Skretnice i sve o njima

nik

Veteran foruma
Kupnja skretnica sa plastičnim srcištem 40 godina nakon sto je metalno srcište postalo uobičajeno (Roco) potpuna je besmislica.

PIKO A-Gleis (danas)
big_55220_1000-1.jpg


ROCO 2,5 mm (70-ih)
roco-gleis-foto-bild-44567608.jpg


Roco je na samom početku imao štancane limene jezičke da bi vrlo brzo prešao na frezane iz šinskog profila.
 

Mon

 
Osoblje foruma
nik kaže:
Kupnja skretnica sa plastičnim srcištem 40 godina nakon sto je metalno srcište postalo uobičajeno (Roco) potpuna je besmislica.

Nik, moze malo objasnjenje zasto je besmislica?
Mnogima ce biti jasnije ukoliko se objasni zasto je bolje da se ima metalno srciste a ne plasticno?
 

kvrga_mrga

Aktivan član
Evo, nakon nekoliko godina bavljenja ovim hobijem mislim da mogu reć neka svoja iskustva u vezi skretnica! na mojoj maketi većina skretnica je mehano, imam i 2 hornby i 2 roco! dosta ovih mehano skretnica nisu bile ni nove kada sam ih stavljao na maketu... Znači imam neki miks tračnica općenito! ali, mogu reći da sve radi podjednako dobro! i uz malo vizualnog dotjerivanja sve i izgleda dosta dobro! Sigurno može biti i bolje, u to nema sumnje, ali da je zadovoljavajuće... je! vlakovi mi nigdje ne zapinju i ne iskaču! tako da... smatram da ipak ne treba forsirat neku high-end super tehnologiju i trošenje velikih količina novčanih sredstava na skretnice zbog nijansi! Plastično srcište?! pa šta mu fali ako vlakovi dobro idu preko njega?! :hmmm
 

SPL Guru

Član foruma
kvrga vjerovatno imaš zlatne Mehano skretnice, jer one srebrne imaju vrlo lošu mješavinu materijala pa kada uhvati patina skroz slabo provode struju i na kraju su za baciti. Dok imenitnije firme koriste plemenitije materijale koji traju više desetaka godina isto dobro.
 

mmatja

Poznati forumaš
nik kaže:
Kupnja skretnica sa plastičnim srcištem 40 godina nakon sto je metalno srcište postalo uobičajeno (Roco) potpuna je besmislica.

PIKO A-Gleis (danas)
big_55220_1000-1.jpg


ROCO 2,5 mm (70-ih)
roco-gleis-foto-bild-44567608.jpg


Roco je na samom početku imao štancane limene jezičke da bi vrlo brzo prešao na frezane iz šinskog profila.
Ne znam, da li je ta tvoja tvrdnja točna :hmmm Ajde pokaži NAJNOVIJU!!! Roco skretnicu, koja nema plastičnog srcišta :zvizdi: Koliko ja znam jedino Peco i Tillig od šire poznatih proizvodjača tirnog materiala rade skretnice koje nemaju plastičnog srcišta. Jer ako skretnica nema plastike u srcu, onda se mora na srce potegnuti posebno napajanje i urediti mjenjanje polaritete. To su skretnice sa takozvanim "elektrofrog-om". I čak kod spomenutih proizvodjača nisu sve skretnice sa elektrofrogom. Ima ih i sa plastikom! Jer još uvjek mnogo neiskusnih modelara upotrebljavaju baš takve. Tako da... :zvizdi:
L.P.

Dejane,
Ti se samo drži Piko-ja... :palac_gore: Za te pare nečeš definitivno dobiti boljeg materiala. Za prvu maketu je to po mom mišljenju optimalan odabir ;)
L.P.
 

nik

Veteran foruma
Srcište ne mora biti plastično već je dovoljno da je izolirano od ostatka tračnica pa je skretnica funkcionalna i bez polarizacije (kao da ima plastično srcište).

Roco 2,5 mm
weichenherz%2002.jpg

Srcište je metalno, lijevano iz jednog komada; polarizacija se spaja vijkom kroz jednu od dvije 'ušice'.

Roco 2,1 mm
file_manager.php

Srcište je metalno; višedjelno od šinskog profila, sa limenim 'dnom' i malim plastičnim 'špicem'.
 

Jevra

Poznati forumaš
Ovo sam našao na Limundo,evo kratkog opisa.DOSTA RETKA - veoma dugačka 320 mm,Jezičak koji se prebacuje izmešu puge je PUN PROFIL!!!
Srce skretnice je liv... Jako dugo traju!!!
 

Attachments

  • slika-3849474v900h675.jpg
    slika-3849474v900h675.jpg
    57.2 KB · Pregleda: 85

nik

Veteran foruma
jjevra kaže:
Ovo sam našao na Limundo,evo kratkog opisa.DOSTA RETKA - veoma dugačka 320 mm,Jezičak koji se prebacuje izmešu puge je PUN PROFIL!!!
Srce skretnice je liv... Jako dugo traju!!!

Te prastare zavojne skretnice (mali radijusi; prodavale su se u paru/setu) su jedine od starog ROCO 2,5mm sistema bile na 'lošem glasu' kao nepouzdane (iskakanje nekih vozila) i rano su izbačene iz ponude.
 

mmatja

Poznati forumaš
Srcište ovakvo, srcište onakvo. Sa plastikom ili izoliranim metalom. Kad se sve skupa ofarba, onda "ni bog" neče znati od čega je, ali još uvjek ostaje popunjeno. Dobro pogledaj ovu sliku:

p1010005.jpg


Na lijevoj strani je Piko, a na desni Tillig elite. Kad Tillig-ovu ofarbaš nečeš vidjeti popunjeno srce, jer ga nema. a kad češ ofarbati Roco-jevu, ono mjesto u srcištu ostaje. Ajde ofarbaj jednu od Piko i jednu od Roco, pa stavi sliku, da vidimo razliku. Garantirano je neče biti!!!!!
Sigurno neče izgledati ovako:
tillig.jpg

L.P.
 

nik

Veteran foruma
Nije stvar u tome kako skretnica izgleda sa metalnim srcištem nego kako funkcionira. Skretnice koje nemaju mogućnost polarizacije srcišta (a to su one sa plastičnim) su neupotrebljive za lokomotive sa 2 ili 3 osovine pa čak i sa 4 ako su kraće.

Što se farbanja plastičnog srcišta tiče to nije opcija iz najmanje dva razloga:
-kod prvog čišćenja pruge osim prljavštine 'ode' i boja pa onda to nema smisla
-boja se tokom vožnje pomalo prenosi na kotače pa se isti tako dodatno prljaju kao onda i ostatak pruge
u svakom slučaju gornja površina tračnice mora biti goli metal ili plastika; bez ikakve boje.
 

Bero01

Veteran foruma
@jjevra:
Znači ne uzimati Pikove skretnice.

NE, osim ako baš ne moraš, ne dobivaš ih besplatno, ili neka slična ''džabalesku'' opcija.

Moje iskustvo sa tim skretnicama je JAKO loše. Izletao mi je Gutzold, Atlas i Trix...
Konkretno: Br 52 Gutzold (obadvije!), Atlas U23B na RP25, pa čak i Big Boy sa NEM vijencima kotača.
Ni Roco Br 50 ih baš nije voljela. Vagoni - razni... i RP25 i NEM, osobito kad idu u skretanje!
Predlažem ti da nabaviš (ne kupiš!) Piko skretnicu, i usporediš je vizualno i MEHANIČKI
sa nekom drugom skretnicom, npr Roco Line (2,1mm) ili Roco (2,5mm) te sam doneseš zaključak da li je to tebi prihvatljivo ili nije.
Meni skretnica čije se ''pero'' odnosno jezičak uvija pod težinom lokomotive do stupnja deformiranosti koji omogućava izletanje iz tračnica
NIJE PRIHVATLJIVA OPCIJA.
Eh da, posebno smeće su Piko skretnice u zavoju, osobito kada na njih naiđe kruta parnjača sa 5 vezanih osovina...
i počne proklizavati na usponu jer se jezičak skretnice (u pravac!) UVINE pod njom!!!!!
Neki bi rekli - ne valja parnjača... nije Piko, a ima i masu (tzv kilašice).
Ako ti se dopada skretnica koju savijaš laganim pritiskom prsta, onda je kupi. :wc:
Na kraju, usporedi i cijene, pa vidi koliko su drugi proizvođači skuplji od Pika.
Kratkoročno jesu skuplji, ali DUGOROČNO ????? Hmmmm....

Osobno, koristim Fleischmann ProfiGleis kao POČETNIČKE šine, za parketarenje, i probe na policama, jer one to zaista i jesu;
dok sam na modulima koristio Roco Line 2,1 mm. Nemam nikakvih problema ni sa jednima, ni sa drugima.
Za američku maketu razmatram nabavku Peco ili Shinohara, dok ću za Europu najvjerojatnije koristiti Tillig Elite gleis,
zbog nekoliko razloga: odlične su na testovima, same šine su brunirane (!!!!!), odlično izgledaju i NE moraš ih bojati u hrđu,
te imaju u ponudi upletene kolosijeke H0/H0e - m, što je meni kao ljubitelju uskotračne željeznice bitno.
Naime, na mjestima koja zahtijevaju mostove zbog vrata ili prozora, mogu ići na upleteni kolosijek H0 plus H0e.
Isto tako, VIDIO sam i držao u ruci nekoliko raznih primjeraka Tillig Elite Gleisa, kao i uskotračnih šina H0e,
i mogu reći da su, meni barem, čak bolje pogođene od Roca.... (Roco ima austrijski štih, a Tillig njemački)
ali, to je subjektivno.


Nije stvar u tome kako skretnica izgleda sa metalnim srcištem nego kako funkcionira.
Smatram da je kolega nik ovime SVE rekao.
 

Jevra

Poznati forumaš
Sav sam zbunjen :??: .Najveći problem su mi te skretnice u zavoju ili u krivinama.Prave već nisu problem,tu ima veliki izbor.
 

Bero01

Veteran foruma
:hmmm
Skretnice u zavoju su zahtjevnije od onih običnih, ravnih.
Preporuka je da kupiš kvalitetnu europsku skretnicu, a to je u ovom slučaju Roco,
kao najbolji izbor, ne najJEFTINIJI.

Da se razumijemo, Piko ima dobrih modela, npr lokomotive BR 82 i BR 94,
ali skretnice im jednostavno nisu za drugo, osim za modele iz Start Seta,
za koje su u krajnjoj liniji, i namijenjene.

Citiram potpis kolege SPL-a:
Kako got okreneš ROCO je zakon.
 

Jevra

Poznati forumaš
Evo upravo gledam Rocov sajt i skretnice,već sam uzeo neke skretnice koje treba da stignu iduće nedelje.U pitanju je Piko a kako stvari stoje najverovatnije idu odmah na Limundo na prodaju.
 

nik

Veteran foruma
Evo pregleda starog ROCO 2,5mm sistema koji je donedavno djelomično još bio u ponudi. To se da naći jeftino ili novo ili rabljeno, samo treba paziti da su tračnice 'novije generacije' (prepoznaju se po tome što se skretnički pogoni pričvršćuju pomoću dva vijka a nisu 'u komadu' sa skretnicom). Jedino što tu ne valja su 'male' zavojne skretnice iz setova 42324 i 42325 pa ih treba 'zaobići'.

95677764.jpg


58940849.jpg


86748653.jpg




Ovo je sken iz ROCO kataloga 1989/90.
 

mmatja

Poznati forumaš
Ovdje u ovoj temi: <a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=20&t=1994&start=120" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=20&t=1994&start=120</a> več sam jednom zapisao
mmatja kaže:
Dejane ovako,
Kad odlučiš raditi maketu, potreban ja pravilni redosljed. Obično bi moralo to ići ovako:
Najprije treba odlučiti koje skretnice i koju visinu tračnice češ imati. Naime postoje različite visine i različite geometrije. Najviše maketara upotrebljava visinu tirnog materiala Code100 (2,5mm). Na tvojim slikama je to skretnica od Peco. Tu visinu tirnog materiala priporučljivo je upotrebljavati kod maketa sa manjim radijusima i upotrebi starijeg voznog parka sa normalnim kotačima. Tirni material sa visinom tračnice Code83 (2,1mm)- na tvojoj slici moja Tillig-elite, pa se upotrebljava kod večih maketa sa večim radijusima i upotrebi voznog parka, na kojima su kotači sa nižim vjencima (RP25). Koliko ja znam je tebi Carllo nacrt več napravio. E sad, kakav tirni material je uzimao u obzir kod izrade nacrta, to ti ja neznam. To če ti, nadam se, reči Carllo i na osnovi tvoje odluke u vezi tirnog materiala i veličinu prostora kojeg imaš na razpolaganju za maketu (radijusi!), napraviti novi nacrt. Te flexibilke, koje si uzeo od mene kompatibilne so sa svim tračnicama code100 iako su nekoliko niže i imaju oznaku Code92 (2,3mm). Ta vrsta se rijeđe upotrebljava i zato je i cjena ugodnija ali nije problem kombinirati ih sa ustalim proizvođačima tračnica, koje nose oznaku Code100 (2,5mm). I ja sam na početku pogrešio sa redosljedom odabira tirnog materiala i na kraju odlučio na Tillig-elite skretnice, koje nose oznaku Code83 (2,1mm). Pošto ih nikako nisam uspio dobro i lijepo sklopiti sa odabranim Tillig- elite skretnicama, odlučio sam ih prodati. Da skratim: Priporučam ti upotrebu skretnica od Peco!
L.P.

Tako da dobro razmisli šta radiš. Osnova ti je UVIJEK!! nacrt. Ako si odlučio promjeniti tirni material, onda onaj tvoj nacrt možeš slobodno zaboraviti i baciti ga "u smeče". Naime svaki proizvodjač tirnog materiala (skretnica!), ima svoju geometriju i jako je nezgodno ili čak nekad i nemogoče skombinirati...
L.P.
 

Jevra

Poznati forumaš
Po nacrtu sam i počeo da se upravljam jer je sam nacrt uradjen sa Pikov program.Zbog toga sam i krenuo u nabavku istog,već sam nešto pazario ovde na oglasima a to stiže od ponedeljka.Uzeo sam 2 krive skretnice nešto krivih R2 i pravih šina.Onda je usledilo ovo oko skretnica a da moljakam nekog za prepravku nacrta ponovo,zatim koji materijal odabrati Peco,Roco itd.Jednostavno sam zbunjen i neznam šta da radim.
 
A

Anonymous

Guest
Ajde da te malo smirim jjevra. Koliko informacija si u zadnje vrijeme procitao o pruznom materijalu nije ni cudo da si zbunjen. Mnoge si savjete dobio u odabiru tracnica i sad ih samo treba ljepo posloziti. Mmatja ti cak sto vise govori da kad pocnes graditi maketu prvo moras odabrati koje ces skretnice upotrijebiti. E, a to i nije tocno. O nekom redosljedu sada necemo jer ti si odmakao sa svojom maketom poprilicno. Ja cu ti pak reci ovako - nema pruznog materijala kojeg ne mozes kombinirati iako to i nije najbolje rijesenje. Razlicite visine tracnica je takodjer lako kombinirati iako iziskuje malo vise truda a ti si taj trud vec pokazao. Ako si odabrao Piko, drzi se onda Piko-a. Istina je, da se mora voditi racuna o geometriji proizvodjaca pogotovo kod skretnica u u zavoju. Ne zaboravi da postoje i flexibilne tracnice sa kojima lako stvoris bilo koji radius osim ako nisu neki extremno mali. Razlicite visina tracnica morat ces kompezirati sa podlaganjem onih koje su nize (to je ono Code100=2,5mm - Code83=2,1mm itd. itd.)
Dakle smiri zivce, rasporedi po maketi pruzni materijal sto imas (ako imas neki nacrt) po nacrtu. Vidjet ces sta ti nedostaje, kako bi bilo bolje itd. itd.
Najvise zbog tebe sam prenio na YouTube jedan filmic (moj) H0 makete KZMZ gdje ti ICE 3 juri kao lud po Pikovim tracnicama. Uzivaj i jos jednom - smiri se.


PS: ICE kroz stanicu juri u jednu zavojnu skretnicu. Ostaje ti da sam sve prosudis i ocijenis
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh