SBB stvarčice

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
kakvi lešinari :D

jeste li išta lijepo primjetili na ovom vagonu? :D

osovina je bila u kutiji još za vrijeme fotkanja ;)
 

1borna

Veteran foruma
Nadam se da malo zafrkancije nećeš shvatiti (pre)ozbiljno?
A to što je to Roco meni nimalo ne smeta da provozam po svojoj pruzi, dok bi tebi moj Maerklinov odmah napravio kratki spoj!:vrag2:
DSCN5867_zps780aabf3.jpg
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Izgleda, da LS Models polako normalizira svoju proizvodnju, nakon problema sa Modern Gala tvornicom i alatima.
Za ljeto se najavljuju repeticije SBB modela :

sbb.jpg
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Nažalost trenutno ne mogu pronaći boljih slika od ovih sa slabim mobilnim telefonom:

Maribor, 26. 11. 2015 2.jpgMaribor, 26. 11. 2015 3.jpgMaribor, 26. 11. 2015 4.jpg

ali mislim da se iz njih vidi da SŽ imaju u najmu isti tip teretnog vagona vlasnika AAE kao model kojeg je upravo izdao Albert Modell, sa SBB oznakama:

albertmodell200001z.jpg
https://www.naumann-online.de/shop/artikeldet.php?sid=65eeae610a40b6bfee6d44576a7336de&proid=6877

Na SŽ inače ovi dosta rijetki vagoni vjerojatno svi voze fiksno spojeni kao vagonske jedinice (barem ja osobno još nisam vidio takav SŽ vagon koji bi vozio sam) i stoga imaju Hillmrrs ili Himrrs slovnu oznaku. Možda bi Albert bio spreman napraviti SŽ model uz odgovarajući broj prednarudžbi?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh