Rimac Nevera u mjerilu 1:18

nik

Veteran foruma
Fali malo weatheringa...
rimacker1.jpg

https://www.thedrive.com/news/43188/watch-the-1914-hp-rimac-nevera-slide-around-in-the-dirt
 

željko halambek

Veteran foruma
Imamo novo izdanje modela Nevera u 1/18 u prednaruđbi:

"
PREDNARUDŽBA

RIMAC NEVERA 2021 MAGMA ORANGE

1/18 GT SPIRIT 109,95 € (828,42 kn)

Isporuka planirana za 12.2023.

www.carmodelsshop.hr "
347398257_572920791652659_6101158689985647583_n.jpg

Snimka zaslona 2023-07-21 165755.png

Po ovim crnom spojleru otraga i crnom elemntu na haubi to mi izgleda kao serijski model Nevere. Prototipovi i predserijski su to imali u boji karoserije. Do sada nisam vidio Neveru u boji MAGMA ORANGE.

Brzim googlanjem dođe se do zaključka da imamo na raspolaganju 8 osnovnih boja laka, 5 boja interjera i 6 razlićitih felgi. Ja se samo nadam da ovaj model kojeg će mo dobiti da je zapravo naručen odnosno već konfiguriran za nekog kupca i da će takav i pravi u budučnosti i postojati.

https://carbuzz.com/.../new-rimac-configurator-is-worthy...
 

željko halambek

Veteran foruma
Svaka čast, jako lijepo! :respect:Volim takve fotke. 1:xy i 1:1. I ja sam se nedugo slikao tako s jednom HŽ RoLa-om! :palci_gore:

No, nije da sad brojim zakovice, ali ovo me podsjeća na raspravu oko ACME JŽ Mimara, na 1:1 modelu je zelena tirkizna, a na 1:18 je plava tirkizna. Ili je to opet do kuta snimanja?
Hvala čestitkama.

upravu si ovo nisu iste boje. Naime model predstavlja predserijski model. Vjerojatno predserijski #1. Dok je pravi auto prvi serijski model (000/150).

Ovu tablicu sam ja radio. Moguće da neki podaci nisu točni:

Rimac lista 03_Page_2 (2).jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh