Putnički vagoni GANZ i Goša IT

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Gospon Borna posalo mi je slike vlaka za Zidani Most te u istom trenu fotografiran pogled nad skoro dovršenim Pothodnikom i cijelim Glavnim kolodvorom. Predmetni vagon je možda malo bolje vidljiv uz desno štuku i Gs vagon. Period oko 1971 jer se je Pothodnik dugo gradio.1 zagreb.jpg 2 Zagreb a.jpg 3 Zagreb.jpg 4 Zagreb.jpg
 
  • Like
Reactions: Sky

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
na zadnjoj slici se vidi 664, a one su građene 1972 tako da je snimak nastao kasnije
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
iz jugoslavenskog filma Horoskop snimljenog 1969. u Pločama (zar ne?) iako u najavi na Klasik TV-u piše da se odigrava na nekoj "hercegovačkoj stanici". U filmu ima i GOŠA Wl 1963, Goša Y tri zelene, zelena, Aaa i Baat zeleni, kursni DB ali se sve skupa lože vidi, i JŽ 22-038 na manervi i još sitinice (TMD 22-031, ...)B GANZ IT tri boje zelene.jpg
 

željko halambek

Veteran foruma
Na stranicam željeznice.net sam naletio na ovu sliku:
http://www.zeljeznice.net/forum/ind...ografije-i-filmovi-iz-proslih-vremena/page-38

Gosa IT bi mogao biti treči vagon

12933166_878128748980530_4947539747930352246_n.jpg


Na stranici:
http://www.nsbuild.rs/forum/projekti-u-izgradnji/13-novi-zezeljev-most?start=345
bi zadnjih nekoliko vagona moglo biti tip Gosa IT

12919634_878128678980537_2003454964322825165_n.jpg
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Željko, ovi sa rebrom po stranici bi bili prije Madžarski vagoni nego Goša IT.
 

nik

Veteran foruma
Da ne otvaram novu temu...
ŽG Lb je u drugoj polovici 80-ih imao barem jedan Ac vagon koji se nije bazirao na Goši IT nego na metalizaciji iz 50-ih (8 prozora, ex Aa). Znači uvučena vrata koja se otvaraju prema van i krovni lim na krajevima malo preko čela vagona, sve kao na Baat vagonima. Prerade vanjštine su bile kao i na drugim ljubljanskim Ac vagonima; zaobljeni 'moderni' Gošini prozori od Y vagona i MD-36 postolja. Farbanje zeleno sa žutom crtom prvog razreda i piktogrami (razred, pušači/nepušači, 'krevet') ali bez natpisa da je kušet.
Da li netko zna nešto više o ovom vagonu ili vagonima?
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Da ne otvaram novu temu...
ŽG Lb je u drugoj polovici 80-ih imao barem jedan Ac vagon koji se nije bazirao na Goši IT nego na metalizaciji iz 50-ih (8 prozora, ex Aa). Znači uvučena vrata koja se otvaraju prema van i krovni lim na krajevima malo preko čela vagona, sve kao na Baat vagonima. Prerade vanjštine su bile kao i na drugim ljubljanskim Ac vagonima; zaobljeni 'moderni' Gošini prozori od Y vagona i MD-36 postolja. Farbanje zeleno sa žutom crtom prvog razreda i piktogrami (razred, pušači/nepušači, 'krevet') ali bez natpisa da je kušet.
Da li netko zna nešto više o ovom vagonu ili vagonima?
Hm....., prema podacima koje imam, postojala su dva takva kraća kušeta (jedan ljubljanski, jedan mariborski),
a jedan od tih je na slici koju sam stavio u postu iznad..
Da nisu onda možda to ti vagoni?:hmmm:
 

nik

Veteran foruma
Jedino ako su im naknadno mijenjali čela sa ulazištima i vratima kao što je bilo na X vagonima... :mamurluk:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Mislio sam na točno ovu formu samo sa novim prozorima i postoljima (i baza Aa a ne ABa kao na ovoj slici).
Znam na koju si izvornu formu mislio, ali si napisao da su prerađeni u Ac, i dao grubi opis!
Ovo je JŽ varijanta tih kraćih Ac vagona, za koje znamo da su postojali (broj 000 ljubljanski i 001 mariborski).
Collection Rolwie:
JZ Acl 51 72 47-40 000-8_Muenchen_18_6_89_800.jpg

Nego, ono što mene interesira kod ovih kušeta, jest podatak da im je dužina preko odbojnika bila 21.80m....
Imaju li kolege iz Slovenije koju detaljniju fotku ta dva kušeta, koji su prodani, pa onda kasirani (ako se ne varam)?
 

nik

Veteran foruma
Znam na koju si izvornu formu mislio, ali si napisao da su prerađeni u Ac, i dao grubi opis!
Ovo je JŽ varijanta tih kraćih Ac vagona, za koje znamo da su postojali (broj 000 ljubljanski i 001 mariborski).
Collection Rolwie:
View attachment 75189

Nego, ono što mene interesira kod ovih kušeta, jest podatak da im je dužina preko odbojnika bila 21.80m....
Imaju li kolege iz Slovenije koju detaljniju fotku ta dva kušeta, koji su prodani, pa onda kasirani (ako se ne varam)?
E sad si zamisli potpuno isti vagon u istoj boji i sa istim natpisima ali sa čelima kao na slici iz mariborskog arhiva dva posta iznad (s tim da i prozor na vratima već ima zaobljene uglove).
 

nik

Veteran foruma
Za sad imamo slijedeće podatke...

Kušeti ŽG Lb.
Acl 51 72 47-40 000-8 (Lb); 7/8* odjeljaka, 42 sjedala, 39.2t i 21.8m
Acl 51 72 47-40 001-6 (Mb); 7/8* odjeljaka, 42 sjedala, 39.2t i 21.8m
*) 1 službeni i 7 za putnike

Gredeljeva metalizacija iz '55/58.
Aa; 8 odjeljaka, 48 sjedala, 40.0t i 22.0m
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
E sad si zamisli potpuno isti vagon u istoj boji i sa istim natpisima ali sa čelima kao na slici iz mariborskog arhiva dva posta iznad (s tim da i prozor na vratima već ima zaobljene uglove).
Pa, jel imaš kakvu sliku?
Za razdoblje 1987. ne postoji podatak da su slovenci imali ikakav kušet (niti za unutarnji, niti za međunarodni promet)... Barem prema podacima sa kojima ja raspolažem
 

nik

Veteran foruma
Ona novoizašla knjiga.
'Die JŽ in den 80-er Jahren'.
Strana 72, donja slika.
Kolodvor Split, 2.7.1988.
Prvi do lokomotive na vlaku za Ljubljanu.
 
Last edited:

nik

Veteran foruma
I raspored kutija ispod poda i položaj generatora se poklapa sa Rolwievom slikom iz ljeta '89.
 
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh