Skretnice i sve o njima

Martin

Poznati forumaš
Da, kako sam i ja već ovdje pisao, PECO! Je, malo "zvoni", malo je robustan, i vizualno baš ne predstavlja reprezentativni primjerak europskih pruga, ali kvaliteta je nenadmašna. Nema iskakanja, nema gubljenja kontakta, nema problema sa šodranjem.....
A, cijena je, rekao bih, u odnosu na druge proizvođače, više nego konkurentna. E hattons, i za dva dana iz Liverpoola u Ogulinu, uz oko 10€ poštarine.
 

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
, i za dva dana iz Liverpoola u Ogulinu, uz oko 10€ poštarine.[/QUOTE]

puna dva tjedna od plaćanja i još mi paket nije stigao.
brže iz kine dobijem nego iz liverpoola:hihihi:
 

Martin

Poznati forumaš
Ha, gle, ja sam naručivao, mislim, šest puta. Nikad nije trajalo dulje od 4 dana. DHL express priority... Možda je pitanje carine? Na koju adresu si naručivao?
 

mario mandić

Aktivan član
Supporter (2016)
hrvatska adresa. trebalo im 4 dana od uplate da pošalju paket.
ocekujem ga ovaj tjedan. barem se nadam:glup
 

Bero01

Veteran foruma
Da, kako sam i ja već ovdje pisao, PECO! Je, malo "zvoni", malo je robustan, i vizualno baš ne predstavlja reprezentativni primjerak europskih pruga, ali kvaliteta je nenadmašna. Nema iskakanja, nema gubljenja kontakta, nema problema sa šodranjem.....
A, cijena je, rekao bih, u odnosu na druge proizvođače, više nego konkurentna.
Vrlo zanimljiv topic o Peco skretnicama:
RELIABILITY REPORT PECO CODE 83 TRACK & TURNOUTS
http://forum.atlasrr.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=56890

Pametni znaju čemu služi Peco, dok oni drugi kupuju Piko :wc:.
 

Skretnicar62

Član foruma
Doista, Piko skretnice su - da ne duljim - problematične. Vidim da ću neke morati zamijeniti prije ili kasnije i to sa Tillig skretnicama. Pruge i dio skretnica ostale bi Piko jer iz razumljivih razloga ne bih kretao iznova od nule. Na koje probleme bih mogao naići po pitanju kompatibilnosti Piko tračnica-Tillig skretnica, npr. visina pragova, polaritet srcišta i slično?
 

1borna

Veteran foruma
Polaritet srcišta je kod svih proizvođača i svih mjerila uvijek jednak, tu ne može biti neke razlike!
Kod visine pragova ne može biti neka velika razlika, bitnije je da su visine šina istoga koda iako i za
to ima rješenja sa posebnim spojnicama.
 

Skretnicar62

Član foruma
Pitam za srcišta jer sam vidio da se o tome vode rasprave. Piko ima plastična srcišta pa tu nema problema. Osim toga naišao sam na jedan post, ne sjećam se čiji i ne mogu ga sad naći, gdje je skretnica u određenom položaju stvarala kratki spoj. U svakom slučaju, hvala na odgovoru. :)
 

Aca 33

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Pitam za srcišta jer sam vidio da se o tome vode rasprave. Piko ima plastična srcišta pa tu nema problema. Osim toga naišao sam na jedan post, ne sjećam se čiji i ne mogu ga sad naći, gdje je skretnica u određenom položaju stvarala kratki spoj. U svakom slučaju, hvala na odgovoru. :)
Starije Roco skretnice imaju taj problem...barem sam ja imao na njima.Ali to su prepravljene na digital.Problem je bio samo sa nekim kokomotivama koje su kada su prelazile ,znale da naprave kratak spoj. Resio sam problem, tako sto sam sa dremelom sastrugao jedan kraj na srcu skretnice.Samo je malo bilo dovoljno......Sada radi super! Ako kupis novije skretnice,mislim da neces imati problema! Gledaj da ti visina šina na skretnici,bude ista na kao na piko šinama.Sto je napisao kolega Borna..CODE oznaka.
 

Skretnicar62

Član foruma
Zna li neko jesu li kompatibilni Piko i Tillig po pitanju profila šine?
Također, zanima me hoće li Tillig skretnički mehanizam raditi na Piko napajanju i prekidaču? Moje Pikovo napajanje skretničkog mehanizma ima stalni DC napon od 16 V.
 

1borna

Veteran foruma
Sve o priključcima i naponu napajanja možeš naći na njihovim web stranicama kao i visine profila šina
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Zna li neko jesu li kompatibilni Piko i Tillig po pitanju profila šine?
Također, zanima me hoće li Tillig skretnički mehanizam raditi na Piko napajanju i prekidaču? Moje Pikovo napajanje skretničkog mehanizma ima stalni DC napon od 16 V.
Kad nitko neće....

Piko CODE 100 ili 2.54 mm visina tračnice
1537121634723.png

Tillig CODE 83 ili visina tračnice 2,07 mm

1537121769018.png

Postoji nekoliko načina spajanja ta dva tipa tračnica.

1- Walthers prelazni komad tračnica sa coda 100 na Code 83
1537121970206.png

2. Spojnice za spoj tračnica od 2.1 na 2.5 mm
1537122092864.png

3. Lemljenje s poravnavanjem po visini gazišta. Na slici je specijalan alat koji odvodi toplinu kod lemljenja da se ne otope pragovi.
Izrezak.JPG
 

Skretnicar62

Član foruma
Ovo je iscrpno. Hvala. Za spoj ću se snaći. Nego, hoće li mi vijenac kotača Pikovog voznog parka strugati po Tilligovim pragovima. Ili je razlika od 0,47 mm u zoni tolerancije? Čini se da jest, ako je prostor između praga i vijenca na Piku 0,6 mm, kako je prikazano na prvoj slici. Kako bilo, takvi problemi su zabavni. :)
 

Bero01

Veteran foruma
@bnsf
Upravo me poštar iznenadio
Kolega amer čestitam na nabavci, i dobrom odabiru šinskog materjala,
ALI, mogao bi imati problema na DCC-u sa njima, jer je to stara Shinohara, koja nije DCC friendly,
nego je predviđena za ''power routing'' ako se dobro sjećam, o tome se pisalo na MRR forumu;
tako da... budi oprezan i provjeri!
:hmmm:
 

bnsf

Član foruma
D to su stare skretnice Shinokara koje nisu DCC spremne zato mala prerada vrlo jednostavna,Dremel ili slično i napravi se dva reza ispred i iza srca (ili kako se pravilno kaže?20181105_121013.jpg)
 

Skretnicar62

Član foruma
Ima li Micro Engeineering u asortimanu zakrivljene skretnice i pogonske mehanizme? Može kakav link na njihov sajt? Koje su metode plaćanja?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh