Prototip i model - teretni vagoni za prijevoz žitarica (serije G, H, U i T)

Domagoj Vu

Aktivan član
Prva strana vagona 33 87 F-ERSA 9332 520 - 4 Uagps (ex Vadeco MAV Transped, Nidera)
VUKOVAR8.jpeg

Kolodvor Vukovar - Borovo Naselje
Druga strana na kojoj se vide ostaci Nidera loga.
VUKOVAR1.jpeg

33 87 F-ERSA 9334 755 - 4 Uagps (ex SNCB)
VUKOVAR2.jpeg

33 87 F-MISA 9345 104 - 2 Uagpps
VUKOVAR3.jpeg

37 80 D-MISA 9338 058 - 2 Uagpps (zanimljivo je da ovaj vagon ima lijevo Y25 postolja a desno nekakvo staro)
VUKOVAR4.jpeg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Evo i moje detaljnije fotke tog vagona, nedavno sam ga uhvatio, taj vagon je imao puno vlasnika i unajmitelja u prošlosti.
Trenutni vlasnik je Granit Negoce (koji ne postoji već par godina).
Vagon je proizvodio Fauvet Girel 1974 za britansko tržište i koristio se većinom za prijevoz kaulina iz Cornwall za Sezzadio (Italija) i Basel (Švicarska) za keramičku industriju.

Originalni vlasnik je bio British Railways i mnoge firme su ga imale u najmu
TSL (Traffic Services Ltd), Tiger Rail Limited (koji je bankrotirao i preuzeo ga Tiphook Rail), NACCO, Ermewa - sati, VTG, CAIB, Slemi, Compagnie du Midi i S.T.S
polyuagpps1.jpeg

polyuagpps2.jpeg

polyuagpps3.jpeg

Zanimljivo da mu još nisu makli simbol sidra da može trajektom u Veliku Britaniju. ⚓
polyuagpps4.jpeg

polyuagpps5.jpeg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
polyuagpps6.jpeg

polyuagpps7.jpeg

Evo kako je taj vagon izgledao u Velikoj Britaniji, nažalost ima jako puno slika pa ću stavit linkove ns njihove varijante.
British Railways (BR), TSL (CAIB) 'POLYBULK'

NACCO i Tiger 'bez loga'.
Također se na vagonu vidi i neki bijeli 'isfucani logo'.
Logo na vagonu nažalost nemogu prepoznati.
https://flic.kr/p/nxbZaF
NACCO / Tiger logo:
https://flic.kr/p/vbTxUT
Ermewa - Sati.

Slemi, Compagnie du Midi, TSL, Nacco i Tiger:

VTG:
https://flic.kr/p/bW7rsu
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Kako se HŽ Cargo totalno raspada, izgleda da ćemo ex HŽ vagone najviše viđati u Bugarskoj.
View attachment 126497
Nisu Tadovi jedini kod Pimka, kod njih ima i Kgs, Ea(o)sa, Gošine Zaes-z cisterne i sl.

Jeli, a na osnovu čega si ti zaključio da se cargo raspada
 

wiggum

Veteran foruma
Jeli, a na osnovu čega si ti zaključio da se cargo raspada
1.) Koliko vagona je Cargo kupio od zadnjih kupljenih vagona prije 10+ godina?
Zadnje kupljeni su bili Eanos 5375 koji su vec tada bili Cargu nepotrebni:

2.) Koliko je Cargo lokomotiva kupio u zadnjih 25 godina?

3.) Kolika je prosjecna starost Cargovih lokomotiva?

4.) Koliko je Cargo imao aktivnih teretnih vagona prije cca 10 godina, a koliko danas?

5.) Koliko komada ili jos bolje koliko posto vagona je Cargo prodao/izrezao u zadnjih nekoliko godina?

6.) Od monopola i udjela u trzistu od 100% prije EU i liberalizacije trzista, koliki postotak tereta danas Cargo prevozi (od ukupno provezenih tona tereta svih operatera)?

7.) Koliko je milijadri kuna upumpano kroz subvencije i jamstva u Cargo u zadnjih 7-8 godina?

8.) Gdje je Cargo s intermodalnim transportom?

To sto placa redovito dolazi, ne znaci da "cveta cvece i u nase poduzece". Situacija s Cargom je krajnje ozbiljna i pred rubom, a najvise me zalosti da ja "pik zibner" moram to pisati prekaljenom zeljeznicaru.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Jeli, a na osnovu čega si ti zaključio da se cargo raspada
Nisam mislil nikoga uvrijediti, :crvenilo:nego sam naveo da se Cargo raspada za unutarnji promet s obzirom koliko vagona nestaje, evo putujem ja povremeno do Sl Broda i bude stalno vagona raznih serija deponirano bez posla čekajući daljnu sudbinu, tako je bilo i sa Gošama, Uacsima, Hbis / Hbillsova, eto u Ivankovu i Strizivojne stoje po 17 komada Habbinsa bez posla, ima i u Osijeku sivih Zas cisterni mjesecima parkirano.
Pošto kako vagoni uz dana u dan nestaju s naših pruga, mislim da će Cargo više vuči tranzit nego unutarnji promet.

No hard feelings. :pivo:
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
1.) Koliko vagona je Cargo kupio od zadnjih kupljenih vagona prije 10+ godina?
Zadnje kupljeni su bili Eanos 5375 koji su vec tada bili Cargu nepotrebni:

2.) Koliko je Cargo lokomotiva kupio u zadnjih 25 godina?

3.) Kolika je prosjecna starost Cargovih lokomotiva?

4.) Koliko je Cargo imao aktivnih teretnih vagona prije cca 10 godina, a koliko danas?

5.) Koliko komada ili jos bolje koliko posto vagona je Cargo prodao/izrezao u zadnjih nekoliko godina?

6.) Od monopola i udjela u trzistu od 100% prije EU i liberalizacije trzista, koliki postotak tereta danas Cargo prevozi (od ukupno provezenih tona tereta svih operatera)?

7.) Koliko je milijadri kuna upumpano kroz subvencije i jamstva u Cargo u zadnjih 7-8 godina?

8.) Gdje je Cargo s intermodalnim transportom?

To sto placa redovito dolazi, ne znaci da "cveta cvece i u nase poduzece". Situacija s Cargom je krajnje ozbiljna i pred rubom, a najvise me zalosti da ja "pik zibner" moram to pisati prekaljenom zeljeznicaru.
Cargo već dugo ne dobiva subvencije, prodaje vagone koji mu ne trebaju, nabavka Eanos je išla da se pomogne Đuri Đakoviću, kad se prestalo voziti socijalno u Liki Cargo zarađuje, domaćeg prijevoza nema jer nema domaće industrije tako da se zaista ne treba brinuti za Cargo, što se tiče lokomotiva o tome neću ovdje.
 

Domagoj Vu

Aktivan član
U četvrtak ujutro u Vinkovce je stigla dugačka kompozicija Bugarskih vagona od Agropolychima u Devnyi kod Varne.
Zanimljivo je da su upute na Uagppsima osim Bugarskog jezika bili ispisani i njemačkom jezikom. Naprimjer domicilna stanica / Heimatbahnhof: Povelyanovo.

Vagoni već nekih mjeseca dana voze u Hrvatskoj, očito su u iznajmljeni.
33 52 BG-APCH 9345 018 - 5 Uagpps 'Agropolychim' Agropolychim1.jpg


Agropolychim2.jpg

Agropolychim3.jpg


Agropolychim4.jpg

Agropolychim5.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
U kompoziciji su se našli i dva Tadsa, nažalost neznam čiji su to bili prije, dal SŽ, HŽ, ŽS ili netko treći nije bilo nikakve pločice s prethodnim numeracijama.

Nažalost fotografija o Agropolychim Tads vagona nema na internetu.

31 52 BG-APCH 0835 805 - 3 Tads 'Agropolychim'
TadsAgropolychim1.jpg

TadsAgropolychim2.jpg

TadsAgropolychim3.jpg

TadsAgropolychim4.jpg

TadsAgropolychim5.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh