Prototip i model - teretni vagoni za prijevoz žitarica (serije G, H, U i T)

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Imaš slikanu pločicu proizvođaća? Ne znam zašto ali je sličan MAV Tagps.
 

wiggum

Veteran foruma
Imaš slikanu pločicu proizvođaća? Ne znam zašto ali je sličan MAV Tagps.
Nemaju vezu oni s MAV Tagps. Možda konstrukcijom podsjećaju, ali totalno drugačiji vagon. Pa razlika u dužini je skoro 2,5m.

To je vagon u britanskom profilu ('f' u slovnoj oznaci), zato je dulji jer je niži i uži; volumen je isti. I onaj skroz desno je u britanskom profilu.
Ima i oblih verzija i evo dvije različite oble verzije na kojima se vidi sidro.
Ali da li postoje takvi modeli?
ck1.jpg
F-GRSE
Uafgpps
18,29m
92m3


ck2.jpg
F-MISA
Uafgpps
18,29m
92m3
 

wiggum

Veteran foruma
Evo mene opet u ovoj temi... Jednoj od najdražih trenutno. :in_love:

Jedna zanimljivost vezana uz ove kompozicije. U njima su više manje uvijek isti vagoni, što mi je potpuno otkriće na prvu, ali i razumljivo na drugu.
Slike su prosinac 2020 (uvijek prva) i rujan 2020 (druga).
iste komp01a.jpg

iste komp01b.jpg

iste komp02a.jpg

iste komp02b.jpg

iste komp03a.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Nemaju vezu oni s MAV Tagps. Možda konstrukcijom podsjećaju, ali totalno drugačiji vagon. Pa razlika u dužini je skoro 2,5m.

Ima i oblih verzija i evo dvije različite oble verzije na kojima se vidi sidro.
Ali da li postoje takvi modeli?
Da, ovi nemaju veze sa MAV vagonima, i nema ih kao H0 modela, bar ja nisam nikad vidio ni trunku naznake da bi postojali.

Svojim brojem su generalno ultra rijetki, pa teško da će se neka firma odlučiti na proizvodnju, pogotovo kad postoji dosta modela u standardnom Euro profilu koji nisu nikad ugledali svjetlo dana. Kad završim nekako ovu temu postat ću par fotografija "oddball" vagona koji nisu ni ravni, ni obli Francuzi, a često ih se viđa u vlakovima s Transcerealesima.

Ali svakako bi bilo fora imati jedan ili dva "Engleza" za žito, da malo razbiju kompoziciju.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Nastavak teme s vagonima identičnima (ili vrlo sličnima) MAV Tagps vagonima. To su rumunjski vagoni oznake Uagps.

Interesantno da su Rumunji svrstali ove vagone u slovnu seriju U (vagoni za posebne potrebe koji ne spadaju u serije F, H, L S ili Z), a Mađari u T (vagoni s pomičnim krovom)!

Možda i postoji neka konstrukcijska razlika, iako ovako s fotografija čini se da su vagoni isti konstrukcijom, oblikom, dužinom, tara težinom...

U - vagon za posebne potrebe
a - s okretnim postoljima
g - za prijevoz žitarica
p - s gravitacijskim istovarom, s podešavanjem, u sredinu, visoko
s - dopušten za "s" promet

Vagoni su proizvedeni u tvornici Arad u Rumunjskoj, najvjerojatnije je početak proizvodnje krajem 80-tih. To bi trebalo provjeriti na nekoj od pločica proizvođača.

Uagps vagoni imaju brojčanu oznaku 9332 do 9335, dugi su 15.84 m, imaju vlastitu masu od oko 23 tone, a primaju maksimalan teret do oko 60 tona. Max. volumen tereta iznosi 80 m³.

Većina ih je i danas zelene boje, pa pretpostavljam da su takvi bili i kod isporuke CFR-u. Po brojčanim oznakama možemo pretpostaviti da ih je izrađeno par tisuća komada.

Još jedna mala razlika u odnosu na 'Mađare' - neki od rumunjskih nemaju ona tri karakteristična horizontalna profila po boku, nego su potpuno glatki, dok su drugi opet identični MAV vagonima i imaju te profile po boku.

Na ove dvije fotografije lijepo se vide razlike u bočnim stranama.

rolling-stock-company-sa-aus-1152346.jpg
( https://www.bahnbilder.de/bild/ruma...6/rolling-stock-company-sa-aus-rumaenien.html )

rumaenischer-getreideganzzug-mit-uagps-stmargrethen-1056317.jpg
( https://www.bahnbilder.de/bild/ruma...etreideganzzug-mit-uagps-in-stmargrethen.html )

Nakon liberalizacije želj. prometa u Europi ove vagone se može vidjeti i pod slovačkim oznakama, npr.
vagon 33 56 SK-PSŽ 9335 307-0 registriran je u Slovačkoj, kod firme PSŽ a.s.

20170617_0041_Hodos-me.jpg
20170617_0054_Hodos-me.jpg
20170617_0047_Hodos-me.jpg
 

Thommo

 
Osoblje foruma
A modeli? Nažalost ista priča kao sa MAV vagonima - točnog modela nema, ali kao stand-in model može se uzeti specijalne edicije, koje je napravio Rivarossi, na bazi svojih francuskih odljevaka.

Ako je @Gorchi u pravu, pa ćemo dobiti vagon ovog tipa od nekih od profi proizvođača, za očekivati je da će i CFR vagoni biti u ponudi.

HH100
HH100D.jpg
HH100A.jpg
( https://www.hgd.ro/HH100.html )

HGD 45000
HGD45000.jpg
HGD45000C.jpg
( https://www.hgd.ro/HGD45000.html )

HGD 45001
HGD45001.jpg
HGD45001C.jpg

( https://www.hgd.ro/HGD45001.html )
 

wiggum

Veteran foruma
Sličan Uagpps u najavi ima Jouef , HJ6186:
330503_e.jpg

Foto: https://www.modellbahnshop-lippe.com/

Imao sam prilike jednom i vidjeti ovaj vagon na HRV prugama.
View attachment 115823

A evo i slike modela.
Vagon je izbačen na tržište prije Božića, ali je na Hornby stranici već za par dana bio maknut i trenutno je ne moguće naći dućan koji ga ima...
jouef01.jpg
 

wiggum

Veteran foruma
A evo i vremena kada su VTG vagoni bili novost na našim prugama i bili su prava egzotika. I ne manje bitno, ali to su bila vremena kada su naše lokomotive (ASEA-e) vozile žitne kompozicije, a ne OBB, ELL, MRCE, Train Croatia...

Foto: Dragutin Staničić, prosinac 2013.

12.2013., Daco Face.jpg

12.2013., Daco Face1.jpg

12.2013., Daco Face2.jpg
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
AlbertModell poslao je najavu da dolaze vagoni za prijevoz žitarica na jesen 2021, ukupno 4 Madžarskih Tagps i 8 Romunjskih Uagps/Uapps. Za Madžarske pogledajte slike u temu Mav/Gysev a evo i 4 Romunjskih vagona koji budu napravljeni za kompaniju iz Romunije i zato budu par EUR skuplji.
AlbertModell-Livery-933014.JPG
AlbertModell-Livery-933016.JPG
AlbertModell-Livery-933019.JPG
AlbertModell-Livery-934001.JPG
 

wiggum

Veteran foruma
Vezano uz VTG 130m3 smo već pisali, ali bila je samo jedna slika.
Vidim ovi plavi VTG, lijepo miješano društvo (od 95 i 102 m3), imaš li možda saznanja, jel bio možda igrom slučaja u sastavu i koji od onih većih od 130 m3 ?

Evo i slike tih vagona (ako ih nisam već slao).

Vectron ELL enna PPD 193 269-8
2x VTG 102 m3
NL- WCB GRAWACO - bez logotipa (SLIKA)
NL- WCB GRAWACO - s logotipom (SLIKA)
WASCOSA 130 m3 (SLIKA)
2x VTG 102 m3
NL- WCB GRAWACO - s logotipom
VTG 130 m3 (SLIKA)
9x VTG 102 m3

11.01.2021. Hercules 2016 081 je dovezao kompoziciju od 30 komada VTG 130m3 Tagnpps vagona u RŽV Čakovec na popravak/reviziju.

vtg13001.jpg

19.03.2021. su bili gotovi i izvučeni van.
vtg13002.jpg

vtg13003.jpg

vtg13004.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Nekadašnji SNCB Polybulk vagon britanskog profila u Vinkovcima slikan u subotu.
Vagon je proizveden 1974 godine u Fauvet - Girelu a tokom kraja 80-tih i 90-tih su vozili često u UK.
Radi se o 33 87 F-MISA 9341 696 - 1 Uapps.
Uapps.jpg

Jutros sam ga opet vidio i to u Borovu Naselju na teretnom vlaku sa raznim U vagonima. Kratko se zaustavio u Borovu Naselju i nastavio je dalje za Erdut i dalje u Srbiju.
SNCB Uapps.jpeg

Desktop Screenshot 2021.03.22 - 22.29.01.98.png
Link:

Vagon je krajem 80-tih ili polovicom 90-5ih preuzeo Nacco a tokom 2000-tih Granit Services ih je preuzeo, prije nekoliko godina ih je Millet preuzeo.

Proizvodi ga jedino B-Models
B Models.jpg
 

Domagoj Vu

Aktivan član
Nažalost mnogi modeli vagona britanskog profila nemaju točnu konstrukciju, gotovo pola modela britanskog profila vagonskih konstrukcija su "europskog profila", isto kao i za one Jouef TipHook Zaffns cisterne koje voze kalcit u Gospić.....
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh