SETRA I.M.U "Atlas"

drazenb67

Član foruma
koliko je bilo moguće dobiti od prastarog modela Setre...

atlas-b.jpg
img0503.jpg
img0506.jpg
img0508.jpg
img0509.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
:palci_gore: Odlicna prerada..
Btw..
@speed2 je radio istu ovu preradu ..
Jedan od buseva je zapeo i kod mene nedovrsen.. no njemu je sudbina namjenila preradu u drugi bus.. no otom potom..

Al prerada je exstra.. !!!
 

drazenb67

Član foruma
isto je ispalo ok, samo sto tvoj nema panoramske prozore, no vjerojatno je postojala u Atlasu i ta verzija....
Ja bi još trebao dodati "oberlihte" na bočne prozore.....a ti bi mogao crne linije na odbojnik i šofer šajbu...ja sam koristio crnu samoljepivu foliju ili crne "letraset" linije
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
To je to.. ;)
Svaka cast kolega @speed2 . :palac_gore:


Hmm. Ova verzija sto je kod mene ima panoramske krovove.. morat cemo onda i nju dovrsiti.. ;)
 

speed2

Član foruma
Hvala na savjetu @drazenb67. Mogao bi onda i ja staviti te crne linije. Inače, kad smo kod verzija sa i bez panoramskih prozora na krovu, evo jedna slika Atlas Setre bez tih prozora. Slikano u Šibeniku. Izvor slike potpisan.451001.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh