Putnicki ÖBB u JŽ Bt

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Ufff... jako jako lijepo! Izvanredno odradjeno, bravo!
 

chachak

Član foruma
Hvala, narode, hvala:naklon:, Ni sam ne znam kako sam dospeo u ovo:neznam:, samo sam probao.
Sada sam zatrpan preradama pa si razmišljam: A možda je bolje da sam išao džogirat:sisulja:ili:pivo:
Šala na stranu, volim izazov, a trenutno ih je puna polica:dada:
 

zglajzan

Poznati forumaš
Supporter (2019)
Supporter 2020
Mala ispravka, ovo je ep IV, kao ACME 50299 i 50279, vidi se po numeraciji koja je vec po UIC
Jedna fotka vagona u stvarnosti ilustracije radi, nadam se da nisam nešto pobrkao. Uz napomenu da je ovaj u ep III
View attachment 31766

I da sve čestitke za prinove, a chachku bravo za odlično odradjen posao

Mala ispravka kursa, brodska kola s fotografije su iz epohe II, a ne III! Tako mi je i rekao inžinjer u penziji , preostalo iz fundusa fotografija iz ĐĐ.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Damire, jel su to naljepnice ili tampo tisak? Odlični su i pohvale tvornici :)
Btw, jedno malo pitanje. Broj 7 ima onu malu crticu nadole na lijevoj strani - za vrijeme SFRJ toga nije bilo. Slićno važi i za broj 5 jer je dio između vertikalne linije i zaokruženja (trbuha) ravan i horizontalan.
 

Železničar

Poznati forumaš
Damire svaka cast na prinovi!
Vagoni izgledaju extra, ali nisam ni sumnjao da ce biti drugacije s obzirom da ih je radio Chachak!
Pozdrav iz SOMBORA
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh