedeći :) samo neka ga neko vrijeme da malo poslika nešto fotki..

pozzzzz
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Dakle ovako:
Split- Mostar => 157 km

Odmah sutradan
Mostar - Ploče => 70 km

Trajekt za pelješac (Trpanj) već pun i Actros nastavlja put terminala luke Ploče i Stona okolnim putem)

Graphic1.jpg Graphic2.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Dalje:

Ploče - Ston - Orebić => 113 km

Zaustavljanje na vidikovcu

Graphic7.jpg Graphic6.jpg

slika; ljevo Korčula, desno Orebić
slika Pelješki kanal i arhipelag
Graphic5.jpg Graphic4.jpg Graphic3.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
I naravno povratak:

Orebić - Mostar => 155 km

Slika: Actros na Starom mostu u Mostaru (posjetiti Mostar a nevidit Stari most.. e pa nema smisla) :D

P.S. ovisno koliko se u Mostaru kamion zadrži posložim maketicu željezničko-autobusnog kolodvora u mostaru i okinem koju slikicu s domaćim modelima koje imam

Graphic10.jpg Graphic9.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Malo kasnim, ali... Genijalne slike, pogotovo ova zadnja s mostom! :palci_gore:

Zlatko samo ti poslikaj sve što žališ, nema žurbe... Mon je strpljiv tip. (Bar se nadam!) :D
 

Mon

 
Osoblje foruma
Ma nema frke, ne zurim se ja nikud Thommo. :D

Samo ga ti Djzlajo fotkaj pa kad ti dosadi onda ga dobro umotaj i salji vamo. ;)

PS: fotka sa mostom u pozadini je super! :palac_gore:
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Drago mi je da vam se slike dopadaju :)

Sada sam bio 4 dana u Herceg Novom i tek sam se sjetio na granici da sam kamion zaboravio ponijeti.. (šteta bilo bi stvarno fora al eto)
Al zato imam jednu drugu ideju za uslikati.. al o tom potom...(probati ću sutra to odraditi)

A dobro da nije žurba da probam svoje nešto sastavit pa uslikam (barem s svojim busevima još okinem koju i dosta od mene) , al neću ne-ne duljiti s slanjem za Švetsku, obećavam :andjel:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Možda dobiješ i turu za Švetsku pa upoznaš Mon-a i osobno mu uručiš kamiončić ;)
Naravno,u tom slučaju očekujemo i fotke druženja... :palac_gore:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Samo izvol'te, i djzlaja i ostali forumasi!
Sad ne trebaju vize a i avioni lete dzabe; naravno, ukoliko necete s vozom! ;)
 

Damir

 
Osoblje foruma
Samo me mami... ;)
Kad ti dođem u skandinaviju,reći ćeš u sebi: " Joj budale što ga pozvah,pa znao sam da radi u školi i ima godišnji od
dva mjeseca...ccc unazadio me sa režijama i hranom za 6 mjeseci..." :D :D :D
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mon kaže:
Samo izvol'te, i djzlaja i ostali forumasi!
Sad ne trebaju vize a i avioni lete dzabe; naravno, ukoliko necete s vozom! ;)

Kolega u svako slučaju hvala za poziv..ako put nanese ja te neću zaobić :palac_gore:

Inače pošto vidim da je kamion prešao ko zna više koliko tisuća kilometara a nitko da ga servisira ja sam odlučio uzeti stvar u svoje ruke i pripremiti ga za daleki put u Sweden u S-tälje :D
Ovako je izgledao dolazak u servis

Graphic5.jpg Graphic4.jpg Graphic3.jpg Graphic2.jpg Graphic1.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Onda po proceduri:
izmjena ulja, svih filtera, mjenjanje guma, kontrola optike kotača, pranje itd...
Nisam sve uslikao al evo mali dio :)

P.S. Damire, ako ćemo kamionom i tebe vodim ;) sad je servisiran a na gorivo je ulazni PDV, ti piješ ja vozim LOL

Graphic10.jpg Graphic9.jpg Graphic8.jpg Graphic7.jpg Graphic6.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh