Roco SŽ/JŽ 03 (SB 109)

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Evo dimnjak nakon fitnessa. Miloš jel dovoljno smršavio?
dsc07432.jpg

dsc07433.jpg

Sada sve snage prebacujem na projekat 28. otom potom u drugom postu.
pozz
Au au kakav model..predobro izgleda:o:dada:
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Nisam razumio.

Poslovice »Uvijek na priježi« (slovensko: »Zmeraj na preži«) mislim da nema na HR/SRB jezicima, adekvatno bi možda bilo "uvijek biti u sačekuši".

To naravno nije odgovor na pitanje zbog čega je ručka na vratima dimnice naopako utaknuta.
 

nik

Veteran foruma
Poslovice »Uvijek na priježi« (slovensko: »Zmeraj na preži«) mislim da nema na HR/SRB jezicima, adekvatno bi možda bilo "uvijek biti u sačekuši".

To naravno nije odgovor na pitanje zbog čega je ručka na vratima dimnice naopako utaknuta.
To sam sa 'prežom' otprilike shvatio ali nisam shvatio ostatak njegovog odgovora u vezi ručke...:mamurluk:
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Očekivao sam tvoj post Nik brzo in zbog toga ono na preži. Što se ručice tiče gledam sliku tvoje prerađene pa je okrenuta isto ko moja. I sa jakim dimnjakom bila je okrenuta jednako pa nije bilo primjedbi. Ali nema problema. Znam da treba napravti još nekoliko stvari ali mogu raditi samo jedan front odjedanput.
Cilj mog posta je bio dimnjak ništa više.
pozz
 

nik

Veteran foruma
Očekivao sam tvoj post Nik brzo in zbog toga ono na preži. Što se ručice tiče gledam sliku tvoje prerađene pa je okrenuta isto ko moja. I sa jakim dimnjakom bila je okrenuta jednako pa nije bilo primjedbi. Ali nema problema. Znam da treba napravti još nekoliko stvari ali mogu raditi samo jedan front odjedanput.
Cilj mog posta je bio dimnjak ništa više.
pozz
Nije okrenuta isto kao kod mene. Tvoja je okrenuta/utaknuta naopako. Pogledaj bolje.
 

nik

Veteran foruma
Evo moje prerade JŽ 03. Jedino me mrzelo da skinem UIC broj sa gazišta pored kotla lokomotive...
Meni ne smeta...
View attachment 87464
Odlično!
Bio je UIC broj na tom mjestu i na JŽ muzejskoj tamo negdje od '90. samo što je pisalo 72 a ne 79...
A sad kist u ruke i ofarbati zlatnom bojom kuglice na vrhovima crvenih okomitih čeonih rukohvata. :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh